Najdi forum

Ko takole gledam (in poslušam) večinoma simpatične čveke (s tem mislim ženske in tudi moške!) v pisarnah okoli mene, razmišljam, da se v tem pisarniškem življenju pravzaprav sploh ne počutim tako slabo. In se spomnim, kako sem si še v času študija res iskreno prisegala, da si NIKOLI ne bom izbrala take službe, kjer bi osem ur čepela v pisarni z istimi babami. NE, TO PA NIKOLI! In sem imela seveda zelo natančno izdelane argumente, zakaj ne. In ti argumenti niso bili neumni.

A točno to se je zgodilo, in sicer čisto po moji izbiri. In vidim, da sploh ni tako grozno.

A se je tudi vam zgodil kakšen zarečen kruh? Na katerem koli področju?

lp in lep vroč dan

Meni se je zarečen kruh zgodil na istem področju kot tebi.
Vedno sem govorila, da ne bom sedela 8 ur v pisarni in tipkala po računalniku, sedaj pa delam točno to.

No, pa saj sploh ni tako slabo.

Lp

ccc
vsi brezposelni so si ze od malega želeli da bi postali točno to
vsi narkomani so si ze od malega želeli da bi postali točno to
vse kurbe so si ze od malega želele da bi postale točno to
vsi ločenci so si ze od malega želeli da bi postali točno to
vsi
vsi
vsi
vsi

nova
Uredništvo priporoča

Eh, kurbe pa bi lahko ven izpustil iz tega tvojega seznama.

Saj veš da je vsako delo častno, če ga le z veseljem opravljaš !!!

😉

lp
mačkon

drej, in katero velja zate?

Svoji stari mami, ki je bila povrh vsega še precej verna, sem že od majhnega razlagala, da jaz pa že nikoli ne bom imela otrok…….in kaj se je zgodilo tri pravnuke je dobila…….

prvi izpit sem padla iz marketinga … in sem se zarekla, da še tega naredim, potem pa nikoli in res nikoli več nočem imeti s tem opravka

zdaj sem vodja marketinga 🙂

Ha, ha, ha, jaz pa sem v rosno mladih časih vedno govorila, da v diskaču oz. lokalu ne moreš spoznati nekega normalnega tipa.

In kaj?
Spoznala sem nekega “kurjača” in še preden sem se dobro zavedla, sem bila zaljubljena do konca las. Za oba je bila to prva resna ljubezen, trajala pa je pet let.

Glede dela v pisarni, …, no, to pa itak.

LP

… uf, vse polno je tega!
Nikoli ne bom počela točno tega, kar danes delam (in svoje lene riti ne zbrcam iz te pisarne- meni je, za razliko od nekaterih, tečno)… nikoli ne bom šla živet v točno določen kraj, pa sem pristala prav tam…. nikoli ne bom gnjavila, kot je moja mama… nikoli ne bom imela opravka z nekim področjem v zvezi z mojim poklicem, pa sem pred magistrsko točno tam….
jaz raje več ne rečem nikoli… pa tudi obljub, za katere res nisem prepričana, da jih lahko držim, več ne dajem… :-)))

Saj to je to. Čisto preprosto. Nikoli ne reci nikoli. Saj pa ne vidimo v prihodnost. Sicer sam tudi trdim, da nikoli ne bom kadil (tudi nisem), ampak mislim da ta bo pa obveljala za vedno. Nekatere stvari je pač brezveze napovedovat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pozdravljeni vsem skupaj.

Meni punca skos govori,da ne bo nikjer zivela razen pri sebi oz v isti hisi kot njeni starši.
A se je komu to zgodilo,da je govoril,da se ne bo odselil nikoli od doma in potem pristal v cistem v drugem okolju?

Hvala za odgovor in lep sončen dan želim;)

Seveda da se zgodi da bo drugje zivela.
Lahko cez 10let ampak bo tud drugje zivela

Sem reku da radodajke nebom oženil, pa srm jo največjo kar jih je bilo tam okoli.

New Report

Close