Najdi forum

iščem tipa za denar

Imam moža, ki je veliko okoli službeno. Otroci so na šudiju, tako, da sem čez teden sama. prej o tem nisemrazmišljala, sedaj sem si pač zaželela, da bi imela enkrt, dvakrat tedensko sexs pravim tipom, imam 42 let, sem pa zelo mladostna in postavna. Ljubimcev nočem, ker se pol hvalijo pred prijatelji. Rada bi dobila tipa, ki bi mu usluge pošteno plačala. Je kdo, ki ve kako se do takega tipa pride. Pogoj je, da je čist, urejen, postaven in predvsem, da svoje delo obvlada.
Prosim nasvet, ne kakih moralnih pridig, tega ne rabim, sem že razčistila. Vse imajo ljubimce, jaz pa bi pošteno plačala, brez nadalnjih obveznosti, če bo špica ga še pokličem, sicer pa je delovno mesto vacancy.

Sicer se mi zdi to skrajno brezveze in upam, da ti mož vrača tvojo zvestobo na službenih potovanjih, ki jih ima, ampak dobro. Poglej po kakih sex revijah pri nas (Omama,…), kjer so notri oglasi “žigolov”. Eden najbolj znanih je Miki, če se še prav spomnim in je pač profesionalec…pride, opravi, plačaš in gre.

:))))))))))

objavi tudi kako se je obneslo..

nova
Uredništvo priporoča

Brez vseh problemov….Oglasnik….v rubriki On-Ona izloči profite od tistih ki hočejo žensko zastonj….pokliči in se zmeni za kavo.

Potem pa take-it, or leave it.

Če boš s storitvijo zadovoljna pač ponoviš, sicer pa menjaš.
Ampak to je tako enako povsod….pri vodoinstalaterjih, dimnikarjih ipd….

Good luck.

Sam, da nauš bankrotirala !!!!!!

Imaš ga !

Jaz bi z užitkom, ampak zastonj. Še kam bi te peljal. Če si za, povej, kje te dobim.

nisi ti slucajno mare iz okolice jesenic ??????????

031/361-174 miki

A je to telefon tipa, koliko pa računa, zastonj nočem teh bi lahko imela na pretek. Ne rabim romantike in laži, rabim samo in edino res dober sex in to plačam, kot mehankarja, pa še mančo, če dobro opravi. Torej vzdržljivega bika, ki bi rad kaj zaslužil, a ne na lahek način, da mi v kaki kavarni filozofira, plačam, samo čas ko je trd v moji mački, ostalo časti on sam sebi.

Ja je!Ostalo se pa sama zmen-čao

Pol pa spet pride svizec naokrog pogledat, če je še kaka čokolada za zavit. Daj idi male froce fopat.

Ja, prov res…..In to naj bi bila tista sama, ki je na forumu za starse srednjesolcev sprasevala o problemu s hcerko, ki sprica solo non stop????!

Upam, da bodo tvoji otroci to brali in te spoznali! Pa morda ti zrihtali kakšnega svojega prijatla! Da bo užitek popoln!! A ne bi raje plačala možu, da te..? Al pa kar Ruglja angažiraj, ta se bo že izkazal.

si ze poskusila?

Uf, to pa ze ne more biti meni dragi Ponci namenjeno..Pazi, kam klikas!

O, ti si pa res pravi prijatelj! LP!

Ne zezam se, toda prvo srečanje je “no money” samo “passion in style”. Če se dobro odrežeš… Bova pa videla!!! [email protected]

halo ale isces tipa hm no sem postaven in resen glede toga se bova zmenila kako in kaj

dej ti mare smotan..a ne vidiš da je post star 7 let, butelj !

New Report

Close