Najdi forum

Pozdravljene punce,

kako napredujete ? Ste opravile ponedeljkovo tehtanje ? Nič ne poročate, kakšno je stanje.

Meni kaže tehtnica isto kot prejšnji teden. Zgleda, da je to res na račun mišične mase. Na trebuhu se pozna, da je bolj čvrst, obseg stegen je manjši in roke so bolj mišičaste. Ta mesec fitnesa je kar dobro vplival na moje telo. Tudi počutje je super.

Danes imamo spet srečanje ob 20.30. Temo še pripravljam, mislim, da bo zanimiva. Se vidimo !

Lp,Kaja

Pozdravljena Kaja!

Sem že mislila, da te ni in se pravkar hotela odpreti novo temo.
Moje današnje tehtanje je pokazalo 63,9 kg (0,4 kg manj kot prejšnji četrtek).
Lahko še nam, ki ne moremo priti na srečanje, zaupaš temo?

LP, Manka

Dan KAJČI! THE NEVER END OF YOUR STORY!!! TUKAJ TE PA JAZ PROSIM
N E H I !!!
AngelKaja je pisal/pisala:
>
> Pozdravljene punce,
>
> kako napredujete ? Ste opravile ponedeljkovo tehtanje ? Nič
> ne poročate, kakšno je stanje.
>
> Meni kaže tehtnica isto kot prejšnji teden. Zgleda, da je to
> res na račun mišične mase. Na trebuhu se pozna, da je bolj
> čvrst, obseg stegen je manjši in roke so bolj mišičaste. Ta
> mesec fitnesa je kar dobro vplival na moje telo. Tudi počutje
> je super.
>
> Danes imamo spet srečanje ob 20.30. Temo še pripravljam,
> mislim, da bo zanimiva. Se vidimo !
>
>
>
> Lp,Kaja

nova
Uredništvo priporoča

Angel, zakaj pa bereš če te ne zanima. Jaz npr. drugih postov skoraj da ne berem več, ker pač nimam časa, ti ga imaš pa očitno veliko, če bereš vse, ob tem se pa zgražaš. Spusti temo, pa boš mirnejša.

Angel: Tebi pa res vse gre v nos. Prava koza si.

Angel.. to ni samo Kajina zgodba, je naša zgodba. Bodi no tako vljudna pa nas pusti pri miru.

Manka, hvala za spodbudo. Potrpezljivost je lepa cednost in pocasi se dalec pride. Samo kaj, ko je treba cakat, hehe. Bom videla, kako gre ta mesec pa bom potem postavila cilj za december!

Ne pozabi poročati kako ti gre.
LP, Manka

čer Skinniy! ko bi ti vedela…beri forum tja v en dan…tam je angel pisan z malo začetnico.
Angel

Zivio Kaja,

Nekaj nas je, ki zivimo predalec in ne moremo na srecanja. Rada bi brala malo vec kaj se zmenite na srecanju in kaksne nove plane ste si zastavile. Ali lahko napises “zapisnik” srecanja tukaj na forum, da tudi mi ostale ki nismo prisotne lahko preberemo.

Vnaprej hvala,
Like2Eat

Zdi se mi, ali se motim, da je Angel peklensko nastrojen proti Kaji. Zanima me, Angel, ker sem nov, kaj je vzrok temu? Ali moram iskati v iskalniku?

Mitja

Najprej… vsem novim obiskovalcem like Angel, odpri si svojo temo in tam “šinfaj”.

Tukaj se dobro razumemo in želimo, da je tako tudi naprej.

Še dva meseca do novega leta.
“Delni cilj” se približuje. 🙂
Če nebi grešila s sladkarijami bi bilo moje stanje bolše. Zdaj pa me vsaka šola nekaj stane. 🙂

LP

Živjo, Kaja (in druščina hujšajočih na netu); zanima me, zakaj neki se ne dobivate na forumu Hujšanje?
Lep dan, Ali

Ker forum moderira Goran, ki potem objavlja sporočila – če Goran nima časa se tudi mi ne moremo pogovarjati.

Pozdravljena dekleta,

prazniki so pred nami.Jaz sem že danes na dopustu in se vam javljam od doma.

Ali,

forum Hujšanje je moderiran z Goranove strani in se ne da pisati tja brez njegove odobritve.Ker je fant zelo zaseden, odgovori prihajajo z zamudo. Me pa moramo biti vedno on-line. Tukaj to počnemo že od konca julija in že mnogim dekletom smo veliko pomagale z nasveti za zdravo prehrano in rekreacijo. Poleg tega ima naš pogovor tukaj tudi terapevtski učinek.

Včerajšnje srečanje ni imelo kakšne posebne teme, saj smo večino časa porabile na tem, da smo se medsebojno bodrile. Preletele smo dnevnike hujšanja, ki jih pišemo in ugotavljale, kje najbolj grešimo. Ker vse nismo bile zelo pridne, imamo danes postni dan, da prečistimo telo slabih snovi in štartamo na čisto.

Mislim, da večina dela od nas dela sledečo napako :

– v pravilni piramidi je 1/3 živil iz skupine Škrobna živila (žitni izdelki, testenine, riž,krompir
– vsi so mišljenja, da je treba ta živila skrčiti na minimum, vendar to ni res
– vsebujejo vlaknine, ki so zelo priporočljive
– zato si kar privoščite te vrste hrano, vendar izbirajte med ponovrednim kruhom,
rjavim rižem, razne kaše , kuhane na vodi, in samo kuhan krompir

Tudi ideja z grafom se nam je zdela enkratna, zato ga bomo začele izpolnjevati na način, kot ga je ena tu na forumu omenila – kile gor rdeča črta, kile dol zelena črta.
Zaenkrat imamo cilje do novega leta.

Prihajajoči prazniki bodo za marsikatero past pri hrani. Uprite se sladkim stvarem, če bo sila, si vzemite samo majhen košček. Naj vam ne bo pred sorodniki nerodno priznati, da hujšate, saj delate na sebi in to je pohvalno.

Želim vam lepe praznike, Kaja

‘ber dan

se ne morem nic pohvalit. bom kar tiho 😉

Skinny, bo že.

A ti si napisala 13 kg do novega leta.. ali katera druga?

Včeraj sem stopila na vago in spet pol kg gor. Prejšnji teden pol dol, ta teden pol gor. Ker sem sama sebe s svojimi obljubami že pošteno sita, sem danes tudi jaz začela pisati dnevnik in upam, da me bo pogled na tabele, kjer bo pisalo, kaj sem pospravila vase spravil k sebi in me zaustavil. Še vedno delam iste napake, kot sem jih že napisala in ne bom še enkrat opisovala vsega. Z energijo sem čisto pa psu.

Nisem se se tocno odlocila koliko.. 13kg je bila izkusnja izpred let.

Nekdo je enkrat rekel, da ko zapisujes v dnevnik kaj pojes, je bolje, ce napises preden pojes. Potem se enkrat premislis in vcasih kaksen kos peciva tudi odlozis. Za razliko od zapisovanja potem, ko se sicer pocutis krivo, ampak ne mores nic popraviti do nadaljnjega.

Če napišeš preden kaj poješ, si v bistvu napišeš, kaj naj poješ- jedilnik. :)) In včasih lahko kaj poješ, ker si pač napisal, da boš pojedel. 🙂

Uspelo nam bo.. skoraj bo spet poletje… :))

New Report

Close