Najdi forum

registracija na forumu – nicki

Dobro jutro!
En malo sem bila presenečena, ko danes zjutraj nisem mogla več uporabljati svojega starega imena, pod katerim se tule na forumu nahajam že kar nekaj časa in to je lara. Ker se je po novem treba registrirat je očitno zgornja Lara že zasedla moj stari nick in to sem mi ne zdi ravno fino, ker zdaj ne bomo več vedeli kdo je kdo..
V glavenem jagoda je stara lara. Pa upam, da se boste ostali stari javili s pojasnilom, če starega nicka ne boste več mogli uporabljati in pojasnili novega, da bomo vedeli kdo je kdo.
Sem kar en malo razočarana nad tole spremembo….

hehehe tudi jaka ni več jaka ampak je po novem jaka13 (13 niso moja leta hehehe)

sem se spomnil en vic:

Po dolgih letih se v Slovenijo vrne Janez, ki je živel v Ameriki. Njegov stari znanec ga sreča in vpraša:”No Janez, kak je kaj v Ameriki? Kak kaj živiš?”
Janez:”No prv kot prvo, jaz nisem več Janez, ampak sem John. No ja zjutraj se zbudim in skočim na verando, potem pojem zajtrk, skočim na verando, nato grem v službo. Ko imam pavzo za kosilo, se odpeljem domov, skočim na veranso, pojem kosilo, nato nazaj v službo. Zvečer doma skočim na verando, pojem večerjo, preberem cajtnge, še dva krat skočim na verando in grem spat.”
“Uf! Zanimivo…Kak pa kaj tvoja žena Vera?”
“Prvo kot prvo, žena ni več Vera ampak je Veranda…”

pa lep ponedeljkov pozdrav vsem vkup!

p.s. Jagoda, da ne bo tvoj rekel, da zjutraj skoči na jagodo, potem pa poje zajtrk…. hehehe LP!

-----------------------------------------------------------

OK. Tole od mene je bolj test če špila.

Očitno se bo treba zagrebst za nicke, he he.

nova
Uredništvo priporoča

jaz sem zdaj možiček-on-line…

pa pozdrav lari oz. jagodi

Hm, br jutrčk. Kje kdo kaj zakaj?

Saška

Upam, da dela

Lara, si prav nesramna, ker si jagodi “ukradla” nick….
Lahko bi se vsaj malo razgledala predno ustreliš kozla ;-))

Sicer se pa ne sekiraj… nicki res niso pomembi, bolj je važna vsebina, a ne??

dobro jutro lara oz. jagoda…

jaz sem zdaj možiček-on-line

tudi meni ni hotel sprejeti starega nicka…

Ali si se mogoče že kdaj registrirala na tjavendanu ali brez veze, potem že imaš username in geslo. če pa te je kdo prehitel pa bomo morali imeti nov nick. Tako boste od danes naprej imeli unikaten naslov, dobro premislite, kaj želite biti in ne bo nobenega problema več.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Že, na kr tjavendan, ampak ni šlo. No sicer pa sem zdaj jagoda, taka rdeča in sladka…:)))

a kaj rastejo tam okoli, jagode namreč….

Primož, zakaj pa je potrebna registracija, saj vse dela kot je prej?

lp Tajfun

potem lahko popravim in boš spet Lara, po želji, če pa nočeš biti več pa reci in bom pobrisal za koga drugega.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Potem nihče drug ne bo mogel uproabljati Imena Tajfun razen tebe. če pa želiš kakšno temo napisati kot anonimnež pa lahko še vedno uporabiš naključen nezaseden nick.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

To mi je všeč !
Bravo !
Bilo pa je tudi marsikdaj potrebno .

lp N.

Hehe, čudno, registriral sem se, vnesel podatke in geslo.
Skušal sem se prijaviti, pa ne prime. Kaj sedaj? Je to znak, da je že nekdo registriran s tem nickom?

Tajfuna še ni, lahko se registriraš.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hvala Primož, očitno prva registracija ni šla skozi. Sedaj sem Tajfun.
Uff, sem važen!

Lep dan vsem na forumu!
Tajfun

Lahko me brišeš na krtjavendan.

tudi jaz mal testiram…Primož, malo večje črke bi ble pa dobrodošle, drugače bomo vsi rabli očala!!!…pa še nekaj: email naj NE bi bil viden, vsaj tako sem nastavila v profilu. no meni je uspelo registrirat želeni nick. mi je všeč, da se ve, kdo je kdo…res pa, da ni ravno etično uporabiti nick, za katerega se že dolgo ve, komu pripada…si mislite, kako bi me popljuvali, če bi se npr. registrirala pod marija (1)…

New Report

Close