Najdi forum

Pozdravljeni, res bi mi prišli prav nasveti nekoga, ki je mogoče v podobni situaciji. Namreč po končanju 20 letne zveze, stara sem 36, sem spoznala nekoga, v katerega sem se tako zaljubila, da telesno boli, če ga ne vidim ali slišim. Mislim, da je tudi pri njemu tako, vendar ima težavo s obsesivno ljubosumnostjo in mi ne zaupa, prav tako me je v svoji jezi, ko sem se umeknila izredno zmerjal…., zameril se je moji družini, prijateljem in vsem okoli mene, vendar naju še vedno neka vez vleče en k drugemu. Odločila sem se, da grem naprej, poskušam pozabiti in spoznala nekoga drugega, ki je na prvi pogled vse kaj sem si želela, vendar ga enostavno ne moram ljubiti. Enostavno ne moram pozabiti tistega ljubusumnega neglede, kako me je užalil…, enostavno me vleče k njemu, čeprav vem, da ob njem ne bom nikoli srečna, razen, da prekinem stike s vsemi, ki so mi blizu in sem samo ob njem. Ta drugi, pa se res trudi in bi zame naredil vse, jaz pa, kot da ga ne moram ljubiti. Kako naj pozabim to ljubezen in začnem ljubit tega, ki mi nudi vse?

No nekaj malo je odgovorov. Me čudi.Bom jaz med prvimi. Unga posesivnega ljubusumneža se raje izogibaj, če nočeš doživeti tega, kar preživlja moja kolegica, ki se mi potožila. Sprva ji je ta ljubosumnost bila zanimiva ,ki jo je izkazoval na najbolj HArdcore način. Izbil enmu zob, ker je žical njegovo ženo, drugič se z drugimi tepel z železnimi palicami in enemo razmaličilo obraz itd. Rekla je, da se ji je to zdelo fajn,da ma nekoga, ki jo bo branil v življenju in zanjo poskrbel. No sam je pa to zimo po 25 letih skupnega bivanja dobila od nejga še ona sama in mu rekla čao pero. Živita še u skupni hiši, a brez govorjenja. Kdor ima v sebi kakršno koli agresivnost bo to ostalo v njem zavedno, pa to iz njega nobena ženska z svojimi čari ne bo izbrisala.Ko mu bo prvič nekaj ne bo štimalo, bo to butnilo ven.In pol so tu skupno domovanje ,otroci….Pol pa jok in stok. JAz bi na ženskem mestu že ob prvem alarmu pobral šila in kopita. To me izučilo življenje. Sploh pa človek tak kot sem, k irabi svojo svobodo in bi me vedno nekdo zasliševal,da sem predolgo nekje veni. Poznam človeka, ki mu bila ženska kelnerca. Itak morla delati, kak so pač bila stranke. PA jo vedno nahrulil,zakaj se vlači pol noči okoli. PA ji prekipelo in rekla,da se ločuje. No vidi vraga, omejen tip pa se šel obesit…MA glejte, punce, morda vzemite za odtenek manj simpatičnega moškega, a z dobrim srcem,ne pa sam da zgleda in je smeče. Kar na smeh mi šlo, ko moja bivša zahaklala enga vaškega frajera tle okol nadutega ,agresivnega pretepača.LEp na pogled.priznam celo kot možki. Notri pa gnoj. PA sem ji povedal, ,če že mene več nočeš,ne serji, vsaj tega ne jemlji, saj mi ni bilo vseeno zanjo, jaz bi se mu izognil. PA rekla, ne, ne, z njim pa se tak dobro štekam,da je bomba. AP sem bil tiho, itak me ni nič več upoštevala. No čez mesec ali dva mi že javi.Sem odšla. Ker ko se razkuri, se bojim,da jih bom v prihodnosti še kdaj fasala……………….

New Report

Close