Najdi forum

živjo!

zanima me kako se spopadete s prošnjami za denarno pomoč – sponzorstvo, če naprimer delujete v neki skupini – športniki, zborovski….
npr. sedaj pri mojem zboru bi dekleta rada imela nove obleke, za kar moramo nabrati nekaj denarja preko sponzorstva. kako naj si pomagamo?
Saj sami veste, da gre denar vsem težko iz žepa, pa tudi podjetnikom.
Hodite vi osebno, k podjetnikom, pošiljate prošnje po pošti ali kako?
Hvala za odgovore.

Hmmm…sestaviš sponzorsko pismo, kjer opišeš, kaj vse boš nudil sponzorjem (njihov logo na koncertih, na obleki…), pokličeš, poveš, da boš poslal sponzorsko pismo (po faksu recimo ali po mailu), prsip da ga vodilni pogleda in prosiš, če ga lahko pokličeš. Vsekakor je poudarek na inovativnosti in komunikativnosti osebe, ki se s tem ukvarja.

Mi gremo (rekreativni košarkarji) k eni “fejst” gostilničarki.Kupimo si športno opremo na katero natiskamo reklamo za njeno gostilno.Ona nam na podlagi računov povrne stroške in fino pogosti.Ekipa se imenuje po gostilni.Vse pokale in priznanja s tekmovanj hrani naša mecenka v gostilni.
LP FRANE

nova
Uredništvo priporoča

Zivjo!

Zanima me kako gre s sponzorstvi za nakup instrumenta – namreč, želim se profesionalno ukvarjati z glasbo, za kar bi potreboval boljši instrument. Bil sem zelo uspešen že na veliko tekmovanjih, tudi mednarodnih, kmalu pa me čakajo tudi kar velike stvari. Na žalost, cene nakupa ne bi mogel poravnati sam, saj bi moral za vsaj spodoben instrument plačati okrog 4,000€. Katera podjetja so primerna in kako bi zaprosil za sponzorstvo oz. donacijo ob nakupu instrumenta?

Hvala 🙂

New Report

Close