Najdi forum

kje dobiti sobo za…dnevni počitek

Stvar je taka, da se s partnerjem ne moreva dobivati ne pri meni ne pri njem doma. Zunaj je pa še prehladno. Sva iz različnih koncev Slovenije in se ob študiju lahko dobiva enkrat tedensko dopoldne. Zanima me, če veste, kje oddajajo sobe tudi dopoldne za nekaj ur pa te ne gledajo debelo, ko se prikažeš pred vrati? Pozna kdo kak pameten penzion, motel ali kaj podobnega v Ljubljani ali okolici pa tudi kje drugje?
Hvala in vsem želim veselo in toplo pomlad.

Še nikoli nisem preverila, ampak govorice so pa za tole:

Bi pa moral kdo drug potrditi, jaz izkušenj nimam. In spet – nekateri pravijo, da se to da v vsakem uglednejšem hotelu. Upam, da se ti bodo oglasili bolj prekaljeni mački dopoldanskega počitka!

tole je že neki časa zaprto!

nova
Uredništvo priporoča

Poglej si tole, pa še dokaj poceni je v primerjavi s hotelom!

http://www.gpl.si/avtocamp_jezica_cenik_bgw.htm

V hotelu ilirija je 9000 sit.Lepe sobe ,čiste.Vse super.Popoldanski počitek. he he

LP

Jaz sem par let nazaj hodil v Šentjur, v hotel. Soba je bila 2.800 sit, pa kot redna stranka sem lahko bil dokler mi ni pimpek pal:))))

…si zdržal pol ure ?? Če je bilo na pimpek, so ti po moje dal mal popusta. ha…

Predvor hotel Bor

Sicer nepreverjeno z moje strani- ampak poskusi: hotel Merx Celje, hotel v Laškem, hotel v Žalcu….Če bi bila jaz na tvojem mestu, bi prej preprosto poklicala in vprašala….man of pleasure :-))

npr. Motel grosuplje, kamp Ježica, Na Lavrici, kanu v Zbiljah…..

HAHAHA ti svetnik ti….

Kaj ?

ODDAM SOBO ZA POPOLDANSKI POCITEK.
(STANOVANJE v izmeri 33.m2)

SOBA je lepo opremljena.
TV,DVD,STOLP.
Na razpolago imate KUHINJO in KOPALNICO.

CENA NAJEMA za 1.uro je 20.Eur. ( ZA DVE OSEBI )

CENA NAJEMA do 4.ur je 40.Eur. ( ZA DVE OSEBI )

Stanovanje se nahaja v Ljubljani.
Nudim 100% DISKRETNOST.

Za dogovor ali pa za dodatne informacije me POKLICITE.
PA PROSIM BREZ SMSOV.
HVALA.

070 / 383 – 834

Cav David

se bom en dan oglasil, da pregledava dokumentacijo, samo najprej moram dobiti soglasje za vpogled v Vašo tel. številko, da dobim Vaš naslov.Lahko pa naslov sami pustite tukaj, pa bo manj stroškov za Vas.

Fino Car David, lahko vsaj približno namignež lokacijo. Ker sem omejen s časom želim, da mi je blizu joba, da samo podaljšam kosilo….

no sej je tok polno davidovih raznoraznih oglasov na netu, tko da smrekar bo za vse poskrbljeno, po potrebi david nudi tut ostalo, ne sam sobo

to pa je dobra ponudba – k pri najboljšem sosedu – vse na enem mestu

hvala aleksandra za namig, ampak jaz bi rajši povabil na to kosilce kako monovko, ki je blizu centra lj,
še letos…-:)

by

aja, sem misla, da maš že vse potrebno razen stanovanja :)))

IntimDavid tvoj naslov smo pridobili, počakaj jutri dopoldan ob 11. uri doma, da si ogledamo lokacijo in dokumente-upam, da je vse v redu.

kolk pa stane za enga za dve uri?

New Report

Close