Najdi forum

Imam par vprasanj.
Ali imate radi porascene zenske?
Kaj si mislite o takih ki se ne brijejo (povsod)?
Jaz se ne brijem vec in se nikoli ne bom samo zato da bom privlacna moski populaciji (ali zenski 😉 Dlake so naravne, tako kot jih imajo moski, jih imamo mi.
Zakaj britje, depilacija itd.? Zato da bom privlacna nekomu ki me briga za njega ali pa samo nekomu da ne bom izgledala “fuj” in neurejeno? Zato da si bom dvigala svoj ego? I really don’t care anymore. Imam privlacen obraz in postavo in ni me sram biti naravna. Kako bi lahko kogarkoli bilo sram biti naraven? Haha.
“Vsi” se bojite da je zenska to kar je, da ji je vseeno ce vam je vsec ali ne.
Ma ej, moje dlake imajo vecji potencial kakor vsa ta “drustveno sprejemljiva” sranja.
Mogoce bo izpadlo kot da sem nesigurna, ampak to me le zanima in pisem kar zelim sporociti tudi drugim in poskusam spreminjati poglede na neke stvari.

ALL bodies are just this, bodies. And all bodies are beautiful.

Me čisto nič ne moti. Dobro, mogoče če bi bile predolge na nogah bi raje videl, da se malce skrajšajo 🙂

Če se počutiš OK in si sebi všeč, boš neglede na to ali si z dlakam ali brez, sexy in všeč tudi drugim (če ti to kaj pomeni).

dlake imamo vsi eni več drugi manj
ampak urejenega človeka vsak raje pogleda kot pa celega zaraščenega, enako kot dobra obleka naredi človeka. če živiš na kmetiji verjetno to ni problem, da imaš dolge dlake povsod.
če se seveda tvoj strinja s tem. če pa hodiš delat pa se verjetno spodobi da se delovnem okolju spodobno urediš greš te pa te k frizerju… in ne nosiš ženskih brkov.
men je najgrše ko ima ženska kocine po celem obrazu in si jih ne uredi.

nova
Uredništvo priporoča

Če mi bo kdaj zadišal moški se lahko kaj zmeniva.

New Report

Close