Najdi forum

……a imate kaj slabe občutke danes in ali kakšno stvar preložite na drugi dan ?
A se je komu na ta datum kaj hudega zgodilo in je dogodek povezal prav z petkom..trinajstega ?

Mene osebno ni preveč strah, malo vraževerna sem pa vseeno in se bom danes kar nekajkrat verjetno spomnila, da smo trinajstega…ha ha .pa petek

Lep konec tedna želim…..vsem skupaj….

hehehe pa jutri je polna luna….danes sn ga najebal v službi…heheheeh se pa spomnim, da sem enkrat kot majhen otrok, na petek trinajstega našel denarnico, polno denarja in brez dokumentov….tak da nimam glih slabih izkušenj hehehe

Rojena na petek 13.

nova
Uredništvo priporoča

tudi jaz rojena petek 13

No, meni se je že včeraj začel petek 13. Dobil sem premestitev v službi, na žalost na slabše. Povrh vsega pa še na podel in nizek način….
Pamti pa vrati…

Se dogaja, pred dvemi leti sem doživela isto. Šok. Sočustvujem s tabo. Le pogumno naprej. Mogoče ti bo pa danes petek trinajsti prinesel nasmešek na obraz.
Lep vikend.

Ti pa res ne rabiš skrbeti. Pogledaš v kuglo pa je.
Jaz moram pa čakat, da boš izbrala primerne besede, da mi poveš tam dol.
Petek trinajsti bo lep peklensko vroč dan, zvečer pa vlažen, spolzek, moker izkoristite te ugodnosti in se ………
LP

Veste kaj, ne ga srat!!! Slabe stvari se dogajajo tudi druge dni. Moje mnenje je, da je petek 13 čisto navaden dan kot ostali, lahko je zgolj naklučje, da se ti ta dan zgodi kaj slabega.

Glejte tak, če bi se res vse slabo na svetu dogajalo samo na petek 13, bi bilo slabega zelo malo, ampak kot veste, da temu ni tako, slabo se dogaja 5., 8., 13. ….25.,… v mesecu, tak da, ne meni vi o tem, da je petek slab.

FOOOOLK SUUUUUPEEER PEETEEK JEEEE!!!heeheheh (zdaj pa se že smejim kot Jaka…) – ne mi biti zateženi…..dajte SMILE (pa ne piva) na lička in “get living live”.

Za fruteka pa tole: Veš kaj v vsakem slabem je nekaj dobregai in v vsakem dobem je nekaj slabega! Živemu človeku se vse zgodi! Ne izgubi upanja, ker upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde…

Jaz tudi rojen na petek 13., rosjtni dan imam pa 25. ; )

Jaz sem tudi rojena na petek 13 in sem zelo, zelo srečna v življenju!
Tako, da mi ta dan veliko pomeni, vsekakor nič slabega.

…pa še to v šoli smo vedno zelo dobro pisali teste, ki smo jih pisali na petek 13…

Rojena na petek 13-prinaša mi srečo.
Veste ta dan je nekaj posebnega, je poln energije in je drugačen od drugih, to pa zato, ker toliko ljudi na tem svetu na ta dan razmišlja isto: “DANES JE PETEK 13!”

uf kolko jih ima danes rojstni dan…hehehe (joke)

Jaz sem hčerko rodila na petek trinajstega

Močna kombinacija, močne vibracije, popustit vajeti in uživati.

kiki

Jaz sem pa nedolžnost izgubila na petek 13…. in v seksu čisto dobro funkcioniram, haha 😉

Ja, mamo te je petka 13. tako “strah”, da takrat ne dviguje pošte, ne vplačuje lota ali kupuje srečk, ne kupuje novih stvari, ne potuje (namorje bosta zato šla komaj jutri) in podobne štose. No, meni je to samo še en dan kot vsi ostali – hmmm, razen, da se moj dragi domov vrača – jupiiii.

Je pa menda ta štorija okoli petka 13. lepo podkovana s tisto grozljivko… Uuuu… ;)))

drugič bo petek 13. v soboto, pa bo mir

Za danes, petek 13. je bila napovedana poroka Jelinčiča z njegovo Moniko…
Bogve ali se bo Monika tega dne spominjala z veseljem? Če je poroka seveda bila?
(Naj bo še malo trača za konec tedna..) LP

bljah, plača slabša kot prejšnji mesec?!?! Da le ni vzrok petek 13???

pozdravljeni!!!!!

zakaj je petek 13. tako hud???jaz nimam pojma.razložite mi prosim!

jaz

New Report

Close