Najdi forum

Pozdravljeni,

A mogoče kdo pozna prodajalko Sabino, ki dela v Lidlu v Trbovljah? Meni je full simpatična pa ne vem nič o njej. Za zdaj ji namenjam lepe poglede in vedno kadar je na blagajni grem k njej pa čeprav ima najdaljšo vrsto. Nasmeh in pozdrav, ki ga nameni vsakemu kupcu mi ogreje srce. Ne zberem pa dovolj poguma, da bi jo povabil na kavo. Saj ne vem niti ali je zasedena ali ne. Poročnega prstana ne nosi to sem že prečekiral ampak še vedno pa to ne pomeni da nima nikogar. Res bi bil vesel kakšnekoli informacije, če ima mogoče FB profil ali kaj podobnega.
Hvala in lep pozdrav vsem želim.

Update:

Če se pa najde tukaj kakšna oseba iz Trbovelj lahko pa link do tega foruma deli tudi na svojem FB profilu in mi s tem pomaga, da ta objava pride do Sabine ali nekoga, ki jo pozna. Hvala lepa za pomoč.

Pisemce ji napiši, napiši kako ti polepša dan in dopiši še svoj kontakt. Ko boš naslednjič pri njej na blagajni, pa ji ob plačilu še to pisemce diskretno daj. Tako bo vedela kaj čutiš do nje, in imela bo možnost, da te pokliče ali pač ne.
Pa najdi drugo trgovino, da ji ne bo neprijetno te gledati na njenem delovnem mestu, če ne želi nič s tabo.

nova
Uredništvo priporoča

Sej ravno to je tisto česar se bojim. Ne bi rad ne sebe še manj pa njo spravlju v neprijeten položaj sploh, če je zasedena. Rad bi prej zvedel kakšen je njen status. Da mi res ne bi bilo treba menjat trgovine, če bi se slučajno osramotil pred njo. Če je zasedena jo pa lahko še vedno potem na skrivaj občudujem brez, da bi ona vedela kaj o tem. Ne morem si zbit njenih modrih oči iz glave 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=JOUMQfOhKEk

Obupam pa ne kr takoj 🙂 Zasavci, a res noben ne pozna prodajalke Sabine?

Hodim v Lidl in se mi zdi, da je samo ena Sabina. To je tista s “ta blond” lasmi do ramen?
No če je to ta, potem je srečno neporočena in ima 2 otroka.
Če je pa še kakšna Sabina, je pa žal ne poznam in je mogoče celo samska.

Ja to je ta bjondika 🙂 Se mi je zdelo, da takšna simpatična ženska ne more biti samska ampak, ker nima poročnega prstana sem imel upanje, da mogoče je pa le samska.

UpSiiii hvala ti za informacijo. Očitno jo lahko le od daleč občudujem 🙂

Danes dopoldan sem bil v Lidlu. Videl sem jo kako se trudi s paletami robe, ki jo je potrebno zložit na police. Najraje bi ji šel pomagat. simpatična tale Sabina, res simpatična. No ja mogoče v kakšnem drugem življenju .

Mogoče jo uprašaj kako je? 🙂
Včasih smo mogl pristopit do ljudi pa se pogovarjat z njimi ne pa samo tipkati!!!

Včasih res ni bilo interneta in FB, instagramov in podobnega sranja in je bilo navezovanje stikov bolj pristno. Ampak danes nam pa ta tehnologija omogoča, da se ne sramotimo brez veze. Ne vidim smisla, da bi jo ogovarjal in osvajal, če je že zasedena. Izkoristil sem pač dane možnosti in pridobil podatke, ki mi pravijo pusti jo pri miru. Štrene mešat in nekomu v zelje skakat pa ni moj namen.

New Report

Close