Najdi forum

Darilo za 60. rojstni dan-moški

Pozdravljeni!

Prosim vas, ce mi svetujete kaj bi lahko kupili za rojstni dan 60. letnemu prijatelju.
Hvala vam!!!

Kinka

….. mogoče kakšno dobro ročno uro, sliko. Ne vem, mogoče kravato ali sponko za kravato – če je takšen tip človeka da to uporablja, seveda.

Upam, da sem kaj pomagala, pa srečno pri izbiri darila.

Moj oče je letos praznoval 60 letnico in sem ga močno presenetila. Na skrivaj sem si priskrbela posrečene slike iz njegove mladosti in slike iz sedanjosti. Slike sem poskenirala, uredila v kolaž, kupila poseben papir in sprintala. Nato sem slike nalikala na majico (spredaj sike iz mladosti), zadaj slike iz “starosti”. Za darilo sem se pošteno potrudila, ni bilo predrago, očetu pa je bilo močno všeč. Poleg tega majico zelo rad nosi, medtem ko so vse ostale stvari pristale na policah… Če sama nimaš možnosti za skeniranje ali tiskanje, ti to naredijo v PRINT Shopu, v Ljubljani, na Igriški ali v Copyland na Vidovdanski 2 blizu Trubarjeve. Za majčko in natis je prijateljica plačala 2.500 SIT.

No, ker sem menila, da je darilo vseeno malce prepoceni za tako obletnico, sem mu poleg dodala še nekaj ribiške opreme, ker je ribič in želela sem dobiti lep šah, pa mi ni uspelo, zato sem mu podarila umetelno izdelano Damo.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi moj oče je imel letos 60. Od prijateljev je dobil stojalo in nož za pršut in seveda na stojalu cel pršut.

kaj pa prijateljici ob 60 letnici?

60 kom osebnih znamk z odarovančevo sliko. Naročiš pri pošti Slovenija.

Ta slavljenec je pa danes star že 68 let!
Popravite predloge 🙂

Majice so super darilo za slavljenca/slavljenko … smešno & poceni darilo http://www.party-majice.si/majica-za-rojstni-dan-oldtimer.html 🙂 smeh zagotovljen! 😉

viagro

78

New Report

Close