Najdi forum

kmalu bom imela maturantski ples in resno razmišljam, da bi si pustila junfr vzeti.
On je moj sošolec! Prosim za mnenje
hvala

Se ti zdi, da moras to narediti samo zato, ker je moderno to delati na maturancih???

Odločitev je seveda tvoja! Ampak jaz ti svetujem da NEEEE.
Se hecam! Ampak resno pa ti svetujem, da mu naložiš nalogo da poišče primeren kraj.
Ker nekje v avtu ali pa za vogalom pa res ne bi bilo prijetno. Če se že zgodi naj bo vsaj počasi in z užitkom!
LP

nova
Uredništvo priporoča

ni zaradi mode ampak si želim, čeprav vem da on ni ta prava oseba. nočem se poročiti nedolžna-ker me živcira ravno to, da bi tako nekako moralo biti. Spala bom če bo treba s komerkol sam ne bom nedolžna

Tinci…..naj bo vsaj z nekom, ki te ne bo samo “nategnil”:))))))
Ne, resno naj bo to dogodek, ki ga ne bos pozabila…ampak zato ne, ker bo tako lepoooo :)))

Hvala za nasvet, bom še razmislila o tem, dokler še lahko odločam

Zaradi mene lahko seksaš s komerkoli!!! Svetujem ti samo, da se vsaj malo bolj potrudita. Ker nekako se pa le spomniš kako je bilo prvič. In da bi te tam za vogalom na hitro porinil????? Kasneje ti ne bo všeč vrjemi…. ali pa ne kakor hočeš!
LP

No ko smo že pri tem, mi lahko fantje poveste koliko se vam zdi važn a je vaša rcimo temu žena spala z enim, več ali z nobenim? A je to sploh pomembno-ali je pač samo lepo, ali morda grdo da je nedolžna?
KAKO GLEDATE NA TO?

Nočeš se poročiti nedolžna?? Ali se misliš takoj po maturi poročiti?

NE AMPAK SE MI ZDI PRIMERN TRENUTEK

svašta…pri osemnajstih take trositi:/

Tudi sama sem se “sramovala”, ker so se moje sošolke vse hvalile, kako to s tipi počnejo, pa kaj to sploh je… Tudi sama sem jo hotela izgubiti čimprej, ne glede na to s kom in kje… No, pa mi je načrte prekrižal fant, v katerega sem se zaljubila par dni prej in glej ga zlomka, bil je precej čustven in ni hotel to z mano početi dokler ni bil prepričan, da si to res želim… večkrat pa mi je rekel, da je to poklon za vsakega fanta in ne sramota dekleta. Ko se je zgodilo, sem si to zares želela in bilo je nepozabno (iz čustvenega vidika, saj iz fizičnega za prvič kar malce boli), čeprav sva se po dveh letih razšla.

Vedno si zapomniš kdaj je bilo prvič, zato (zdaj vem) je škoda, da bi nedolžnost izgubila z nekom, ki te naslednji dan ne bo niti pogledal, bo pa vsa okolica in šola vedela, kaj je naredil… Zato premisli !!! Vedi, da če si še nedolžna, je to PONOS. Iz svojih izkušenj pa ti povem, da ni dobro imeti prvega in zadnjega fanta (torej kasneje morda moža), saj potem ne moreš vedeti, če je pravi. Tudi za moške je bolje (mnenje mojih nekaterih prijateljev), da svoji ženi ne vzamejo nedolžnosti, saj nikoli niso sigurni, da zaradi ferbčnosti ne bodo šle probat drugam. Seveda to ni pravilo, večkrat pa se je že potrdilo.

A ti vedno gledaš samo na to, kaj drugi mislijo, kaj bodo drugi rekli…?
Svašta, pa tako življenje, se mi kar malo smiliš, veš…
In zakaj zdaj nas to sprašuješ? Ne me narobe razumet, saj je forum za vse, ampak – saj menda za tako stvar sama veš, ali TI to želiš ali ne, ali pa ti gre samo za to, kaj bodo DRUGI rekli, torej, ali bodo DRUGI zadovoljni (od okolice, pa do, kot praviš, tvojih bodočih partnerjev oz. partnerja, ki ga še niti ne poznaš, pa se že skušaš ravnati po njegovih željah, ah…)
Svetujem ti, da se malo zgrabiš v roke, in začneš razmišljat s svojo glavo!!!
Pa ne mislim nič slabega, čeprav morda zveni malo grobo, ampak ob takem tvojem razmišljanju me je res srh spreletel…

Sicer pa, kaj sploh sprašuješ za mnenje, če si se že tako odločila!!!

Rad bi te še nekaj opozoril!!!!! Če pišeš z velikimi črkami pomeni da se dereš, kričiš, se razburjaš. Zato raje piši z malimi. Neka nepisana “pravila” so tudi tukaj in to je eno od njih.
LP

Mene je pa srh spreletel ob tvoji nestrpnosti do drugace mislecih…Moras res vse v red dajat, ki ne pasejo v tvoj kalup?

Počakaj, punca! Nekoč boš sebi in še nekomu s tem polepšala dan, teden, morda še kaj več… Štos zaradi štosa ni dosti vreden… Če pa že boš to naredila, uporabi dobro zaščito…

se podpisem tu:)

Pa sej ti nisi normalna! Dej si mal podstrešje pošlihtej!

Ha, ob čem te spreleti srh – a ob nasvetu: Razmišljaj s svojo glavo? Ja, saj najbrž še marsikoga, nisi edin-a… (saj nikjer ni bilo rečeno, naj to naredi ali ne naredi, temveč le, naj se SAMA odloči, ne pa na podlagi tega “kaj si bodo drugi mislili…”!)

New Report

Close