Najdi forum

Kam na refleksno masažo stopal?

Pozdravljeni!

Iščem kvalitetno masažo stopal-kam naj se obrnem? Sigurno imate kaksne izkušnje.
Hvala in lep pozdrav-Maša

Iz kje pa si?
Sicer predvievam, da iz Lj?
Na cesti na Brdo imaš studio za masažo stopal DOtik, žal pa nimam izkušenj z njimi.

Sm iz okolice Ljubljana. Ne bi sla ravno v Maribor ali N. mesto, ljubljana pa ni problem. Bom probala poiskat stevilko.

nova
Uredništvo priporoča

Vrhunska je pri REFTHAI v Kamniku.

Imas kaksen telefon? Kje pa je to tocno? A majo kaksno spletno stran?

REFTHAI
Meta Tomelj s.p.
Steletova 19
1241 Kamnik

Hvala, bom poklicala. A si ze bila pri njej? A dela na tem naslovu ali kje drugje? Pa se mogoce informacija o ceni?

V telefonskem imeniku je številka. Je pa gospa zelo zasedena, tako da je treba kar vztrajno klicati. Ne vem, ali ima spletno stran. Sama sem dobila njen naslov po ustnem izročilu in jo preizkusila. Ima dolgoletne izkušnje in je strokovno odlično podkovana.

Tudi sama masiram,naredila sem nekaj tečajev in imam diplomo.

Od kod pa si? Koliko casapa traja 1 masaza in nekateri pravijo, da treba narediti cel tretma. Koliko je cena takoh masaz?

Preden se odločiš za masažo pri osebi, ki jo ne poznaš, se temeljito pozanimaj pri ljudeh, ki so k njej hodili na masažo. Vse preveč ljudi je namreč, ki naredijo nek tečaj, dobijo potrdilo o opravljenem tečaju in se potem imajo že za strokovnjake. Izbiraj samo me tistimi, ki so registrirani, takšnih pa je v Sloveniji trenutno samo okrog 70. Ni namreč pomembno samo to, da oseba pozna posamezne refleksne točke in povezave po meridianih, temveč predvsem to, da ve, kdaj refleksne masaže ne sme izvajati in da čuti, kje imaš blokade. Zadnjič sem namreč gčledala na TV pogovor z neko damo, ki naj bi bila refleksoterapevtka. K njej zanesljivo ne bi šla. Na vprašanje, ali čuti med masažo, kar čuti masiranec, je odgovorila, da včasih. Izkušen refleksoterapevt natanko ve, kaj ti čutiš. Pri masaži na mestih hudih blokad občutimo navadno tri različne bolečine pri manjših pa včasih malce težko opisljiv občutek. Gospa Tomelj denimo, natanko ve, kaj čutiš. Ko sem ji namreč rekla samo, da nekaj čutim, je takoj opisala tisti občutek. Terapevt čuti, kje so težave, vendar diagnoze ne postavlja. Toda če je pravi strokovnjak ve, kdaj je zadeva toliko resna, da je dobro, da jo preveri in postavi diagnozo zdravnik. Torej skrbno preveri terapevta, kateremu zaupaš svoje telo in s tem tudi zdravje.

Kdor se giba v strokovnih krogih gotovo pozna dr. Derviševiča, ki je eden najboljših na področju medicine športa, homeopatije… Njegov je tudi IZOMED (v BTC-ju, blizu Emporiuma), kjer boš 100% dobila strokovno obravnavo. Tako kot ostali ti tudi jaz svetujem, da prej dobro premisli h komu boš šla. Pa srečno.

Draga Mojca,če želiš me lahko pokličeš po tel.Tukaj ne bom govorila vse povprek,se raje s teboj zmenim.
Če delaš s srcem in veseljem,se rezultati pokažejo,v tem ful uživam,saj drugače ne bi šla v to.Že od nekdaj se masiramo,mene je moja mami kar naprej,jaz pa svoje hčerke že od rojstva,prav tako moža,vso ulico od otrok,do starejših občanov v domu ostarelih.
Ko je nekdo bolan,se na določeni točki čutijo kristalčki ali pa je trdo na tistem mestu,kar pomeni,da se je tam energija ustavila in je organ bolan.
Učili smo se po kitajski medicini in nas je učil “kitajec”,bilo je fantastično.
Če nekdo dela za denar,ni pravega učinka,kot sem že rekla,delati je treba s srcem.Poskusi,pa boš videla,se slišiva jutri.Lep pozdrav.
V LJ.so cene po 12.000,v Kranju 7500,,jaz pa še ceneje.
Različni tretmaji so,odvisno kaj je s teboj narobe…

Tečaj si naredila pri DAM-u, kajne? Tudi jaz sem ga naredila tam.
Sem pa šla dvakrat na masažo k dvema registriranema refleksoterapevtoma, pa moram priznati, da je njuno znanje precej drugačno od mojega. Nista izpolnila mojih pričakovanj.

Za refleksno masažo kljub vsemu priporočam gospo Tomelj, brat dr. Derviševiča pa je vrhunski strokovnjak za tuina msažo. Svoje kosti in sklepe zaupam samo njemu.

Delala sem na HIGEJI,iz Kopra.

Prijavila si se na Higejo, certifikat ti je pa izdalo društvo za alternativno medicino – DAM.

Ja,imaš prav,sem šla pogledat na certifikat.lp

Relika, kot vidim sem očitno naletela na fenomen. Glede na moj obisk pri refleksoterapevtki lahko z zagotovostju trdim, da obstajajo strokovnjaki, ki postavljajo tudi diagnoze. Pred nekaj let sem bila v Nm pri eni Rusinji Olgi in mi je naštela težave, ki jih imam. Na koncu je rekla, da imam verjetno fibroadenomi v dojkah in da moram jih poslikati. Ko sem opravila uz sem bila v šoku. 3 fibroadenoma. Ni nevarno ampak od tega trenutka sem na kontrolah. Tako da obstajajo v zdravilstvu osebe, ki postavljajo diagnoze. Neverjetno ampak res.
P.S. Priimek od gospe je Hrestina. Sedaj že Olga Hrestina Giakomini. Zdej sem šla k stricu google pogledati ;))

Moniki, v Rokanogo v KR. Če se prav spomnim je tudi diplomirana medicinska sestra, tko da ni ena xy. Ženska obvlada. Pa vzame si res čas. Ni ena štancarija. Moja težava je bila nespečnost in kronična utrujenost. Na začetku skeptik, zdaj pa 😀. Ampak če ne poskusiš, ne veš. Se ji je pa prej treba najavit in rezervirat, ker kr tako ne moreš vletet. Mislim da ma kontakte na www.

New Report

Close