Najdi forum

Najprej lep pozdrav vsem forumovcem!

Zanima me ali verjamete v vedeževanje in če ste že kdaj obiskovali vedeževalko, ter kakšne izkušnje ste imeli z njimi?

Hvala za odgovore.

Hej

Najprej naj ti povem, da sem bila sama dokaj skeptična do teh zadev, vedeževanje, pa jasnovidstvo, pa polaganje rok reiki pa vse te fore. Potem pa sem iz firbca šla k eni šlogarci. Najprej me je šokiralo to, da je ženska videla za nazaj stvari, ki so tako specifične, da bi jih težko kar tako iz lufta potegnila, kot npr. nedolgo tega te je nekdo prizadel….

Meni je za preteklost povedala čuda stvari, zato sem malo bolj verjela tudi v to, kar mi je napovedala. Dobila sem sicer rahel občutek, da ima nekak šesti čut, da ti pove točno to, kaj želiš v tistem trenutku slišati, ampak ko so se začele zadeve dogajati, so mi šli mravljinci po koži.

Približno ena polovica tega, kaj mi je ta vedeževalka napovedala se je tudi uresničilo. Je pa tako, da še vseeno verjamem, da ima vsak človek usodo v svojih rokah, vedeževalka ti lahko po moje napove samo določene prelomnice v tvojem življenju. kako se boš pa sam odločil, je odvisno čisto od tebe samega.

lp

wilma_x

Enkrat me je res prijateljica spravila k vdeževalki.Bilo je pred davnimi 10. leti in kar mi je takrat napovedla je bilo tko blazno smešno in zdelo se je totalno neuresničljivo.Dej no mir,pojma nima,sem si rekla.Danes pa mislim drugače,saj se je vse uresničilo.Čakam le še na hčerko,vse ostalo je že tu,čeprav nisem verjela,da je promil možnosti,da bi to bilo kdaj res-npr.mož starejši od mojih staršev,odselitev na drugi konec Slovenije,menjava poklica pri 30ih,štandard življenja…
In prav zavoljo tega se nisem nikoli več odločila za obisk kakšne takšne napovedovalke,saj sem s tem,kar je povedala več kot zadovoljna in me je strah,da bi mi kera druga povedala kaj slabega in bog ne daj,da bi se še uresničilo.
Čeprav nisem nikoli kaj strašno dala na take stvari…

nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa tem zadevam sploh ne verjamem. Mislim, da ti vdeževalke povejo tako vsakdanje stvari, da se ti nekaj od tega mora uresničiti. Sicer lastnih izkušenj s tem nimam, vendar je bila prijateljica pri eni, pa ji je udarila čist mim.
Sicer pa je to moje mnenje, vsak ima pravico do svojega.

Ja no tudi jaz sem bila pri eni zelo dobri vedeževalki…tako iz firbca, skeptična in bolj kot ne za hec. In kar mi je povedala za preteklost je bilo zelo točno tudi takšne specifične stvari, ki jih ni mogla kar iz rokava potegniti. Za prihodnost pa mi je napovedala tako neverjetne stvari (lepe), da pa precej dvomim. No bomo videli, če se bo kaj uresničilo ?!?
Nimam pa namena več obiskati kakršne koli vedeževalke ali jasnovidke. Vse je v tebi samo poslušati se moraš, če si slučajno na razpotju in ne veš kam, če se poslušaš veš kaj moraš narediti…Drugače pa kar se mora zgoditi se bo zgodilo!!!!

Nekateri res znajo šlogat, smo tudi v širši žlahti imeli eno, ki je bila res prava “čarovnica”. Žal je že pred leti umrla, tako da meni ni nikoli šlogala.
Na drugi strani so pa totalni bleferji, ki samo denar vlečejo iz naivnih ljudi. Npr. Danny. Enkrat, ko še ni bil popularen, mi je šlogal (promocijsko in je bilo zastonj, če bi bilo treba plačat, že ne bi šla). En kup nakladanja in bedarij.

Jaz sem bila pri eni šlogarci, ki mi je vse uganila preteklost in sedanjost. Ko mi je začela govoriti nisem mogla verjeti kaj mi govori. Govorila mi je tako kot, da bi živela z nami in sem jo prvič videla. Celo nama je uganila kakšno hišo imamo in koliko oken imam, to resnično ne moreš verjeti, če ne doživiš. Celo mi je povedala kdaj bom zanosila in kakšen spol bom rodila. In vse je res. Še sedaj gleda in ji tudi hodijo ljudje iz Hrvaške od vsepovsod. Tako, da ona ne računa šloganje ampak koliko daš. To mi je zelo všeč, ker ni požrešna na denar kot je npr. Danny pa Maruša, ki udarijo 100% mimo in še plačaš kot zmešan. No jaz že ne bi dala toliko denarja za vedeževanje…….. Tako!

Lep večer
Doroteja

Doroteja, daj mi prosim njen naslov po emailu.Prosim??Jaz bi tud rada sla k eni res preverjeno dobri vedeževalki. Lep pozdravcek!

No kaj pa se je meni zgodilo. Šla sem k eni vedeževalki – ciganki in ta mi je usodo s takratnim moškim napovedla zelo slabo, rekla je, da je moja odločitev ali bom z njim naprej ali ga pustim. Če ostanem bom pri 30-ih živčna razvalina, naj se sama odločim. V glavnem je zelo dobro uganila stvari iz preteklosti in tudi za bodočnost mi je kar lepo napovedala. Res prav presenečena sem bila vse tako kot je bilo in naj bi bilo.

Potem pa sem šla s prijateljico k eni drugi in ta mi je rekla, da bom imela smrtno nesrečo, ampak da mi je to nekdo naredil in ona lahko to prepreči, če ji prinesem 3.000 DEM. In jaz sem ji rekla, da če mi je usojeno ta denar raje potrošim za druge stvari. Veste kako je bila jezna??? In koliko je morala ljudi na tak način prepričati in sedaj ima ogromno novo hišo, ukvarja pa se samo s tem.

Tudi jaz bi te prosila Doroteja za naslov…hvala…

Joj, kaj pa vem. Da bi bila 100% prepričana v to kar vedeževalke govorijo, ne nisem. Veliko je takih, ki samo blefirajo – vlečejo denar. Sama sem bila pri dveh vedeževalkah, ker me je prijateljica naštimala. Prva (kakih 10 let nazaj) mi je napovedala, da bom zelo kmalu zanosila – v parih mesecih. Pa se je to zgodilo šele 2 leti nazaj.
Druga pa mi ni napovedala nič takega, kar ne bi bilo čisto vsakdanje. Imela sem seboj sliki od sedaj bivšega in mojega sedanjega partnerja. najprej sem ji pokazala sliko bivšega in mi je napovedala, da bom z njim. Ko pa sem ji pokazala drugo sliko – sedanjega partnerja mi je rekla, da on ni dober človek in da z njim ne bom. Pa sem in bom za vedno. Pa tudi zelo dober človek je.
Povedala mi je dve različni stvari in nič se ni uresničilo.
Sedaj na vedeževalke niti ne pomislim.

Če ti je nekaj zapisano, potem se bo to tudi zgodilo. Res pa je, da ko ti vedeževalka nekaj pove, tudi potem bolj strmiš v to smer in sam (ne pa ona) mogoče uresničiš njena dejanja.

LP

Pred 10 leti sem bila pri eni zelo, takrat, priznani vedeževalki na Krasu in za nazaj mi je precej uganila. Stvari, ki naj bi se mi zgodile pa ni prav zadela. Ni se zgodilo, kar je napovedala.

Sem pa bila pred kratkim ponovno pri eni, kar poznani. In me je kar na rit vrglo, dobro, da sem sedela. Trenutno situacijo mi je vse povedala do podrobnosti- kriza z možem in kaj je vzrok. To ni mogla kar tako v tri dni vreči ven, ker je precej specifična zadeva. Svetovala kaj in kako, ter napovedala kar naj bi se še zgodilo. Za napovedi bomo še videli kaj bo. Se je pa že ena uresničila. Je pa res fajn ženska, ki zna stvari lepo povedat in o zadevi, ki te bolj zanima se poglobi in zna svetovati kako najbolj prav ravnati.

Torej ena slaba in ena dobra.

Katja mi lahko prosim napišeš naslov….

Zdravo hudička
Daj mi tvoj mail pa ti napišem, saj veš, da na forum se naslovi ne pišejo. Upam, da me razumeš.

Lep dan Doroteja

Imam samo njeno telefonsko št., jo pokličeš in se dogovoriš za termin. Iz katere dela Slovenije pa si?

Javi mi tvoj mail, pa ti sporočim tel.

Tudi jaz bi prosila za naslov: [email protected]

A date še men naslove, pa kolk stane oz. kolk se da nagrade….

Sem iz Ljubljane….

Ali živi v AVbru?

New Report

Close