Najdi forum

Ali kdo ve za imena morilcev mačk iz Tržiča?

Uf, stara zadeva, raje ne pogrevati, se bodo spet strasti razplamtele, predvsem zaradi nasilja v Šoštanju. Če te pa res zanimajo imena, so bila objavljena po dogodkih v dnevnem časopisju. Škoda naših živčkov, lopovi jo tako odnesejo s celo kožo.

Zakaj te pa to zanima?

nova
Uredništvo priporoča

Ker me zanima kako se sedaj znajdejo v zivljenju.

so studentje, ce ti kaj pove.
jaz pa zadev ne bi pogrevala, sploh ne z imeni in priimki. raje poskrbi da se bos ti fino znasla v zivljenju
🙂

Zakaj pa ne s imeni in priimki? Ali imajo taki izmečki pravico do neke kvazi zascite zasebnosti, ko pa so tempirana bomba in morilci v srcu in glavi in katerih narava samo čaka da izbruhne, ko bo priložnost??? Tako folk ne ve kdo so in ne veš s kom imaš opravka, če ti slučajno prekriža pot. Šele potem, ko čutiš ,zveš!!!!!

….danes mački, jutri ljudje!

z imeni priimki in slikami in od časa do časa slike zamenjat da so najnovejše, da se jih veš pazit, ker so ostali taki ali pa postali zaradi potuhe še hujši pravjo da so dons študentje,pol bo to bodoča inteligenca,
pa mogoč naša vodilna stranka…….

Na čelo bi jim dala žig. Tak, kot so ga imeli kavboji za krave.Pa niso nikomur nič naredile.

Pa ne, da so ti na srcu zrastli?

Jaz bi jim prav tako dal žig na čelo. Nekatere stvari so pač neopravičljive.

ne me narobe zastopt. obsojam njihova dejanja. zdi se mi narobe in nedopustno. samo ce take ljudi izpostavis jim onemogocis moznost da se popravjo ker vsi ostali v njih najprej vidjo to kar so nardil oz to kar je pac v casopisih pisal. pa tut ce se je recimo ktermu od njih zarad tega lajf sesu pa tut ce jim je res hudo. vedt ne mors. teb pa tud nic ne koristi, sploh ce si iz druzga konca slovenije.

lp

LP

Tako ljudje se ne morejo popraviti. Potreben je le impulz, pa zopet dela iste svinjarije.Torej,…

Kakšno možnost pa imajo mačke, da se popravijo. Pa klatež iz Šoštanja, kako možnost ma on?

Po moje je Jan prav napisal, potreben je le impulz…

lp!

Jaz sem morala v povezavi s šolo sodelovati z enim od njih (šele kasneje sem zvedela, kaj je bilo). Torej vem, kdo je in kam je šel, vendar vam ne mislim prav nič povedat. Prvič zato, ker se je na sodišču ugotovilo, da nimajo neposrednih dokazov in je postopek v reviziji in se bo morda odkrilo, da je edini dokaz, dnevnik pobijanj, plod njihove domišljije. Ker uradno zadeva ni končana, nimam nobene pravice, da vam karkoli povem. Drugič pa zato, ker se mi zdi nizkotno, da poskušamo sebe spraviti v boljšo luč tako, da pluvamo po drugih, tudi če si to zaslužijo. Tretjič pa zato, ker po Sloveniji hodijo pedofili, ki so uničili življenje otrokom, pa nihče ne zahteva, da se njim vžge žig. Kje so vaša merila?

kranjski gimnazijci jih dobr poznajo – imena! še zmer jih ščitjo ljudje ala citronca dej povej zravn še imena pedofilov da nau sam rekla kazala
pa kr neki kao da smo vsi taki…… pa to ni res…..

Citronica,

kaj pa macka v prtljazniku – ali je bila tudi ona samo plod domisljije.

Sicer pa je vec razvpitih primerov, kjer odvetniki iscejo luknje v zakonu … in na koncu primer na sodiscu zaradi napak v postopku razveljavijo.

sam a se vam ni zdel pri tem primeru nc cudnga. predvidevam da veste tolk kot jaz. da ste pac cajtng prebral. in tam je lepo pisalo (v ene parih). da so policisti slucajn ustavil en avto, da so bli notr stirje fantje, da so pol slucajn slisal macka javkat v prtljazniku in da so pol slucajn odprl, pa slucajn je biu notr tm zravn macka en dnevnik, kjer je blo slucajn napisan kaj vse so z macki delal. ok.. ker bedak bi takle pisou in s sabo po svet nosu…
hocem sam povedat da je teh slucajev (in to tok blesovih slucajev) tok velik da je treba vsaj pomislt na to, da svet ni lih crno-bel, ampak da obstaja se polhn barvnih odtenkov vmes.

lp

avto je bil pa od fotra dnevnik pa od mame ane.. mačka so imel pa za malco sabo… dej ne zagovarjej barab

…dons študentje,pol bo to bodoča inteligenca,
pa mogoč naša vodilna stranka…….

Ali pa bodo morda zdravniki postali…

lp
mačkon

Jaz, očitno za razliko od drugih, ne jemljem pravice v svoje roke, če sama ne poznam vseh dejstev in če pravni sistem še laufa. (Me pa čudi, da vam otroci ne pomenijo toliko kot mačke.)

New Report

Close