Najdi forum

Ansambel Modra kronika

Ali mogoče kdo pozna ansambel Modra kronika? Kako bi se dalo priti v kontakt z njimi?

Gre za to, da v neki svoji pesmi omenjajo dotično osebo in na veliko žalijo, izgovarjajo vulgarne besede.
Pesem pa vrtijo na radiu Veseljak. Sem že klical k njim in so obljubili, da je ne bodo več vrteli, pa je še vedno večkrat na dan na sporedu.

In kaj tebe zdaj muci ce omenjajo doticno osebo…?

Omenjajo moje ime oz. moj priimek .In pljuvajo po meni.

nova
Uredništvo priporoča

Imam nek preblisk – povprašaj na radio STUDIO D v NM, med njimi je neka povezava…
LP!

Janez, se opravicujem, nisem vedela…..

Hvala za namig.

Kako so pa glih tebe našli ?

Komada še nisem slišala. Če je tvoje ime Janez Novak ali Janez Kovač, potem vedi, da nisi edini v Sloveniji s tem imenom. Če pa misliš, da to leti naravnost nate – potem pa imaš razlog za jezo.

Me zanima kakšne občutke bi ti imela, če bi na radiu poslušala –

Janja je p…., ima rada vsakega k…..

O.k., priznam, da mi ne bi bilo vseeno. Bi pa sigurno zamenjala radijsko postajo. Sicer pa človek ne sme vsega tako osebno jemat.

Naj mi kdo ne zameri, pa vendar bi me zelo zanimalo besedilo tele pesmi Modre kronike….

Mislim da nisi čist normalen. Fantje naj kar pojejo in ti ne boš nič spremenil. Največ kar je, da lahko zamenjaš postajo.
Zdej se bo pa nekdo spomnil in kar klical na radijo, pol bodo pa kr pesmi ukinjal, ne ga srat

Živjo, mene pa zanima, kje lahko kontaktiram, oz. dobim pesmi od ansambla modra kronika… prav tako če mogoče kdo ve kako je naslov tiste pesmi “janja je…… ima rada vsakega …..”

New Report

Close