Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Kako prepričati lastnika, da proda hišo

Kako prepričati lastnika, da proda hišo

Sem v eni drugi temi že spraševal isto, pa še tukaj vprašam, je tudi nekako življenjsko vprašanje

Torej, živim v večjem mestu v stanovanju. Med sprehodom grem večkrat mimo starejše hiše, ki izgleda slabo vzdrževana, ampak nekdo živi tam. Po javno dostopnih podatkih je pa lastnik ena starejša oseba, ki pa živi na drugem naslovu. Lokacija in samo bivanje v hiši bi meni z družino zelo ustrezalo in bi pač tam živeli, ne za neko preprodajanje.

Kako bi najbolj taktno pristopil z idejo za nakup, da ne izpade čudno ali vsiljivo preveč? Seveda se pa ponudi in plača pač neko tržno ceno.

Če smem odgovoriti na vaše vprašanje , bi jaz naredil takole, če veste, kdo je lastnik, zakaj ne stopite enostavno do njega, mu razložite, da vam je tista hiša všeč, da bi s svojo družino radi živeli v njej, jo morda celo izboljšali, kaj popravili,… skratka, da bo hiša zaživela z vami, da ne bo propadala, da bo imela poslanstvo dajati dom družini, ki jo bo negovala in v njej živela, veliko je takih hiš marsikje, in nihče ne pokaže trohice zanimanja, da bi tako hišo kupil, jo uredil, da bi v njej živel, oz njegova družina, veliko pa je očitno tudi lastnikov takih hiš, ki se jim ne da to hišo za razumno vsoto tako hišo raje prodati, ter omogočiti nekomu, da si v njej uredi skromen a topel dom, zato, poiščite lastnika osebno, mu povejte, da vas njegova hiša zanima za nakup, da bi jo radi imeli za svojo družino kot nov dom, izgubiti nimate kaj, če bo lastnik prisluhnil vašim željam in ponudbi, ste ZMAGALI, pa lep pozdrav

Ja poudrrek na RAZUMNO VSOTO!

nova
Uredništvo priporoča

Najprej sem mislil po posti kot neko pismo, da ni prevec vsiljivo, kar zvonit ljudem na domu.

Hoteli smo se preselit na neko lokacijo. Tam stojijo 3je bloki x 20 stanovanj.
Smo napisali pismo in zmetali v kaslce, da smo v roku 2eh let zainteresirani za nakup po tržno primerljivi ceni in da nas naj kontaktirajo v primeru interesa prodaje.
Čez caa 6mesecev je klical en lastnik in smo se dogovorili.

New Report

Close