Najdi forum

Pred leti se je veliko govorilo o tki. bohinjskem trikotniku in o nenavadnih, navadno strašljivih zadevah, ki so se pripetile tu okoli. Zelo me zanima, kakšna občutja imate sami v Bohinju oziroma, če je kdo tu doživel kaj nenavadnega. S sinom rada hodiva v naravo, pa tudi na kakšno bolj samotno potko zaideva včasih. Včeraj sva se odločila za izlet k slapu Savica. Že ko sva se peljala, sem čutila nekakšno nelagodje, ki ni popustilo ves čas izleta. Komaj sem čakala, da se vrneva. Pred sinom tega nisem kazala, dopuščam pa možnost, da je to zaznal. Ko sva se vračala po potki od Savice do Zlatoroga, se mi je zdelo, da je zrak neverjetno čist in moje nelagodje se je še stopnjevalo. Tudi sin, ki je sicer zelo živahen in še preveč korajžen, je rekel, da ga je strah. Ni vedel česa. Vse je bilo lepo, skoraj pravljično, a “nekaj” je bilo v zraku. Se vi tam dobro počutite?

Bohinj je zame najlepši kraj in tja hodim polnit svoje baterije. Tudi jaz zaznavam tam nenavadne občutke, vendar mene navdaja mir in čista radost. Čutim se eno z vesoljem in hvaležnost, da sem del nečesa tako lepega. Mogočnost gora, temina jezera in šumenje gozdov me napolni z neko pozitivno energijo in vedno se bom vračala tja.

Popolnoma se strinjam z vami. Že nekaj let zahajam z družino na planinske ture po Bohinjskih planinah in vedno znova nas prevzamejo prav posebni občutki, mogoče je kaj podobnega pri nas samo še v gornji Trenti.

nova
Uredništvo priporoča

Ali lahko o teh občutkih napišete kaj več?

Težko je to opisati z besedami. Je nekako tako, kot bi človek prišel domov, le da se vse skupaj dogaja v duši. Zame je to kraj, kjer se žalost, samopomilovanje in celo jeza razblinijo in v sebi čutim neko prijazno moč.Sama se pogosto sprašujem, zakaj se mi to dogaja prav tam, saj me na ta kraj ne vežejo nikakršni spomini ali čustva…Tam se enostavno počutim tako, kot bi me nekdo pohvalil:- Bravo, punca! Dobro ti gre!- Bohinj me preprosto sprejme vase in me razume…

Zivjo!
Pred kratkim sem bila na Slapu Savica in je bilo prav cudovito. Ne vem zakaj ste imela tam tak obcutek, vendar mene to spominja na paranoicno osebo (brez zamere). Hvala bogu, da je zrak cist, da je narava taka, kot bi potihem sepetala…sprostite se, uzivajte!

Sama sem velikokrat v Bohinju, ze od malih nog in vse kar se tam dogaja je povsem naravno in logicno. Nic skrivnostnega:) Sicer pa je morda z naravo tako kot s psi: sam zacuti, ce ga ne maras….

Taja

Pejte mal v pravo cudezno dezelo…na Hrvasko, v Hercegovino kjer se prikazuje nasa zascitnica Velika Gospa!

Ka j pa opažanja neznanih letečih predmetov na območju Bohinjskega trikotnika jaz sem namreč nekaj let nazaj ko sem kolesaril po bližnjih hribih izven območja triglavskega nar. parka med fotografiranjem Rodice ujel v objektiv 2 N.L.P.-ja eden je bil cigaretaste oblike drugi pa oblike okroglega letečega diska. Je še gdo tam kaj podobnega poazil ali nevede fotografiral? Prosim odgovorite!

ja učerej so me klical frendi gor na brodu(Bohinj) in so me povabil na en party ampak nism meu prevoza tko da sem še peš ob 22 uri. Ko sm stopu iz bloka je blo lepo jasno poj sm pa zaslišov gasilce k so šli prot nomenu. ko sm pršu do petrola sm tm pr kolesarsk zaviv gor na senožeta (pol ure hoje po gozdu) kr naenkrat se je najbl uscau dž pa še luna je bla najbliži zemlji letos… uglavnam k sm hodu gor prot senožetam sem bil čist mokr od dežja pa bil sm brez luči in k sm hodu sm meu ful čudne občutke pa zvoki so bli ufff… meu sm tut ene par previdov (npr. hodm pa pogledam nazaj pa se ubrnem naprej pa vidm skalo k je odbijala od lune in sm sam skoču vs usran…) k sm pršov gor na senožeta sem zavil prot brodu in kmal sm pršov na un party… najhuj je pa to k ti to dožviš in prideš k frendam in začnejo razlagat da maš jajca pa da za nuben denar neb šli sami tm gor pa da je kvatrn tedn(ponavat folk kr zgine če sam hod ampak to je sam dvaktar na leto) pa še ta tedn se je edn zgubu pa ga niso najdl…

ja moj ata je baje tut vidu dva nlp-ja sam ful dovg nazaj…

Jaz si že od nekdaj želim videti NLP. To so bitja višje dimenzije, in oni ko se spustijo na našo tretjo dimenzijo jih mi lahko vidimo za nekaj sekund potem pa kar naenkrat izginejo zato ker zopet zvišajo svojo frekvenco.

Igi si kaj občutil ko si videl ta dva objekta, recimo si začutil pozitivno energijo ali karkoli drugega? Kakšne barve sta bila objekta?

Pozdravljeni,

jaz temu ne bi rekla paranoja.

Tudi sami hodimo v Bohinj že od ne vem kdaj… vedno znova me prevzamejo lepote, čudovita narava, ljudje, gore, jezero… počutim se ob enem zelo pomirjeno, povezano s svetom… po drugi strani pa me navdajajo nenavadno grozni občutki – že kot otroka.

Kot da se je morajo tukaj dogajati marsikaj, kot da je nasičenost s trpljenjem duš.

Ne znam pojasniti, ampak me je kljub čudoviti lepoti groza.
Nekateri mogoče bolj zaznavamo občutke, nekaj, nekoga… ki še mogoče ne znamo dovolj pojasniti.

Lahko nekdo na karti označi območja, ki jih ta trikotnik zajema in sliko naloži sem?

Bohinjski trikotnik ima obliko pravilnega kroga. Zajema pa vse, kar se s to obliko zajeti da, ne da bi posegel v Blejsko občino.

Pozdravljeni,

tudi midve s prijateljico slikava NLP-je, in ravno pred kratkim sem v Bohinju nad jezerom ujela dva s fotoaparatom (bolj ovalna)! Definitivno je nekaj v zraku tam … Jaz se drugače počutim čisto spokojno tam. 🙂

daj no kaj si ti neka dohtarca rajši ne hodi tja ker boš umrla to priporočam vsem moj bratranec je tam umr

daj no kaj si ti neka dohtarca rajši ne hodi tja ker boš umrla to priporočam vsem moj bratranec je tam umr

Oprostite ampak kaj je z vami to je isto kot bermudski trikotnik: velik nakladanja. Biu v bohinju znotri tega trikotnika pa se nism cist nc drgac pocutu(sm su zanalašč in to sam)

Kar se pa tice nlp-ju kako vsi pravte da ste jih vidl dokazu pa nimate no pa da povem jst ne da samo vrjamem jst vem da so nekje v vesolju zunajzemljska bitja a ta bitja nikdar niso obiskala zemlje in nikdar nebodo

Da bi nas obiskali Nezemljani je skoraj nična verjetnost. V vesolju je na milijone podobnih planetov, lun itd. Da bi prišli ravno na našega…o,oooooooo1%.
Bermudski trikotnik, bohinjski trikotnik….to je neka fama. Tudi jaz sem že bila “znotraj” bohinjskega trikotnika (parkrat). Enako kot zunaj.:)

glede groznih dogodkov…iz Bohinja je veliko vojakov odšlo na sosko fronto in marsikdo je tam ostal. Je bilo pa grozno ko so zadnje dni bili v teh lepih krajih, slisali so pa ze glas topov ki so dejali smrt, ki jih je že čakala…

New Report

Close