Najdi forum

Živjo!

Nekako mi je kapnilo v glavo, mogoče bi bilo pa fino, da se vsi, kateri pišemo na razne forume organiziramo in si naredimo kakšen spoznavni piknik?! Mislite, da ne bi bilo zabavno? Lep dan.

Super

piknik že, sam a ni luštn ko se ne poznamo, vedno izvemo nekaj novega, mislim, da je čar predvsem v tem, da si naredimo predstavo glede na odgovore, ko se pa vidimo si pa rečemo, ” A on je sposoben, kaj takega povedat, ma ni mogoče ! “

Kakšni smo ljudje , da ocenjujemo ljudi glede na videz, včasih anonimnost pomaga, da se sprostimo in ugotovimo, kdo pravzaprav smo.

Rad se pogovarjam z vami, saj ugotovim, da me marsikdo ceni v tem kakršen sem in ne po tem kakršnega me poznajo.

Mogoče kdaj kasneje, imam rad tak način kot je sedaj

jaka

Se strinjam. Tudi meni je všeč tak način.Jaka ima povsem prav. Ko človeka enkrat v živo spoznaš, imaš o njem ponavadi drugačno mnenje, marsikdo ima predsodke.
Je pa tudi res, da na tem forumu klepetajo zelo normalni ljudje in da bi lahko bilo tudi srečanje čisto v redu.

LP, Kaja

nova
Uredništvo priporoča

Roža, podpiram tvoj predlog, ker se mi zdi zanimivo ravno to, da ljudi že “poznaš”, čeprav jih nisi še nikoli videl.

Jaz razumem obe strani, ampak se mi zdi, da smo se “premlad” forum, da bi se dobili. Najprej malo vec zivahnosti tukaj, da se ustvari prava druzba itd. in potem bo bolj zanimivo, ce bo piknik. Morda torej septembra? Tisti, ki bo hotel ostati anonimen, se piknika pac ne bo udelezil. O njem bomo se vedno razmisljali samo v html nacinu…

Ž
Prav zanimiva ideja, tale o pikniku. Jaz sem takoj za, če se mene vpraša. Po drugi strani pa…gotovo so nekateri pač malo sramežljivi in jim tako samo pomagaš, da se sprostijo. Virtualni piknik pa mislim, da ne more biti ne vem kak dogodek.
P

Saj to bi bilo malo za zabavo. Jaz priznam da se sigurno ne bi spomnila, kakšne ima vsak od vas težave. Mi na misel ne pride, da bi se učila kdo je kdo in kaj je napisal. To bi bilo pretirano. Ampak tako, se mi zdi, da so nekateri na teh forumih tudi osamljeni, mogoče si kdo ne zna poiskati družbe, mogoče nekdo rabi spoznavati nove ljudi, mogoče komu pomagamo osebno, ali pa bi se samo dobro zabavali ….. Saj lahko ostanemo pod takimi imeni, kot smo tukaj, če kdo noče povedati pravega imena. No ja, saj to je bil samo predlog. Kar se organizacije tiče in kje bi se dobili najbolje, da se pomenimo, ko bi jih bilo več zato.
Kljub temu, da ni sonca bodite vi tako, sončni, da bo ljudem okoli vas toplo.

Ž
Zelo v redu povedano.
P

Se strinjam,d a smo se premlad forum.

Prepričan sem, da se tukaj marsikdo dobro počuti in tako je prav, ko se debata res razvije v neko dobo in ko bomo vsi marsikaj vedeli, mogoče spremenili svoje mnenje, se znebili neprijetnih občutkov in se počutili kot da se poznamo že vrsto let, bo prav lepo da se nekje srečamo, do takrat pa uživajmo tukaj, saj nam je lepo.

mene ne poznate, čeprav veste, da pregledujem vse in da mi lahko poveste vse želje in pripombe,seveda jih bom upošteval, smo pa razmišljali, da bi dali slike na med, vseh, ki se kakorkoli ukvarjajo z med.over.netom.
Čeprav mislim,da je tudi meni všeč da je tako kot je, saj potem ne bomo nič drugačni.

Primož

New Report

Close