Najdi forum

Pozdravljeni…
Z punco sva skup 3 leta..ona je 35 jaz 27..
Odkar sva se spoznala je zmeraj bilo vse super..sva se štekala pomagala in vse kaj mora bit…zveza je bila popolna..no saj še je..je kreganja tudi veliko a to je seveda normalna stvar..
A lansko leto in letos je pa punca postala čist druģačna kot je bila.. kot da bi nekaj skrivala pred manoj ( kar ona trdi da ne skriva)..nisem tak moški da bi ji čekiral stvari a zadnje čase moram ker imam filing da nekaj je..
Zmeraj ko kaj takega omenim postane živčna..me napada dobesedno za vsako malenkost kar prej nikol ni počela…
Se bojim da vara oz skače čez ograjo…
Vedno je trdila čes da neve kako lagat..a sem jo parkrat dobil da se ve zlagat..
Ima tako službo kjer se pač dogajajo stvari katere niso potrebne (seks)…sem jo vprašal če je to res..je trdila da se dogaja a ona tega nebi naredila.. da niti neve kje v službi bi se naj to dogajal.. ( kar po filingu nemorem verjet)…jo ljubim in vse a v sebi imam filing da mi govori da nekaj ni ok..
Da pri 35 ni za svoja leta ok ne razumem..

Včasih nisva po 1 teden in nekaj skupaj..zmeraj trdi da zdrži potrebo dokler me.ne vidi..a ko jo pohecam če ima kakega ljubimca me spet napade kaj se grem in kaj se grem..taki napadi mi dajo marsikaj mislit.

Je možno da se zdrugimi daja dol in prikriva na res dober način?..

Pozabil sem omenit..lani si je pisarila z enim statejšim iz firme..sta si izmenjvala slike.. nage slike!
Na sreco se ni izpisala pri men iz faceboka in sem videl vse..
Poslalaje 20slik..
A meni priznala da samo 3 slike…
Pogovarjala ste se za seks seks seks…. nevem pa če sta tole izpeljala ali ne..

Nisem vedela, da k popolni zvezi sodi pošiljanje golih fotografij tretjim osebam in dogovarjanje za seks. To so kaka nova pravila?
Lej, se ti opravičujem, če si mogoče oseba s PP in si hodil na posebno šolo, ampak kaj za vraga tebi ni jasno? Česa ne razumeš glede fotk in dogovarjanja? A jo moraš dobesedno dobit na tipu ali pod njim, da se ti bo posvetilo? Malo prestar si za tako brezmejno naivnost.

nova
Uredništvo priporoča

Nisem PP… le zanimajo me mnenja…

To je bil kao payback da sem naredil lazni profil na instagramu in je kao prišla gor da sem jaz za profilom🤷‍♂️…
Samo iz tega razloga sem ga naredil da vidim poštenost.

Na začetku je bla zelo zadržana ampak se je sčasoma odprilala..saj mi je zmeraj povedala da ji en pise marsikaj… ampak ni zmeraj povedala vsega po resnic…zal ljubim jo to je problem

Pa kaj se mučiš s to staro babo? Najdi si eno svojih let ali mlajšo.

Torej, ker je bilo vse super med vama, si naredil lažen profil na Instagramu, da bi jo preveril?

In potem se ena več kot 30 let stara ženska spusti v maščevanje tako, da pošilja nekemu tipu svoje gole fotke? Upam, da take, da se vidi tudi obraz.

Ne, ne bom več nič napisala, ker se mi zdita obadva blesava in si čisto zaslužita drug drugega.

Voli ili odi…To pa je samo na tebi, kako se boš odločil. Ona pač očitno je tak človek kašen je, in če boš še ne vem kako pritiskal nanjo, se lahko zgodi,da se ti bo še bolj oddaljila. Enostavno jo moreš prejet tako kot je. ČE ji ne zaupaš, pač moreš sprejet slovo. Eni ljudje enostavno ne prenesejo utesnejnosti in rabijo več svobode. Eni celo niti niso sposobni živeti le v hišo vezani na eno osebo. Vem,da sem se pogovarjal z eno punco nekoč,ki je zatrdila,da je zapustila pubeca,ker bil pač noro ljubosumen. TAko, da z vrtanjem v njeno zasebnost je dosegel le kontraučinek. Voli ili odi.

Objava čaka odobritev

New Report

Close