Najdi forum

Sem porocen moski iz Ljubljane, ki si zeli spoznati starejso zensko za intimna srecanja. Diskretnost zagotovljena.

Kako te pa dobim?

Najprej napisi svoj e-mail in potem si bova malo pisala in kasneje mogoce tudi spoznala.

nova
Uredništvo priporoča

Matej, nikar ne sili v pekel, raje si pripravi malo veselja kar tu gori na forumu.
Vrag!!!!

Kaj pa je zate starejša ženska?

A se ti hecaš?

Med 70 in rajem !

Nekaj talšnih nas že ima svoje maile tukaj. Brez problema.

Zdravo,

tvoj oglas mi je bil zelo zanimiv, saj imam podobne želje. Stara sem 45 let, vitalna, izobražena in poročena. Imam dva otroka (15,19) let. Mož mi že nekaj časa ne posveča dovolj pozornosti, zato razmišljam o drugem moškem. Rada bi se srečala s teboj…..

A samo z njim ?

Kaj pa z menoj?

Poišči si svojo

Pravilno!

Ne išči drugega moškega, ker se bo ob tem tvojem priznanju vsakdo umaknil.
Dovoli si le flirt, kanček pozornosti od drugod, dokler ne razčistiš, če tega, kar želiš, resničo nimaš več!
Vrag!!!!

Zame starejsa zenska je od 35 let naprej pa tja do 45.

Ojla Katja!
Vesel sem tvojega odziva. Predlagam da se povezeva preko e-mail-a ali pa po telefonu. Napisi mi kaj predlagas.
Lep pozdrav

Zame pa od 50 dalje – do 50 je pa srednja generacija!
Vrag!!!!

Se ti opravicujem za napako. Imas prav. Zenske v srednjih letih so noro noro dobre.

Imela sem sex s poročenim 28-letnim, zdaj me ne šmirglja več, zato sem sklenila, da nikdar več z mlajšim, imam jih 43.

Pa mislis da je to problem ker je bil mlajsi ali ker ni bil resen ali ga pa ti tudi nisi dovolj zanimala. Mogoce si bila pa samo stevilka zanj. V mojem primeru sigurno ni tako. Pa tudi tebi ni treba negativno razmisljati o tem. Ce zelis se lahko kdaj pogovoriva.
Lep pozdrav

New Report

Close