Najdi forum

Varstvo v bloku, hrup!!!

Pozdravljeni, soseda v stanovanjskem bloku čuva otroke, ene 3,4 jih ima starih 2leti +… Vsako jutro od 6.00 naprej tekanje, kričanje,.. Neznosno!!! Po noči zelo slabo spim, delam večinoma popoldne, in zjutraj ko bi vsaj do 7, 8 spala ne morem.
Do nje ne grem ker ne bom nič naredila, prijavljeno itak po moje nima. Kje se pozanimam ali to kar dela lahko dela ali ne? Resno, živci me načenjajo od ne spanja in hrupa.

Pozdravljena,
mi je znana taka situacija. Tri opcije so …
Prva je, da počakaš prvo priliko, ko bo ura čez 10. zvečer ali pred 6. zjutraj in pokličeš policijo zaradi kršenja javnega reda in miru. Tega se ne sme, tudi če so to samo “nedolžni” otroci. Vendar v teh omenjenih urah – in prijava je lahko čisto anonimna, policija ne bo izdala, kdo je prijavil.
Druga opcija je, da potrkaš na njena vrata in se poskusiš pogovorit na lep, a odločen način in na kratko razložiš situacijo. Če ne zaleže, povej še, da boš postopala še uradno.
Še ena opcija je, in sicer, da kontaktiraš upravnika zgradbe – lahko pisno, kjer razložiš, da ni vzdržno živeti v takem hrupu. Upravnik lahko njej poda pismo in navede le, da so se stanovalci pritožili zaradi hrupa.
Pa kaj, če je neprijavljena, a ti pa lahko živiš v takem hrupu? Se bo pa prijavila.
Srečno!

Hvala za odgovor, vsi predlogi so izvedljivi.. Nekaj bo treba. 😏😏

New Report

Close