Najdi forum

Živjo!

Sem 35 letna mati dveh otrok. Že dalj časa me zanima, kaj pomeni redni spolni odnosi? Moje prijateljice z mano vred niti slučajno ne sexamo 3x tedensko. Max. je to 2 x na mesec. Ne vem niti, če se mi za en sex mesečno izplača vsak dan skrbeti in jemati tabletko? Zanima me, kdaj najdete čas, saj meni zvečer že čisto zmanjka voje in energije za posteljne užitke.

Ana

Hja, tukaj sem pa prepricana, da bomo imeli zelo razlicne
kriterije.
Najsirse receno ‘redno sexati’ pomeni imeti spolne odnose v
rednih intervalih – zdaj ali je to vsak drug dan ali pa vsak mesec,
je pac od marsicesa odvisno.
No ja, odvisno je pa tudi od starosti….pri Xindvajsetih se ti ‘da’
precej drugace kot pri Xinstiridesetih….
Ha. Me prav zanimajo naslednji odgovori…

Ja hm, stara 46 let pred štirimi leti sex še vsak dan,danes trikrat na mesec čez glavo preveč,seveda meni, mož bi še vsak dan vsaj dvakrat.
l.p.

fff!
Ravno zaradi moža gre. Jaz svoje potrebe potešim 1 x na mesec, mož se mi pa kar malo smili, ker on bi pa skoraj vsak dan. Po eni strani se bojim, da bo začel po sex hoditi kam drugam!

Ana

Imaš prav, ne da se ti – te čisto razumem, tudi z mano je bilo tako in z večino žensk, vendar prav ugotavljaš, da si bo to poiskal drugje, ker počepk ne manjka !

V mlajših letih tudi midva nisva vsak večer, kje pa ?, ker so bile druge skrbi – gradnja hiše, vikenda, otroci itd., popadala sva v posteljo, se morda le objela in poljubila in zaspala – zdaj pa vsak dan, ponovno sva zaživela in vse bova nadoknadila. ker zdaj nama nič več ne manjka, vse imava in hvala bogu tudi ljubezni in strasti poln koš, kar želim tudi tebi – predvsem pa ta čas z možem potrpi in ga pocrkljaj kadarkoli bo to hotel, saj pri teh letih verjetno zdaj že veš, da je mož drugi otrok. Zapomni si, tega ne bo pozabil nikoli !

poskusi najti čas med službo !

Popolnoma te razumem. Sama imam nekoliko drugčen problem. Možu je dost 2-3 na mesec jaz pa bi vsaj 2x na teden. Zato sem velikokrat slabe volje. Zastrupljam se cel mesec (tabletke) – a za kaj?????

Živjo jaz se 100% strinjam z poldko zadela je bistvo¨!!!Najdi si čas za svojga srčka in ga pocrkljaj!VELIKO VROČIH TRENUTKOV VAMA ŽELIM!!!

Pari, ki se pri sexu ujemajo že v količini, so po moje dokaj redki.
Vsekakor mislim, da je neujemanje pogost razlog za “skoke čez plot”, ne pa nujno tudi za razvezo. Priporočam previdnost.

Hmm…sem enake starosti, prav tako dva otroka…pa povprečno
2 x tedensko….Je pa res, da bi včasih jaz manjkrat, toda že od vsega začetka sem nekako tako vajena, da mu ne rečem- da pa jaz ne bi, da me glava boli…itd….Če se mi res ne ljubi, ga prosim za malce masaže…potem pa tako ali tako vse sledi…:-))….
LP

HAI!
Ja. reden sex!
No, recimo 2-3x na mesec. Premaaalo-za moške sanje! Preveč za ženske tuzemeljske probleme!

Mislim,da smo okol rednega seksa naredil en velik fetiš. Če ga ni,potem je vse narobe. Le zakaj ? Pač to je samo en del našega življenja. Kot lahko zdržimo brez neke dejavnosti, nekateri pa brez istega ne bi mogli. Pač smo si različni. Najhuje je,da vsi mislimo,da je vse narobe,da ni ljubezni,če ni rednega seksa. To naredijo samo reklame,kot,da morajo biti ženske samo mlade in lepe :). Poglejte mal reklame, kaj vse počnejo z ženskami :). Če bi blo toliko reklam za moške, verjamem,da bi se začel spraševat,če sem še normalen :). Podobno je s seksom. Vsi nas prepričujejo,da mora bit reden seks 2-3x na teden :).

Moja mama je zelo rada jedla tortice, ampak 1x na mesec samo , na plačilni dan. Potem je dobila sladkorno bolezen, sicer zelo blago. Svet se ji je podrl, ker ni smela več jest tortic :)).

Sva tvojih let.
In sex? Hmm – otrok ni doma – torej – kadar nama paše. Včasih celt eden nič, včasih vsak dan 🙂
Po občutku – in z ljubeznijo.

jaz bi tudi
mogoče se lahko zmeniva
če se strinjaš odgovori pod zdevkom mucka

lep pozdrav

Ne igraj se z ognjem. Mož je seveda kultiviran, obziren pa te ne sili. Mogoče se tudi naredi kot, da mu je vseeno in zaspi. Stara sem 48 let in imam velko izkušenj glade tega, lastnih in po izpovedih prijateljic. Nobena gradnja in otroci in služba ti ne sme jemati volje do seksa, ker ga bo poiskal drugje, če je fin niti vedela ne boš.Resnici na ljubo, če so nam vse druge stvari važnejše kot partner mu s tem kažemo, da ga imamo samo zato, da nam omogoča na videz urejeno družinsko življenje. Sama pri sebi sem skoraj prepozno ugotovila, da se prizadevno ukvarjam s perilom, kuho, prahom, pečenjem peciva… zvečer pa bumf utrujena v posteljo. Možek pa na službena kosila, izhodi iz službe, seminarji, športna srečanja s prijatelji…ali če prevedemo seks z drugo žensko.Pri vsem tem pa še pohvale – ja ti pa res najboljše pečeš, vedno imam čisto perilo, tako vesel sem, da imamo urejen dom itd.
Ne privoščim ti takšne zgodbe zato razmisli. Zdaj imamo pecivo samo še za praznike, perilo lika neka gospa, na splošno je nekašen vesel nered. Seksava pa dva do trikrat na teden, do mene pa je kot zaljubljen pubertetnik, čeprav je star 50.

Če dovolite malce drugačen pogled na vse tole: bolno… tisto s tabletkam in tisto z odvisnostjo od seksa, kot da je postal edini smisel v življenju. zakaj odvisnost: vzdržite se, pa boste doživeli prav takšno abstinenčno krizo, kot pri mnogih drugih odvisnosti. samo da ta ni škodljiva, si boste rekli…

moj point. ampak ne verjamem, da bodo ovacije na tole…

Pa kaj zaboga ti potem manjka, zakaj se pritožuješ?

Tudi jaz sem tako mislila–da je krivo delo, otrok, zaposlenost, utrujenost… motiš se–ni pravi…

New Report

Close