Najdi forum

srednje šole za odrasle

Katere privatne šole za nas ta velike so v Ljubljani? Vem za CDI in Cene Štupar. Katere so še?

Naj ti povem,kar sicer že veš.
Naj ti povem mnenje o CDI.
S u p e r !! Ne glej samo na ceno, saj to boš kmalu pozabila, glej tudi na prilagodljivost terminov za obiskovanje predavanj.
Jaz sem vpisana v CDI in manjka mi le nekaj izpitov.
Veliko sreče pri izbiri!!!
Odloči pa se sama.
Toliko v vednost.

Jaz pa nisem bila tako zadovoljna s CDI.

Vpisala sem se pred dvemi leti in še vedno nisem dobila njihovega indeksa. Poleg tega sem 2x prišla na predavanje v tisto šolo, ki je bila na urniku (pa še nekaj poleg mene). Klicali smo na CDI in so rekli, da smo dobili domov obvestilo, da se je prestavilo na drugi dan, na drugo šolo. Halooo? Če bi bila edina, bi mogoče še verjela, da se je pošta nekje izgubila, tako pa nas je bilo kar nekaj.
Potem pa sem čisto znorela, ker sem dobila domov obvestilo, da ura nekega predmeta, ki ga nisem imela za opravit, odpade.

V glavnem, šlamparija. To za mene ni prijazna šola. Če že za nekaj plačaš, pričakuješ, da boš za ta denar tudi nekaj dobil.

Ocene, ki sem jih dobivala, so mi vpisovali kar v indeks, ki sem ga imela v srednji šoli.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem hodila na ZTI. Sem bila zelooooooooooo zadovoljna.
Vsak mesec smo imeli en izpit, predavanja so bila neobvezna, potekala so na OŠ na Splitski ulici. Bila so popoldne ob 16 do 19h. Večino gradiva dobiš njihovega. Predavatelji so bili super. Če pa je kakšen težaven ga na zahtevo zamenjajo. Toplo priporočam! ;-))))))))))))))))

Morda!
Jaz pa lahko pohvalim in prfokse in organiziranje.
Sorry!
Povedala sem le svoje mnenje, ki je dobro.

Prfokse lahko tudi jaz pohvalim.

Nisi napisala na katero smer se zeliš vpisati. Glede cene študija oz.letnika, nekje je v ceno všteta literatura, večje je število ur predavanj.
Menim, da bi morala biti pozorna predvsem na število in kvaliteto predavateljev, še posebej če si se odločila za novo smer izobaževanja in nimaš podlage od prej!

Imam nedokončano ekonomsko, vpisala bi se v nadaljevanje ali pa za poslovnega tehnika in potem sekretarja. Službo v bistvu že imam, le uradno bi rada še izobrazbo (no, seveda tudi služba lahko da ne bo večna).
Ni mi tako pomembna cena, bolj mi je pomembno, da se lahko izognem predavanjem in hodim le na ispite oz. na predavanja tistih predmetov, ki se jih brez razlage ne moreš naučiti.
Zanima me ali sta res v LJ dve ustanovi za izobraževanje odraslih ali je še kaka?

Stran ne dela?

B2 – imajo Srednja ekonomska šola za odrasle
http://www.b2-ic.si/

CTU – Center za graditeljstvo in tehnološko usposabljanje, Dimičeva 9, tel. 5897652. Imajo višjo šolo za poslovne sekretarke, prekvalifikacijo iz trgovske šole v ekonomskega tehnika in še mnogo drugih stvari. Povprašaj. Lep pozdrav.

Jaz sem delala program ekonomski tehnik. Predlagam, da se zmeniš z gospo Šinkovec, ona ima čez ekonomske tehnike. Je zelo uredu, povedala ti bo katere izpiti ti manjkajo in kdaj jih lahko delaš.

Gospa Ivica Šinkovec
01/281 12 86
041/367399
E-MAIL:[email protected]

Ta šola je res super!

Nevem zakaj ta trapast naslov ne dela. To je njihov naslov:www.zti-lj-si/. Notri so tudi slikice zaposlenih, tudi gospe Šinkovec. Želim ti, da čim prej uresničiš zastavlejni cilj.

p.s. Še to ti napišem, imela sem veliko sošolcev, sošolk, ki so imeli svoje firme. Pa so prišli samo zaradi spričevala!!!!!!

maš še štuparja, pa miklošičevo, mogoče bi za dodatne informacije poklicala Andragoški center Slovenije, tam namreč premorejo “imenik” izobraževalnih ustanov za izobraževanje odraslih.
Če ti manjka samo diploma in praktično znanje imaš oziroma že delaš na tem področju, potem bi bil CDI čisto o.k., kajti v programu ki je potekal pri nas na gorenskem so imeli malo prakse in malo predavanj, to pa je bilo v škodo dekletom ki niso hodile v službo, tako jim je praksa še posebej manjkala.
Mogoče ne bi bilo slabo, če bi nadaljevala izob. v smeri ekonomskega tehnika – ali upravnega tehnika, menim da imaš več možnosti za zaposlitev in potencialno nadaljnje izob.
Kajti poslovni tajnik je naslednik administrativne šole in pogosto na “slabšem glasu” kot pa ekonomski tehnik.
Res pa je, da če službo že imaš in ti mankja le spričevalo, je najlažja pot do njega poslovna smer.

Veliko sreče pri izbiri.

Večerna šola, smer ekonomski tehnik poteka tudi na Ekonomski šoli Ljubljana (na Prešernovi)

Vsem priporočam B2 šolo na Tržaški: http://www.b2.eu/
Preko njih sem naredila Ekonomsko šolo in 6.stopnjo.

– Zelo ugodna cena in odplačevanje do 30 obrokov,
– Zelo kakovostna E-gradiva
– Priznajo veliko že opravljenih izpitov
– Zanseljiv urnik
– Izpite se naredi brez posebnih težav
– Izredna fleksibilnost programa
– Odprti roki za opravljanje izpitov
– itd.

Hodila sem tudi na Cene Štupar; ne rečem da je tam slabo, vendar je B2 nekaj popolnoma drugega, povsem drugačen in hiter pristop k šolanju. Priporočam vsem, ki želite hitro priti do V. stopnje Ekonomski tehnik.

jaz sem pa hodila na Cene Štupar in mi je bilo super. Izpite sem opravljala kakor sem želela, čist se prilagodijo tvojemu tempu.
https://www.cene-stupar.si/sl/pridobitev-izobrazbe/srednja-sola/ekonomski-tehnik/ssi

New Report

Close