Najdi forum

Večkrat berem na forumu o poročenih moških in samskih ljubicah, bolj malokrat pa o zvezah med poročenimi ženskami in samskimi moškimi.
Kaj se vam zdi, katerih kombinacij je več in zakaj?

Hoj, menim da kar ta prvih. Zakaj? Ker je pri nas se vedno tradicionalna patriarhalna druzina, v kateri mora zenska prevzeti vecino bremen na pleca, vsaj kar se skrbi za otroke tice, ce ze ne tudi gospodinjstva. In moski imajo le malce vec casa ob druzini za se kaksna drugacna srecanja, saj ni problem, ko obvestijo svojo drago, da je treba se po sluzbi potegnit al pa se kaj drugega…In kaj mislis, da bo zenska pol lepo otrocke v vrtcu pustila do naslednjega dne, ce bi ji v glavo padlo, da bi pa na isti cas tudi sama po sluzbi se kr ze kam zavila?
Tkole vecina zensk zelo resno jemlje vlogo matere in gospodinje, moski pa mogoce malo manj odgovorno obveznosti, ki so povezene z druzino. Govorim o vecini, ker vse ne bomo metali v en kos. So pa tudi svetle zvezde med moskimi, res in kakega tudi imam cast poznati…
Tudi dojemanje samega sexa, ki je lahko osnova trikotnickov: se vedno smo zenske zrtev tradicionalno zakoreninjene rimokatoliske vzgoje, ceprav jih veliko ni versko opredeljenih….
Zanimivo, veliko za debatirat, a naj se debata razvije naprej..

Jaz sem vezana in imam že tri leta prijatelja-ljubimca, ki ima tudi svoje dekle. V času, kar se poznava, ga je pustila prejšnja ženska, sedaj kakšno leto živi z novo. Doma imava oba zgledno, umirjeno življenje, najini parnerji ne vedo. Midva ohranjava stik preko elektronske pošte, nekajkrat letno si vzameva dan samo zase in greva na kak neobljuden kraj v naravo.
Po moje je težko reči, katerih kombinacij je res več; mislim si le, da ženske, posebno vezane, znamo bolj skriti razmerje kot moški.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz sem poročena, pa ima ljubimca, ki je samski.
kr ena

Tudi jaz mislim, da je dosti več samskih žensk z poročenimi moškimi kot pa samskih moških z poročeno žensko. Ženske so bolj sebične in se ne ozirajo na to da tekmici razdirajo družino. Obenem pa so tudi tako neumne, da mislijo da jim bo uspelo moškega dobit samo zase. Potem pa jamrajo, kakšna krivica se jim godi, samskih pa ne marajo. (najboljši so poročeni). Vendar le v bolj redkih primerih uspejo dobit moškega za sebe, da pusti družino in pride k njej. Medtem ko samski moški zapletajo v veze z poročenimi bolj zaradi seksa, ne pa da bi načrtovali resno zvezo.

Jaz sem samski, blizu štiridesetih, punco pa iščem izključno med samskimi. Poročenih ne maram. No, saj ne rečem, za kakšen seks bi mi tudi te prav prišle, za kaj več pa ne. Ko pa gledam samske punce, se mi pa zdi, da manj gledajo na to, ali je moški že v zvezi ali ne. Sicer pa je res, če bom dobil ločeno, bom priženil tudi tuje otroke, pri puncah pa moški pride sam.

Tomo, sicer sem morda naivna, vendar se mi zdi, da je izjava, da samske ženske ne marajo samskih moških, nekoliko čudna. In zakaj bi bili poročeni boljši?
Razen redkih izjem (nekaterih dobrih prijateljev, ki pa tako ne spadajo na ta svet), ne razumem moškega načina razmišljanja, zato me res zanima, zakaj tako misliš.
Sama bi si namreč želela moškega, ki ni vezan, saj ne želim komplicirati življenja ne sebi, ne drugim. Vendar je takšen moj pogled sedaj, ko pač gledam od daleč. Verjetno pa je možno, da me nekdo tako “pretrese”, da mi pač to, ali je vezan ali ne, ne bo pomembno.
Pozdravček

Poročena, sicer še ni ljubimec v telesnem pomenu, je pa samski.

lp

Poročena, sicer še ni ljubimec v telesnem pomenu, je pa samski.

lp

Sonček si napisala: “In zakaj bi bili poročeni boljši?”
Jaz ne vem, to moraš vprašati tiste punce, ki hodijo z poročenimi. Kolikor jaz vem, je dovolj samskih fantov, in tudi sam ne razumem, zakaj se mnoge punce raje odločajo za poročene.

Dobro poznam primer ene prijateljice – sicer že pred več leti , vem, da so jo mnogi samski fantje osvajali, ona pa se je odločila za enega poročenega. Je bil malo bolj baraba kot pa “konkurenca”. In je zveza trajala skoraj tri leta, on je ves čas živel še z ženo, “spregledala” ga je pa šele potem, ko sta se z ženo ponovno odločila še za enega otroka. Vsi smo vedeli, da se tip samo občasno rad zabava z njo, tudi ji je kdaj to kdo omenil, fantje so jo osvajali, ona pa še kar z njim. Najbrž imajo nekatere ženske raje barabe in tiste, kateri z njimi slabo ravnajo. Z kakšnimi poštenimi je najbrž dolgočasno. Le kdo bi razumel ženske?

Izjava res izgleda malo čudna, ampak na taka razmišljanje so me pripeljali nekateri primeri, ki jih poznam. Tudi mene zanima, zakaj se samske punce odločajo za poročene moške. Mi lahko katera pojasni?

Tale štorija pa malce spominja na tisto predstavo Ob letu osorej.

Hej, Tomo, praviš, da so poročene samo za občasen seks dobre, pa si pomislil, da prav tebe vezane pravzaprav točno za to porabijo?

Se kar strinjam z Tomom.
Sonček, ti pa vprašaj Sašo (4 poste višje), pa Mašo (par strani nazaj) pa še nekaj podobnih punc lahko najdeš na tem forumu, v čem so poročeni boljši od samskih fantov. One ti lahko povejo iz prve roke.

Seveda samskim ženskam bolj dišijo poročeni , saj imajo doma gospodinjsko pomočnico, ki poskrbi, da so vedno oprani in zlikani. V nasprotnem primeru lahko kaj hitro pade moškemu na um, da bi lljubico ponucal tudi za ta opravila.

Nekaj vam naj povem: kot samska ženska imam zelo slabe izkušnje s samskimi moškimi (ali so pijanci, ali impotentni ali pa čudaški ali pa jim še kaj manjka), zato sem se odločila za poročenega, ker ti so najbolj normalni. Včasih pa se tudi zgodi, da če je obojestranka simpatija, da se ločijo.

Pa tudi veliko pisem na tem forumu, v katerih samske ženske pretakajo solze in tožijo, da jih poročeni ljubimci varajo z lastnimi ženami.

Klara
Seveda sem pomislil. Toliko bolje, če sta oba samo za seks in nič drugega, kot pa če eden hoče še kaj več.

jaz bi se pa pri vsem tem vprašala…zakaj pravzaprav varanje? ob vsem tem mi postaja kar slabo…pa boste rekli, da sem naivna, ne nisem! vendar v trenutku, ko svojega moža ne bom več ljubila, bom šla… (upam da se to ne bo zgodilo, pa vendar). In enako velja za njga. s tem varanjem si samo hudo navzkrižno podajamo bolečine?! Zakaj za božjo voljo, če to ni potrebno. Če ste imeli moč skočiti “čez” , imejte moč tudi narediti konec in začeti znova, s tisto osebo, pač, ki ti je naj! Pa ne mi govort o družini, ki se potem razpade, ap o trpečih otrocih….bla bla, mnogo huje je videti straše, ki se ne trpijo, kot pa ločene in srečne!
samo moje mnenje…

Ja, če greš v lokal in oprezaš za puncami velja po tvoje da si pijanec, če spiješ kak kozarček, da si nabereš poguma si tudi pijanec, če pa si starejši in neoženjen si pa čudak. Če visiš samo doma tudi ne bo nobena sam od sebe prišla, Kje torej ujeti samsko punco?
Meni se ravno najbolj normalno ne zdi, da samske hodijo z poročenimi, ampak bolj redko se zgodi, da je simpatija toliko obojestranska, da se moški loči. Le zakaj bi se pa, saj mu je tako čist dobro.

Hm, Tomo, kaj pa storiš, če se na vezano žensko slučajno tudi navežeš in ti pomeni še kaj več kot za občasen skok med rjuhe? Jo plemenito odsloviš, češ ne bom razdiral družino, tudi, če ona kaže podobno simpatijo do tebe?

Najboljši so poročeni, ker gredo potem domov.

New Report

Close