Najdi forum

Kako vam je kaj všeč oddaja Vzemi ali pusti?

Ni nam všeč.

blah, tisto pačenje voditelja katastrofa, kolko boljš bi bilo en “normalen” voditelj ala Boštjan iz milijonarja….

Tudi meni je škoda dobrega igralca, da se tako spakuje. Očitno nas gledalce s takimi forami malo pocenjujejo. Ne gledam več.

katastrofa

Kaj mislis,ce je pa voditelj Zmago Batina v rumenem reklcu??Po moji lestvici najmanj priljubljenih je tale na tretjem mestu takoj za Ano Lizo in Simono Weiss.

nikakor mi ta oddaja ne sede, dvakrat sem se res trudila razumet pravila, ampak TAKO BREZ VEZE………:_(((

Če se vsaj voditelj ne bi tako nemarno pačil. Po mojem nas imajo res za mal debilne, če mislijo, da je to smešno.

Slovenija je itak razdvojena na več taborov. To se je pokazalo, ko se Humar v nekaj dneh ni premaknil niti za meter in ga imajo sedaj Črnogorci za svojega idola.
Določeni sloji obiskujejo teater in operno hišo, drugi spet Slovensko popevko… tretji gledajo NMK, četrti… pa stojijo pred zaprtimi škatlami in jih odpirajo. Tudi taki se najdejo, ki se temu smejejo in oddajo redno spremljajo.
Pač, sto ljudi sto čudi.
Nikar tega ne omenjajte našim vrlim poslancem in poslankam, bo takoj spet referendum na vidiku…

Ni mi všeč.

Za bruhat! So spet nekaj kopirali po Italijanih, ki imajo to že kar nekaj časa. Tam se voditelj ne spakuje in je oddaja (ali igra) čisto nekaj drugega…

Nagrade so tudi nekaj drugega, če se ne motim je največji dobitek 500 tisoč eurov. Kje so naši dobili 15 milijonov sit? Če kupujejo licenco naj bodo še nagrade enakovredne.

OJOJOJ…že dolgo ni bilo slabše oddaje. Pa tud Ane Lize ne morem več poslušat, kot bi bla malo čez…

Analiza je gravž nad gravži.
Vse kar premore so brezvezne perverzne fore.
Sploh ne paše v kontekst oddaje.
Mario se pa potem zraven nekam kislo hahlja in vedno pravi: “Ja ja, haha, hihi, ja tako je to.”

To je tudi res.

men je pa čist kul.

Saj te zabavne oddaje ki jih predvaja TV SLO sploh niso smešne in za moje pojme tudi niso gledljive, ker tak v nobeni ne veš kaj bi sploh radi povedali.

Men je tole ciz mim, sm gledala sam enkrat pa se to skor zaspala zravn…

Men je kar fajn. Voditelj sicer ni najbolj smešn, ampak kaj ko je sama igra sicer precej dolgočasna in more bit voditelj pol za zabavo. Smešn se mi sicer ne zdi, niti pretirano napet ni vse skupaj, ker je praktično vse odvisn od sreče, sam pogledam pa ravn tako…

čist vredo je zdej mi ga pa popuši

New Report

Close