Najdi forum

Vedeževanje/jasnovidnost

Spoštovani,
Mogoče to ne spada na ta forum ampak nekomu moram povedati. Sem sredi dvajsetih let in moj fant je v začetku tridesetih. Skupaj sva že šesto leto, imava oba službo, urejeno življenje. Ravnokar sva si tudi uredila stanovanje, delala plane za prihodnost, … Skratka vse je bilo v najlepšem redu do sedaj, par dni nazaj. In zakaj? Mogoče se vam bo zdelo smešno, vendar resnično ni. Bolj iz “firbca” kot iz česa drugega sva šla k jasnovidki. Ne k “šlogarci” ampak k osebi, ki naj bi videla tvojo preteklost in prohodnost. Spraševala sva jo vse možne stvari in da nam bi dokazala, da je to resnična stvar nam je povedala tudi nakaj stvari iz preteklosti ki jih nikakor ni mogla vedeti. Povedala ji nisva ničesar osebi, saj tudi vprašanja tvoriš tako, da naprimer samo rečeš zanima me posel, ali odnos z očetom itd. Ničesar več in presenetljivo ti je povedala vse kaj delaš, kaj si želiš, vendar kaj je v tem dobrega, kaj slabega. Resnično presenetljivo. Potem na koncu sva jo vprašala tudi za ljubezen. Tukaj naju je popolnoma razočarala. Rekla je da, sicer se imava zelo rada ampak da si nisva sojena. Če tudi se še danes poročiva, da se bova ločila. Mojemu fantu naj bi bila sojena neka črna ženska, ki mu bo dala dva otroka in on naj bi bil srečen z njo. Ugotovila je, da se bila jaz pri 18 zelo razočarana v ljubezni vendar ta fant me naj bi me poiskal in v prohodnosti naj bi bila jaz srečna z njim.
Si predstavljate kako je če se ti v trenutku življenje obrne na glavo, ko se ti podrejo vsi načrti in upanja za prohodnost.
Z fantom sva se v teh dneh še bolj zbližala, zelo veliko prejokala. Vsak trenutek, ko sva skupaj se samo carkljava in objemava, ceniva vsak trenutek. Obema je zelo hudo. Vendar on me tolaži, kaj boš jokala za mano, če pa boš dobila boljšega s katerim boš bolj srečna.
Sicer ne razmišljava o tem, da bi šla narazen, vendar sploh moj fant tej ženski verjame.
Sklenila sva da bova probala ne mislit na to, pa kar bo pa bo.
Veste kako je to, ko nekdo zaseje dvom, kako to boli. Kadar koli se spomnim na to imam solzne oči – na to pa mislim non stop, kajti sploh mi ne gre iz glave.
Mogoče boste rekli, da sem nora ampak ne morete si predstavljati kako se počutim.
Oprostite na dolžini in prosim napišite mi kakšne svoje izkušnje.
LP, Tea

Draga moja tea.
Zakaj sta sploh sla k tej zenski.Mislim nerazumem,zakaj se podajata v nekaj..kar vaju navsezadnje ,ce nista trdna, lahko razocara..Pustita zivlenju da gre svojo pot.Jaz osebno v te stvari verjamem..Ne vsem packarjem in namisljenim jasnovidcem..Skusajta pozabiti in zivita za danes…veliko ljubezni,lepega..
Ne se obremenjevat z drugimi..v bodoce pa malo pomislita preden se spuscata v kaj takega.Pozdravcek!

Tea- sumljivo ……………..sumljivo ……..jaz sem prepričan da se tvoj fant/koruznik
že prej dogovoril z jasnovidko ………(to je tudi ena od 100 možnosti )
Upam ,da sem ti veliko pomagal ,fajn ga daj po riti nagi..

hahahaah
Za nasvet bi vprašala mene – vidim /slutim / voham/čutim- DANI-(GOJC)

nova
Uredništvo priporoča

Jaz bom povedala tebi nekaj v tolažbo, sama verjamem v vedeževanje, ampak vedno se da napoved spremeniti. Npr. meni je ena rekla, da fant, ki sem ga imela moj mož, z njim bo srečna in nevem kaj še…..pa sem srečna bila takrat ko je to rekla, nisem se nikoli obremenjevala da je kje z nekom drugim, pa sem spontano spoznala nekoga drugega, ampak za tega ko je rekla da bo moj mož – nisti slučajno ne mora biti res…..Pač tako je……lahko se da napovedati prihodnost v tistem trenutku, ampak se kaj hitro lahko spreobrne. USODO SI KROJIMO VEČINOMA SAMI. Vidva pa bosta sama silila v to, da se bosta kasneje res razšla zato, ker bosta brez volje sedaj (vedno bosta mislila tako ali tako brezveze, ker ne bova ostala skupaj……

Izkoristita življenje in si ga naredita takšno kot vama paše, če bosta hotela narazen bosta šla, noben drugi tega ne bo preprečil, samo vidva. Zato se ne sekiraj, živi za ta trenutek

menda se bo Tea v bližnji prihodnosti pobarvala v črno…

Tea- dej rit sem da te našeškam!!!

Daj no, ne verjet v te traparije. Ljudje si pač na različne načine služijo kruh.
Jaz npr. nisem nikoli šla k šlogarci in tudi ne mislim.
Saj lahko da bosta res kdaj šla narazen, kdo ve, ampak škoda bi bilo, da bi se s tem obremenjevala že zdaj…

Se popolnoma strinjam!

To je vse skupaj totalna bedarija. Očitno nimaš pametnega dela, da se spuščaš v take bedarije.

Dragi nono,
Nisem šla k njej zato, ker nimam nobenega pametnega dela. Saj veste, da se ljudje (nekateri) zatekamo k takšnim stvarem takrat ko se čutiš nemočnega, obupanega, ko ne vidiš rešitve. Šla sva predvsem zaradi fanta, ker se je želel spustiti v nek nov posel, vendar je bil zelo nesiguren ter zaradi nenehnih in neprestanih res hudih prepirov z očetom. Zanimal ga je vzrok oz. zakaj se nikakor na noben način ne moreta razumeti. Naj povem, da je tistega dne doma naredil točno to, kar mu je ona rekla naj da, in od tedaj – teh par dni – se razumeta kot še nikoli ne.
Mene je pa potem na koncu premagal firbec in sem jo vprašala za najino prihodnost. Pa ne zaradi tega, da bi kaj dvomila v naju – ampak čisti ženski firbec -pričakovala sem vse kaj drugega.

Ja “bm” ta prvi dan bi res najraje iz obupa tekla k frizerju in se prebarvala v črno.

Lepo pozdravljeni, Tea

Misel da bos naslednji dan zabigljal z vislic, čudovito strezne še tako raztresen um!!!

Živjo Tea
Mene pa zanima katera je ta vedeževalka, če ni skrivnost. Ker imam eden problem pa bi jo vprašala.

Hvala ti
lep pozdravček
BERNARDA

P. S. Jaz verjamem v vedeževanje oz. prerok.

Draga Tea. Če verjameš v napovedovanje prihodnosti, te itak nima smisla prepričevat, da je to vse skupaj ena bedarija. To je čisto zanimiva folklora, ki obstaja že stoletja, vendar, če ogromno ljudi v nekaj verjame, še ne pomeni, da je to tudi res. Ljudje šele nekaj stoletij verjamemo (in tudi vemo), da je zemlja okrogla, da ni središče osončja, da se je človek razvil skozi evolucijo, itd. Prej so vsi verjeli čisto nekaj drugega. Vzemi eno resno knjigo o astronomiji (ne o astrologiji) in si podrobno preberi kaj so planeti Mars, Venera, Jupiter, Saturn…, kaj so zvezde, kaj ozvezdja v resnici in kakšni fizikalni zakoni obstajajo v vesolju. Videla boš, da odnos med temi telesi niti slučajno ne more vplivati na tvojo (ne)srečo. Le kako lahko Jupiter v opoziciji z Marsom, ki se nahaja v Biku, vpliva na tvojo usodo. Isto, kot bi nekdo trdil, da bom naslednji mesec zadel na lotu, če bo nad Tihim oceanom pihal malo bolj vlažen veter. Verjemi, če bi se to dalo, bi imeli na borzi na Wall Streetu zaposlenih vsaj dvesto prerokovalcev.

Zgodovina šloganja, astrologov in ostalih prerokov je stara k svet. Ljudje nikoli niso marali živeti v negotovosti, zato so se obračali k raznim samozvanim napovedovalcem prihodnosti, ki so jih tolažili (al pa tudi ne – večinoma so jih izkoriščal, bodisi za lastno bogatenje ali kake druge cilje). Samo poglej s čim so vse včasih prerokovali, od ovčjih črev, kofeta, ptičjega leta, ulivanja vrelega svinca v vodo, dlani, kart in še milijon stvari. In ljudje so vedno znova padali na finte… Včasih jih je zanimala predvsem letina in zdravje, danes pa denar in sreča v ljubezni. Astrologija je zelo zanimiva zaradi svojih zgodbic, ikonografije, upodabljanja v umetnosti, vendar je izjemno škodljiva če uravnava naša življenja. Kot da bi se ravnal po Hollywoodskih filmih, pravljicah iz otroštva ali znanstveni-fantastiki. Zanimivo, vendar nobene veze z realnim svetom.

Sedaj imaš dve možnosti. Da verjameš, da se v kartah ali kofetu ali planetih res skriva tvoja usoda, da je to res nekje zapisano in določeno. Potem itak nimaš kaj in stvari se bodo zgodile same po sebi. Če to verjameš, se vsaj nehaj sekirati.
Druga možnost je, da se vsemu skupaj veselo in sladko zasmeješ v brk, da se resno in odgovorno pogovoriš s svojim dragim in da vsako jutro, ko vstaneš desetkrat ponoviš: Prihodnosti se ne da napovedati.

Lahko pa tudi greš še k parim šlogarcam, dokler ti ena ne bo prerokovala veselega in uspešnega življenja s tvojim fantom. Kar tej verjemi. Pa v bodoče preskoči vse trapaste horoskope v Jani, Anteni in drugih cajtngih.

Svetujem ti da na to pozabiš,konec koncev si sama svoje sreče kovač.Naj ti povem
da sem tudi sama kar precej verjela v to , dokler mi ni pred kratkim ko sem čakala odgovor za službo vedeževalka 100% zatrdila da bo odgovor pozitiven,bil pa je seveda negativen .Ne verjemi preveč tem stvarem in raje uživaj s svojim fantom ,boš videla ko se boš čez leta vsemu temu še smejala.

Hvala vsem za vaša mnenja, odgovore, … se že bolje počutim. Sklenila sem, da dokler sva s fantom skupaj ne bom jokala. Pa tudi z njim sva se zmenila, da se ne bova obremenjevala s tem ampak da bova pač “riskirala” skupaj naprej.Kar bo pa bo.
Imejte se lepo.
LP, Tea

Poštovani,
želim samo da Vas obavestim da će Vladimir Pavlović,o kome sam nekad ovde pisala,biti u Sloveniji od 10. maja 2016.
Hvala i pozdrav!

in kaj je sedaj? Hiška, dva otroka in pes ali sta šla narazen?

Mene tudi zanima:)

New Report

Close