Najdi forum

kako pozabiti nekoga?!

Kako pozabiti vse tiste lepe besede, čustva, ljubezen, kako zatreti vse to. Ko slišiš pesem bi jo najraje poklical, ko se spomniš na to in ono, bi šel kar k njej, a ne smem, ker sva oba poročena, ker sva se odločila, da bova samo še prijatelja.
prosim pomagajte in svetujte kaj naj naredim, da ne bom 24 ur mislil samo na njo?

Saj prijateljstvo je pa tudi nekaj, kajne??? Zakaj bi pozabil lepe stvari?Pozabljamo slabe, grde.. Lepe pa ostajajo z nami, nam dajejo smisel…
Sicer pa če si iskren, glede na navedbe da sta oba poročena.. si pričakoval kaj drugega kot to da bo nekoč konec?? To je pa realnost.

Žalosten, se ti pridružujem… Dajva, bova skupaj “tugovala”….

P.s.: A lahko kakšen nasvet, ki bo namenjen tebi tudi jaz uporabim? Tudi meni je tako hudo…. Glasbenih cedejev sploh ne poslušam….

nova
Uredništvo priporoča

Saj boš pozabil… sčasoma. Povem iz lastnih izkušenj. Čustva so hudič….

Torej sta racionalno “predelala” vse pluse, da ostaneta oba v svojih druzinah se naprej. Zdaj pa pride tisti tezji del, v katerem so bodo morala pocasi ohlajati se custva. Mucno, res. A ce ni slo drugace, bo pac tako. Bolj ko se bo oddaljeval cas, ko sta imela priloznosti ( verjetno ukradenega casa) prezivljati skupaj, manj bolece bo to zate. Zapolnjuj si ves prosti cas z mislimi na kaj lepega, kar pa ni povezano z bivso ljubico….Saj je verjetno se kaj drugega lepega v tvojem zivljenju, kajne?
Ce imas otroke, se ti ponuja veliko priloznosti za to, da se jim bolj intenzivno posvecas z vsemogocimi aktivnostmi. Za to ti bodo neizmerno hvalezni in tega verjetno ne bodo nikoli pozabili.
LP

Ne pozabiš, samo naučiš se živeti s tem. Vsaj lepe spomine imaš in s tem se tolažiš…moraš si enostavno reči, da je to tako moralo biti.

Življenje je prekratko, da bi sanjal o nekom, ki noče biti s teboj. Več si zaslužiš!

LP

[ Ne ljubim te zato, kar si, ampak zato, kar postanem jaz, ko sem s teboj.
[ Noben moski ali zenska ni vreden tvojih solz, tisti, ki pa jih je, pa te ne bo pripravil do joka.
[ Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.
[ Pravi prijatelj je tisti, ki ti poda roko in se dotakne srca.
[ Najhujsi nacin, da nekoga pogresas je, da sedis poleg njega in veš, da ga ne moreš imeti.
[ Nikoli se ne mršči , niti ko si slabe volje,saj nikoli ne ves, kdaj se nekdo zaljublja vate zaradi tvojega nasmeha.
[ Celemu svetu si ti le ena oseba, eni osebi pa si ves svet.
[ Ne izgubljaj casa za moskega ali zensko, ki noce prebiti casa s teboj. Mogoce hoce Bog, da spoznamo nekaj napacnih ljudi zato, da smo takrat, ko spoznamo pravega, zares hvalezni.
[ Ne joci, ker je konec, bodi vesel, da se je zgodilo. Vedno bodo obstajali ljudje, ki te bodo prizadeli. Ti moras se naprej zaupati, pazi le na to, koga spoznas v prihodnje! Postani boljsi clovek in se dobro spoznaj in ne pricakuj, da te bo nekdo drug poznal namesto tebe.
[ Ne trudi se prevec, najboljse stvari se zgodijo, ko jih najmanj pricakujes.

ZAPOMNI SI: KARKOLI SE ZGODI, SE ZGODI Z RAZLOGOM!

Sta se za ta korak odločila oba, ali samo ti ali samo ona? Zanima me…

oba

No pa dajva skupaj “tugovati-žalovati”, saj trenutno edino ti razumeš kaj preživljam.
Koliko časa pa že “tuguješ”?

Ja glasba je pa sploh hudič, kar na jok ti gre…

Pozabil je ne boš nikoli, samo sprejeti moraš dejstvo, da je ni več v tvojem življenju.

Hojla, vidva oba!

Tudi mene bo razneslo. Od žalosti, ker se ga ne morem dotakniti. Ker se ne morem stisnit, ker ga samo poslušam in trepetam.Vem, da čas zaceli vse rane. Pa vseeno… In stara sem ravno toliko, da se mi zdi, da se celim že celo večnost.
Pa tako sem si obljubljala, da nimam časa in da se bom raje izogibala ranam…Zaman. Zadelo me je…

Pišita!

Žalosten in Tea tu se vama pridružujem še jaz… še ena prizadeta duša, ki ne ve kako naprej in kako preživeti.
Ne vem kaj svetovati, ker sem sama na istem, preboleti moram leta trajajočo zvezo pa ne znam naprej, ne morem jesti, študirati, ker mislim samo nanj… najraje bi zaspala za pol leta ali leto ali pa za vedno samo da ne bi mislila nanj.

Očitno je to del življenja in vsakdo je kdaj prizadet in ranjen… obstajajo le redke izjeme. Tako pač je!

Pač bomo skupaj preživeli počasi iz dneva v dan… in res je, vse se zgodi z določenim namenom!

lp

Oh Žalosten, moj post je malo pod tvojim… Lahko noč ljubezen moja se imenuje. Jaz stvari ne dohajam od torka…. Pa ti? Kdaj sta se vidva odločila za ta korak?
Meni je najhuje to, da bi vse skupaj morda lahko preprečila, ko bi le on povedal kaj ga mori, pa tudi jaz ne bi bila center vesolja. Resnično nisem vedela, da lahko žalost tako boli. S tem mislim celo fizično bolečino…
Jaz še vedno iščem odgovor na tisto ” Vse se zgodi z nekim razlogom!”. Ti si ga že našel?

me je kar groza te vaše patetike…
žalostni, če sta oba poročena, najbrž trpite štirje? kaj pa ločitev, zakaj ne daš prednosti ljubezni, če ti toliko pomeni?

Ja midva sva dala prednost družini, otrokom in je to najina skrivnost o tem ne ve nihče. To je najin razlog, ker ne želiva, da trpijo tudi drugi, dovolj, da trpiva midva, vem da bo čas naredil svoje, bo že bolje!

Vsekakor sta verjetno naredila najboljšo možno stvar. Je pa tudi druga plat. Če v družini ni ljubezni, sloge, če je nezadovoljstvo… potem pa škoda, da trpite vsi po vrsti. Otroci v tem primeru še najbolj. Sicer pa verjamem, da to že vesta. Morda pa nekoč, kasneje…ko ne boste vsi mislili na dobro drugega, ampak predvsem nase…. A ne?

Pri nama je bilo žal vse drugače….

Lep pozdrav in ne bodi PREVEČ žalosten……

Pa saj to si lahko pričakoval, glede na to, da sta oba poročena. Mislim, da je tu tudi prijatelstvo obremenjujoče. Sem namreč mnenja, da prijatelstvo med moškim in žensko lahko obstaja samo, če ni fizične privlačnosti. Zato pamet v roke in prekiniti vse stike. Tako bo lažje preboleti. Saj pozabiti ne moreš, vendar samo čas celi rane, dlje ko bo minilo, ne da bi jo videl, lažje bo preboleti.

Od kod pa si žalosten ?

Človek nikoli ne pričakuje, da ga bo čustveno tako daleč zaneslo. Ne morem reči, ne da sta ravnala prav in ne da nista.Tako res trpita samo vidva ampak prepričana sem, da zelo trpita. Pa si prepričan, da ne bosta skušala ponovno stopiti i v stik?

New Report

Close