Najdi forum

V hiši kjer je bila bivša žena

drage punce, a bi živele v hiši ki ko je naredil vaš partner s svojo bivšo ženo. Moja sodelavka živi. Njegova bivša žena je šla živeti in delati v tujino. Pred tem sta kupila hišo jo na novo opremila, postelja,sedežna, kuhinja.Vglavnem vse sta skupaj naredila, sedaj pa tanova leži v postelji, ki je bila nerata za drug par. Pravi da je to ne moti in da je zadovoljna. Ko pa razmišljam zase jaz neb mogla iti čez to.Kuhati v kuhinji, ki prvotno ni bila namenjena meni.
Kako vi razmišljate?

Ko kupiš hišo od nekoga: gledaš na zidove in opremo na isti način?

Jogi zamenjaš v vsakem primeru.

Iskreno povedano, ne vem, ker mi nikoli ni bilo treba, ampak mislim, da je za uspešno skupno življenje pomembnejše vse ostalo kot to, kdo je kupil kak kos pohištva.
Se pa za takim načinom razmišljanja skrivajo resne težave … če bi bila jaz tvoj mož, bi me kar malo panika. Pretirano ljubosumje, posesivnost, obsedenost z bivšimi, želja po ekskluzivnosti, želja po popolnem nadzoru nad partnerjevo glavo, neprožnost, razvajenost …

nova
Uredništvo priporoča

Kaj? Kolikokrat jo bi srečala, ji bi plačala pijačo!. Saj si to zasluži. V njo je vlužila veliko živcev in žuljev. Največji je pa to hec, da je to čista resnica. Sam to bi nardil en na miljon ljudi.

Odvisno od več faktorjev. Posteljo bi vsekakor menjala (ne samo jogi) in najverjetneje tudi sedežno.
Je pa zgoraj Herotica lepo napisala.

najprej so se zamenjale malenkosti, sedaj je praktično že skoraj vse zamenjano vključno z nekaterimi podi, okni……. se pa z materialom ne skušam preveč istovetiti ravno tako ne pognat korenin v hišo. naše bivanje na zemlji je zelo kratko kratko….

Tudi sama živim v hiši, kjer je živela bivša žena.

Potemtakem, bi se morale nepremičnine prodajati, da ne bi nove partnerice živele v isti hiši. In ti, če bi ti ostala hiša in bi imela novega partnerja, kje bi si našla namestitev?

Z bivšim možem sva zgradila hišo, v kateri sedaj živi druga. Sedanji mož si je z bivšo zgradil hišo, v kateri bivava midva z najinim otrokom.

Ne vidim problema sploh. Res pa je, da je bila pa kupljena komplet nova spalnica za naju, prejšnjo je njegova bivša vzela s seboj.

New Report

Close