Najdi forum

Pozdravljeni vsi skupi!

Imam en dost hud problem. Ne vem, kako in kje začet. Bila sem pri eni jasnovidki, ki naj bi bila res dobra in sposobna. Vsaj take so izkušnje meni znanih ljudi, ki so že bili pri njej. Zdej pa bistvu. Pri njej sem sedela 6 (šest!) ur, ker so se vedno odpirale take karte, da tudi njej ni bilo nč jasno. Po vseh mogočih kartah se mi obeta tako slaba prihodnost, vsaj v tem letu, da sem čist iz sebe. Dons nisem nč spala, v službi sem kot zombi. Duši me in mi je čist zares hudo. Ne vem, če bi vse tko v detajle pisala, ker je preveč boleče…
Strah me je in zdi se mi, da je bil ves moj trud, ki sem ga vložila v to, da sem sama sebe postavila na noge in spet začela verjet v lepšo prihodnost, zastonj. Pa tako veliko volje in vztrajnosti sem morala imeti, da sem se v lanskem letu obdržala nad površjem…

Mogoče bi mi kdo lahko napisal kakšno besedo v oporo, ker ni videt izhoda…

Ima kdo kakšen nasvet, kako naprej? Naj se kar vdam, al kaj?

Sem popolnoma obupana 🙁

lp

Trapa!

Kljubuj usodi, mož sam svoj bodi!…Kar koli naj se ti zgodi, usode gospodar si – TI… SI TI!…Usode ni!…USODA TVOJA – TO SI TI!!!!….
misli našega pesnika….ampak držijo…vedeževalci se tudi motijo…govorim iz lastnih izkušenj…vzemi napoved kot izziv…in reci usodi: pridi, izzivam te…ne boš me uničila…sploh ne potem, ko si – kot praviš – lani izbojevala težko bitko…NIKOLI NE OBUPAJ….še najmanj zaradi napovedi vedeževalke…najmočnejši kompas imaš v sebi…vemo vse, razen tega, da vemo vse…:)…

nova
Uredništvo priporoča

Uf, veš kako bi bilo lepo, ko bi res obstajali jasnovidci. Sigurno ti ne jaz nebi imela dovolj denarja, da bi jih lahko obiskala, saj bi bili preveč zasedeni.
Če si res toliko truda porabila kot pišeš, potem pa veš, da ni usoda zapisana nikjer. Ampak je vse odvisno od želja in od tega, kaj smo pripravljeni storit, da jih uresničimo.

LP

Ajde punca, dvigni glavo, superge na noge in malo ven , na veter. Sedaj se boš pa zaradi ene čarovnice, ki je morala izmolsti denar od tebe ( ker si tako trapasta, da si šla k njej ) sekirala do nezavest , pa še nazaj. Daj, vzemi pamet v roke , logiko pa v glavo in pusti tiste trapaste karte in si reci: nikoli več ne grem nikamor, k nobeni čarovnici. Kar je bilo , vse vem, kaj pa bo, me pa čisto nič ne briga !! Res, pojdi v naravo, in raje pomisli na koga, ki je nekje in te ima rad

Evo zaradi takoh for jaz nočem do kakšne vedeževalke…….boljš da ne vemo kaj nas čaka.

Ne vem, kako si sploh lahko sedela tam 6 ur in poslušala tako sranje. Sigurno veš da smo za vse kar se nam zgodi, dobro ali slabo, v celoti odgovorni sami. Ne trati energije za premišljevanje o slabih stvareh, ki ti jih je napovedala jasnovidka in raje usmeri trud vase in verjemi, da si svojo usodo kujemo sami, ne pa nekdo tretji…

Jaz tudi živa ne

Ne morem ti rečt druga kot naivna KURA, oprosti, ma nič oprosti, KURA! Če že verjameš v te neumnosti, moraš bit pa res uiber tupa, da greš k vedeževalki. Saj nisi menda pričakovala samih srečnih napovedi. Eh, škoda beded….

Karte povedo, kakšna bo usoda, če boš pustil, da bo ladjica Tvojega živlejnja plula po svoje, kakor jo bo nesel tok. Prava jasnovidka Ti pa pove, kako se bodo stvari odvijale, če boš ravnala tako in kako, če boš ravnala drugače ob prelomnicah, ki so Ti usojene.V vsakem primeru pa je potem odločitev, kako boš ravnala, Tvoja. Znano pa je, da pride včasih tudi dan, ko so energije tako “sfuzlane”, da niti najboljši jasnovidci ne morejo ničesar razbrati.In pojdi še h kaki drugi, da vidiš, ali Ti bo potrdila videnja one prejšnje. Predvsem pa se ne vdajaj svetobolju, temveč premisli, kako boš ukrepala, če bi se kljub vsemu stvari odvijale po najbolj črnem scenariju — vedno je namreč vse odvisno od tega, kako bomo odigrali svojo vlogo v igri, ki se imenuje življenje.

Pa še to—nisi nesrečnica ti si srečnica ker imaš 6 ur časa na dan za sebe. Jaz ga včasih niti pol ure ne premorem le za sebe!!!!

Veš kaj, če boš ti še vedno pozitivna, tako kot si si dokazala lansko leto ,
boš tudi to prebrodila, zaupaj vase, po vsej verjetnosti te še čakajo v prihodnosti
življenjske preizkušnje, to boš prestala in boš potem še močnejša,
korajža velja!!!
Ne obremenjuj se preveč, prepusti se toku življenja, predvsem pa, poglej kakšen lep dan je zunaj.

Jaz se ne pritožuje, da bi bila nesrečnica. Sem namreč čisto zadovljna. Časa pa ima vsak toliko, kolikot si ga vzame. Če si znaš organizirati življenje, ostane tudi še nekaj časa zase.

Oprosti, ampak ta čas je bil od 8h zvečer do 2h zjutraj, tako da sem si vzela noč spanja za to sranje… drugače mam pa dovolj obveznosti… toliko v pojasnilo!

lp

Hvala, mogoče sem pač rabila le slišat take spodbudne besede 🙂

Veliko mi pomenijo.

lp

Vidiš, že uresničuješ njene trapaste predikcije. Si že na poti, da bo vse tisto, kar ti je naklamfala postalo tudi resnica. A res misliš, tepka, da imajo te šlogarce kako drugo moč in jasnovidnost kot to, da znajo sugerirat labilnim osebkom kako se bo odvijalo njihovo življenje?
Jaz sem se včasih ukvarjala s šloganjem, ZELO USPEŠNO. Vse kar sem komu napovedala, se mu je tudi uresničilo. In kako sem to počela? Predvsem s psihološkim znanjem, kaj znanjem, šalabajzerskim prebiranjem uspešnic kot npr. “kdaj se bo meni nasmehnila sreča” itd. Ocenila sem osebo po zunanjosti, mimiki, govoru, oblačilih in po zdravstvenem stanju. Ja, vse to lahko oceniš brez problemov samo če opazuješ človeka. To ni nobena nadnaravna moč. Potem smo obračale karte, ali pa šalice s kofetom ali pa gledale v dlan. Večina ljudi se takoj izda.Takoj ugotoviš, česa jih je najbolj strah in kaj jih najbolj skrbi. Hrepenijo po treh glavnih informacijah: ljubezen, zdravje, denar – podpoglavja:šola, služba, otroci, zakonci, ljubimci… Karte in ostali hokus pokus so samo pripomoček šlogarci, da se ta skrita hrepenenja jasneje manifestirajo. Primer. Obrneš smrt. In kaj ti lahko naložim?
– Nekdo v tvoji bližini je hudo bolan (vsak ima kakega hudo bolnega sorodnika bližnjega ali daljnega, pozna kakega bolnega sodelavca ali soseda)
– Neka stvar v tvojem življenju se bo končala (konča se lahko sto stvari, stranka pa ti sama sugerira, kaj za njo pomeni konec. Nekateri se ustrašijo, da bo kdo umrl, nekateri, da jih bo kdo zapustil, nekateri, da ne bodo izdelali šole, nekateri da bodo ob službo, nekateri pa optimistično pridejo do zaključka, da je potrebno v življenju obrniti nov list)
– Ne izkoriščaš vseh svojih talentov in potencialov. (Kdo lahko trdi, da jih ?)
– Skrita želja se ti ne bo izpolnila. (kdo nima skritih želja?)

Po obleki se da ugotovit ali si moderen, klasičen ali nemaren tip itd….
OD HUDOBIJE VSAKE ŠLOGARCE pa je odvisno, kaj ti bo nabluzila. POUDARJAM, ŠE ENKRAT. Noben ne more videti v prihodnost. Samo sugerira ti lahko obnašanje. Če bi ti rekla, da bo vse v redu s tabo, bi bilo naslednje leto cvetoče, ker bi to pričakovala.
Jaz sem enkrat eni obrnila življenje, ker sem ji natvezila same krasne stvari (tako kot vsem). Še spomnila se je nisem več, ko se mi je enkrat obesila okrog vratu in me začela poljubljat. Vse, kar sem ji napovedala, se je namreč URESNIČILO. Takrat sem se nehala špilat z usodami ljudi. Vsak je svoje sreče kovač. Ne nasedaj zlobnim ljudem in ne bodi naivna, pa bo leto, ki prihaja ravno tako dobro in slabo, kot vsako drugo. Definitivno pa ne more biti katastrofalno. Že po logiki takega leta ne more biti. Nobenega primata nad nesrečo nimaš. Pomiri se in glej z zaupanjem, veseljem in dobro voljo na vse kar se dogaja okrog tebe. In to se ti bo vračalo.
Srečno!

Weak minded fool!!
Pa kaj ti je?
Dobro si si zacrtala dneve pred sabo….Vsa cast ti ce se bos pobrala iz tega pranja mozganov
Vsak je svoje srece kovac…In to drzi…Ne pa kos lepenke pa nore babe!

Kje je ta šlogarca? Jo bomo prijavli na policijo, babo zmešano! Skupaj se vzemi in
pejdi v naravo, da se ti možgani malo prezračijo! O ženska nesrečna imač pa res cajt!

So meni govoril da bil bom bogat,
vsaqk teden k drugi bom hodil spat,
sem tepec jaz vse resno vzel ,
za delo in dnar vec nisem skrbel .

Pa danes brez ficka jaz živim ,
za malo kruha se po kantah podim,
če res je kar pravjo “čas je zlato” ,
potem tud bogat jaz sem močno.

Vsak teden pri drugi jaz tudi spim,
ko eno spraznim k drugi hitim ,
a žiher povedal takrat bi tud mi ,
da mislil so kante ne pa ljudi.

LP

Punca, nekeko bo treba prebavit to kar se je kuhalo tistih 6 ur! Pa čm prej!

New Report

Close