Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Zaslužek preko interneta – obdavčitev

Zaslužek preko interneta – obdavčitev

Hojla!

Obstajajo tuje internet strani, preko katerih lahko s “surfanjem” služiš denar. Zanima me, če kdo ve, kako je z obdavčitvijo teh zaslužkov.
Najboljši odgovor sicer lahko pričakujem od DURS-a, preden pa mi odgovorijo oni, me zanimajo vaše izkušnje.

p.s.
Prosim, ne želim komentarjev na temo, ali je res možno zaslužiti preko interneta ipd.

Prijazen dan vsem skupaj!

po moje še na DURSU ne vejo, kako je s tem. bo treba povprašati presvitlega Bajuka

Mami, naj te ne skrbi preveč, od klikanja na reklame ali maile ne bo toliko zaslužka (če sploh bo), da bi se Bajuk sekiral. Nekdo iz Amerike mi je nekoč lepo pokomentiral tovrstna plačila: celo življenje bi moral klikat na reklame, da bi si lahko privoščil en dober dopust.
Skratka, ne nasedajte takim poslom in kvazi ponudbam.
Spet se bodo usula kontra mnenja, vem, podobno kot takrat, če kdo pokritizira mrežni marketing.

nova
Uredništvo priporoča

če ti res nakažejo na tvoj račun, bi moral ta denar napovedat pri dohodninski napovedi.

To velja za poštene državljane. Tudi če dobiš 3 kavne skodelice na žrebanju pri Podravki, moraš to ‘vrednost’ vpisati v obrazec za dohodnino, saj ti pošljejo dokument o tem. Tuje ustanove tega seveda ne počneje, BS pa seveda spremlja vse prilive na TRR, to je bil tudi namen TRR-jev. Davčna te lahko prej ali slej odkrije…

Jest sm dobil ček na dom, pa sem šel na banko in ga vnovču, dal so mi točno tak znesek kot je bil na čeku napisan, dolarje sem zamenjal v tolarje in to je blo to. Davka nisem plačeval, moril me pa tut nobeden ni. Sem pa dobil ene 10 dolarjev oziroma dobra dva jurja 🙂

Zdravo,

ker sem opazila, da vas večina tukaj poskuša tudi nekako priti do dodatnega zaslužka preko interneta sem se odločila, da vas seznanim s trenutno najboljšim in najhitreje rastočim podjetjem na internetu, katero je zaradi svojega fantastičnega programa samo v 3 mesecih poslovanja skokovito prodrlo v več kot 90 držav po vsem svetu! Člani se vpisujejo v povprečju vsako minuto. Ne želim vas obremenjevati s preveč informacijami, zato vam bom povedala le na kratko. Podjetje se imenuje Stiforp profits, služiš pa z dodajanjem novih članov ali pa tudi BREZ dodajanja. V čem se tole podjetje razlikuje od drugih podobnih podjetij je v tem, da osebno ne rabiš vključiti nobenega novega člana in kljub temu sčasoma zaslužiš do $2.047,00 z matrico, ki sega do 14 stopnje. To je SPILLOVER oz. prelivanje članov v vašo MATRICO, ni važno kdo jih je registriral.

Vzemite si 15 minut časa ter preberite tole stran[/url] in videli boste kako zmogljiva je ta stvar

Vpis (predprijava)

Lep dan

Pozdravljeni,
rad bi vam predstavil BETSHARE!!!
Gre se za Nemško podjetje,v katerem profesionalci športnih stav stavljajo z vašim denarjem.
Podjetje je aktivno že leto in pol. Delajo po sistemu nakupa delnic,ena delnica je vredna 56$.
Tedensko nakazujejo dividende od števila zakupljenih delnic,med 6%-8%. Izplačila dividend,so ob četrtki dopoldan. Na njihovi strani imate tudi tabelo procentualnih obresti za celo lansko leto,na kateri boste videli,da je šlo dosti krat tudi do 20% tedenskih obresti.
Od zaslužka,lahko ponovno dokupiš delnice ali pa si denar prenakažeš na račun.
Vplačila in izplačila so možna samo preko Perfectmoney-a,zato so tudi zneski v $ in ne v €.
Ko se zakupijo delnice,se vam začne odševati 60dni zakupa delnic. Če bi želeli delnice prodati v roku 60 dni,vam zaračunajo 14% provizije,po izteku 60 dni pa jih lahko prodate za isti znesek,za katerega ste jih kupili 56$.
Žal ne morem naložiti prezentacije z skreanšoti,na katerih imam prikazane obresti,nakup delnic in izplačil na Perfectmoney.
Če zadeva koga zanima,pa naj si bo iz firbca me naj kontaktira na mail [email protected]
in mu rade volje pošljem vso prezentacijo.
Preden se prijavite na BETSHARE se morate prijaviti na Perfectmoney,ker boste za prijavo v BETSHARE morali kopirat in prilepit $ račun iz Perfectmoney-a,da se strani povežeta.
Marsigdo bo vzklikno mrežni marketing ali piramida,samo z piramido se ravno tukaj ne da služiti.
Je res,da dobiš za nove člane nekaj ampak ti znesko so od 2%-5%,skoraj nič.
Je pa celotna stran v nemškem jeziku.

1- prijava na PerfectMonej
2- kopiranje U***** računa ali,če si ga zapišete
3- preko mojega up-linka se prijavite na Betshare in vnesete U***** račun

Skratka tukaj imate link https://betshare.biz/?ref=novakbm ,če pa ima gdo še kaj za vprašat pa naj kr vpraša.

Upam,da nisem preveč dolgotvezil.
LP Uroš

Hoj,

Nekaj podobnega se je šlo na PaidVerts in MyTrafficValue. Kako je pa to končalo oz. kako se je kača vila do neslavnega zaključka pa tukaj.

BREZ TVEGANJA!!!
V teh dneh prihaja med nas senzacionalna poslovna priložnost, s katero boste lahko mesečno zaslužili več 100€ popolnoma brez tveganja, saj vam ne bo potrebno vložiti niti centa, ampak samo nekaj vašega časa.
Vse kar boste potrebovali je vaš pametni telefon in čisto nova mobilna aplikacija, ki prihaja na trg prav v teh dneh!

Za več informacij me kontaktirajte na [email protected]

New Report

Close