Najdi forum

Ali je to še mogoče?

Da pri 42 letih še najdem žensko s katero bi preživel preostanek življenja? Bil sem poročen z žensko, katera mi je bila všeč še od otroštva. Imava tri otroke, zgradila sva hišo, oba s službo, vsak svoj avto, otroci pridni in zdravi. Skratka življenje kot iz učbenika. Nato pa izvem, da me je varala. Tega pač ne odpuščam zato sva se razšla. Jaz sem ostal v hiši ona pa se je odselila. Očitno je po parih letih spoznala, da je naredila napako in namignila, da bi pa mogoče poskusila znova. Niti pod razno se ne grem več te zgodbe, ker je na zelo grd način izigrala moje zaupanje. V teh letih kar sem samski sem spoznal, da samota ni zame. Pogrešam nekoga ob sebi. Čez dan se že zamotim ampak zvečer sam gledat TV je pa muka. Pogrešam družbo, nekoga za izlet, potovanja, dopustovanje. Glavna težava pri meni je, da sem premajhen za svojo težo. Visok sem 186 ampak teža je pa krepko čez 100 kil. Tudi bolj okrogli znamo ljubiti in biti zvesti. Sam sem izobražen, z dobro plačano službo, avtomobilom, nekadilec in nealkoholik. Želim si spoznati žensko za prijateljstvo s katero bi lahko šel kam na izlet, odigral kakšno partijo tenisa, partijo kart,…. Ne potrebujem izkoriščevalk in žensk, ki mislijo, da mora moški bit bankomat. Če misliš, da mi ti lahko ozdraviš srce in mi prebudiš metuljčke v trbuhu piši spodaj. To temo bom spremljal z največjim zanimanjem.

Očitno ni mogoče. Bilo kr nekaj ogledov ampak nobenega komentarja. Če se mogoče kdaj kakšna najde mi lahko piše na:

[email protected]

Glede druženja nisi napisal, koliko si ekstroverta, kaj počneš, kam hodiš, hobiji, koliko so mulci stari…
Glede teže se brez veze sekiraš in ne formuliraj, da si premajhen za težo; obratno je edino možno – višine ne boš spremenil, težo in sestavo telesa pa komot lahko. Spremeni prehrano in dodaj malo športanja.
Glede žensk jih je pa morje in ko boš malo bolj “zaplaval”, boš hitro začel bentit, da kje so dobre in poštene, hehe. Odvisno seveda od tvojih kriterijev, pristopanja…

nova
Uredništvo priporoča

Bolj kot ekstrovert bi se opredelil za ambiverta. Sem bolj zmes ekstro in introverta. Zdej ne trdim, da imam najboljše lastnosti obeh ampak vseeno se najdem bolj na sredini.

Rad spoznavam nove kraje, se vsedem v avto in peljem malo naokrog. Moje življenje prej je zgledalo nekak tako: služba -> domov -> gradnja hiše -> zvečer obilen obrok pa utrujen v posteljo -> služba ->….. Tak tempo gre nekaj časa ampak po parih letih se pa vse to prenasiči. Pride stres, zatrta čustva, pomankanje komunikacije s partnerjem in že smo na toboganu, ki pelje samo še navzdol.

O hobijih in ostalih bolj osebnih podatkih mojih otrok ne bom tukaj javno. Lahko le rečem, da sta starejša dva že z eno nogo “od doma”.

Kar se višine in teže tiče, seveda mi je jasno, da zrastel ne bom več (edino, če me kakšna prijetna ne dvigne v nebesa) in je vse skupaj bilo malo humornega dodatka. Delam pa intezivno na sebi, spremenil sem prehranske navade in lahko se pohvalim, da so rezultati vidni tudi že okolici saj me marsikdo, ki me že nekaj časa ni videl pohvali. Nova ljubezen je pa tako in tako največja motivacija za hujšanje in odvajanje od slabih navad.

Sem pa kljub višku kilogramov dokaj športna oseba. V mladosti sem se lotil ogromno športov. Igrali smo nogomet, košarko, treniral sem rokomet in tudi borilne športe. Naredil par kilometrov sem s kolesom, igral badbimton, tenis, pink-ponk,….. Tudi z namiznimi igrami in kartami sem kar domač tako, da lahko rečem, da se znam prilagoditi marsikateremu tipu ženske. Trenutno se pa največ posvečam tenisu in če je mogoče tudi ribolovu.

Kar se pa kriterijev žensk tiče mi je pa najbolj važna resnična ljubezen in zvestoba. Bil sem že razočaran in grdo prevaran zato imam raje odkrite karte kot pa se it neke skrivalnice in nekaj na silo.

Lahko mi pišeš: [email protected]

ne vem, no, če sta od mladih let bila skupaj, pa bi rada ponovno spet s tabo, a bi bila taka groza to? jaz ne vem kako bi bilo, če bi bil v tvojem primeru, če bi me varala, ne vem,sem pa razmišljal o tem že sam ja, kaj bi bilo, če bi bilo tako…
in sam sem si nekako rekel, če jo imaš rad, zares ljubiš, mislim da ljubezen prenese povsem vse, in del tega je odpuščanje. Jat vem da zaupanje je na dnu, sam se pa da tudi na novo zgraditi. Ampak če ne moraš preko svoje sence skočit ali stopit, pol bo pač kot bo, ker ona te je sprejela takega, kaki si in mislim da po tolkih letih imata dost skupnega ki lahko se ponovno oživi in zaživi spet. Ja grešila je, sam ji to do konca življenja očitat, pa ne vem, kdo je brez greha se je enkrat reklo pred tisoči leti

lep pozdrav David

Ravno te dni je na forumu ŠČ ena tudi pisala, da išče moškega, prav tako ima 3 otroke. Morda pobrskaš in ji pišeš?

Dejansko točno vem, kakšna je scena na področju zmenkarjenja. Sama tudi še vedno iščem, a se hkrati zavedam, da pride v upoštev samo moški, ki še nima otrok, saj si želim z nekom ustvariti nekaj iz 0 naprej. Ljudje, ki že imate otroke pa se po vseh mojih opažanjih najbolj ujamete s takšnimi, ki jih tudi že imajo.

Veliko sreče ti želim?

lahko bi me poiskala na forumu ah to je življenje, iščem namreč ravno takšno osebo, kot si ti, v kolikor bi me sprejela sploh, tist pa drugo potem

lep pozdrav David

Pripeljati še 3 otroke v hišo je zame malce preveč. Če pridejo še moji 3 k meni, kam pa naj dam 6 otrok? Že res da imam hišo ampak imamo 3 otroške sobe, glavno spalnico in sobo kjer lahko še 2 prespita. Premalo sob za zasebnost, ki jo tudi otroci potrebujejo. Niti ne vem kako biti “oče” otrokom, ki niso tvoji. Sej če vse v redu laufa to še gre, kaj pa ko pride do težav, različnih mnenj in želja? Otrokom je treba včasih postavit mejo, jim kaj tudi prepovedat. Ampak avtomatsko si kot starš do svojih lastnih otrok strožji kot do tujih. In tukaj vidim potencialne težave, ljubosumnost lahko tudi očitke s strani enih ali drugih. Res ne bi šel čez take situacije. Še najmanj si pa želim neki mamici bit sponzor in zgolj sredstvo za preživetje. Sem pa raje sam, kot pa da me izkoriščajo.
Je pa čisto druga situacija, če imaš z novo partnerico otroke. To so pa enako tvoji otroki, ki te sprejemajo in upoštevajo kot edinega očeta, ki ga imajo. Seveda se zavedam, če bi dobil žensko, ki si želi otrok, da lahko tudi do tega pride, če si jih pa ne želi imam pa jest 3 pa jim je lahko druga mama.
Iščem pa žensko, ki bo do mene poštena, me imela rada in bila zvesta. Se najdeš v mojem opisu želja?

Lahko mi pišeš: [email protected]


Prevar je več vrst. Mogoče bi še prebolel če bi me prevarala kr tko z nekim xy človekom. Pa še tu je potem kako pridobiti nazaj moje zaupanje. Kadarkoli bi zamujala iz službe, kadarkoli bi imela kakšne službene zabave bi me žrl dvom a je res tam kjer pravi, a je res s sodelavci, kaj pa če je spet z njim? Ne mislim pa bit nek paranoik, jo imeti na vrvici in nenehno nadzirati, ker to pač ni življenje zame. Zadevo sem z njo zaključil in nočem niti slišati več za njo. Ker jo od malega poznam, vem za večino njenih bivših pa niso vsi spomini lepi, lahko rečem, da se njena dejanja ponavljajo iz preteklosti. v tem primeru res velja 1x prevarantka, vedno prevarantka. Žal.

Lahko mi pišeš: [email protected]

ja ok, to je pol res, pol ne moreš nič kaj. saj kot si rekel prevar je več vrst. saj zgodi se, recimo, sam če jo poznaš, pa veš kako je bilo v preteklosti, pa kak potem, pol veš da ni pomoči, pol je to zaključeno. Težko je pač pisat o neki stvari, če jo ne poznaš, bolj je tipanje, pa upaš, da je prav, kaj napišeš. tak da ja, pol že veš, da je ta pot, prava pot in začet z novo potem

lep pozdrav David

Po moje te bo vprašanje ali je s sodelavci ali s kom drugim, rezjedalo tud, če si boš našel eno drugo. Tko te vidim, ko tole berem. Se pridružujem menju enega zgoraj, spusti svojo nazaj, če ti je sevede kej do nje, sicer boš sam gledal risanke….

Lahko mi verjameš, da sem čez njo naredu križ in je ni variante da bi jo vzel nazaj in čisto vseeno mi je sedaj s kom, kdaj, kje je. Enostavno ji ne morem oprostit. Želim si, da me pusti na miru in prav tako pustim na miru jaz njo. Zadeva zaključena. Zdej gledam samo še naprej in si iščem novo.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Kaj pregovarjate človeka, ki se je očitno že odločil, da zaključi zgodbo iz preteklosti?? Edino prav, človek stoji za tem, kar čuti in reče! Ta tema ni bila ustvarjena, da debatirate o tem, če je vredno bivšo spustiti nazaj ali ne. Pa kljub temu lahko omenim, da vsi, ki ste tega mnenja, očitno ne razumete, kako ta vzorec pridi-odidi-pridi-odi… vpliva na razmerje, če je eden izmed partnerjev nagnjen k varanju. Kaj mislite? Bi jo sploh kaj izučilo, ali bi bila nagrajena s ponovnim zaupanjem, kljub temu, da je izkoristila zaupanje svojega moža? Občutek imam, da je šlo več, kot za prevaro, najbrž je vpleten še kakšen dejavnik, ki ima prav tako veliko težo.
NeRadSam, upam, da najdeš partnerico, s katero bosta uživala v skupnih hobijih in se dopolnjevala. Ni lepšega, kakor najti sorodno dušo in se nekomu predati. Verjamem, da ni najbrž lahko iskati nekoga, pri teh letih in z otroci, izkušnjami … A da se, verjemi. Morda bi ti svetovala še to, da poskusi še kje drugje, kot na internetu – tukaj ljudje prikrivajo resnico. V realnosti je to tudi mogoče, a vseeno dosti težje.
Javi, kako napreduješ 🙂

Res ti hvala za te besede. Lepo je videt, da te nekdo razume iz prve. Vidim, da je težko najdet sopotnico ampak zaenkrat še nisem obupal. Zaradi mojega viška kilogramov je iskanje zame še toliko težje, ker je prvi vtis vizualni in te 99,9% žensk skoraj takoj odpika. Če si pa takole najprej pišeš imam pa možnost, da me spoznaš brez vizualizacije. Mogoče bo pa katera iz mojega pisanja razbrala, da je duša kljub netipičnemu telesu vseeno lepša kot pa pri marsikateremu lepotcu. Zato pa povem odkrito kako zgledam, da ne bi bilo kasneje v živo kakšnih neprijetnih situacij. Če bo pa ta moja tema prinesla kakšen rezultat v prihodnje bom pa tudi sporočil. Prebral sem kar nekaj podobnih tem pa še nisem zasledil, da bi katera imela srečen konec. Vse je 1x prvič, treba bit optimističen 🙂
LP

Lahko mi pišeš: [email protected]

Res ti hvala za te besede. Lepo je videt, da te nekdo razume iz prve. Vidim, da je težko najdet sopotnico ampak zaenkrat še nisem obupal. Zaradi mojega viška kilogramov je iskanje zame še toliko težje, ker je prvi vtis vizualni in te 99,9% žensk skoraj takoj odpika. Če si pa takole najprej pišeš imam pa možnost, da me spoznaš brez vizualizacije. Mogoče bo pa katera iz mojega pisanja razbrala, da je duša kljub netipičnemu telesu vseeno lepša kot pa pri marsikateremu lepotcu. Zato pa povem odkrito kako zgledam, da ne bi bilo kasneje v živo kakšnih neprijetnih situacij. Če bo pa ta moja tema prinesla kakšen rezultat v prihodnje bom pa tudi sporočil. Prebral sem kar nekaj podobnih tem pa še nisem zasledil, da bi katera imela srečen konec. Vse je 1x prvič, treba bit optimističen 🙂
LP
[/quote]

Zelo lepo te je brati, daješ vtis inteligentnega, zrelega in na trdnih tleh stoječega moškega. Lahko ti povem kar svoje mnenje do “problematike”, ki jo omenjaš – višek kilogramov.
Torej, iz mojih oči in tudi srca je mnenje tako, da prvo mesto zaseda karakter. Četudi ima gospod trebušček, če ima karizmo, bi to pritegnilo kljub kilaži. In prepričana sem, da tudi druge ženske razmišljajo tako. Bodi to kar si in iskreno – ne trudi se preveč, to pa sploh ni privlačno. Bodi ponosen nase in samozavesten ter predvsem samozadosten!- to je topilec ženskih src, verjemi mi! Sama sem dokaj vitka in solidnega izgleda a kljub temu kdaj nesamozavestna – zaradi spet česa drugega. Tako pač je, vsi imamo nekaj, kar bi spremenili, a na koncu je važno res in samo tisto, kar se ne spreminja – osebnost.
Vso srečo! Pojdi na kakšno veselico s pajdaši, ko bo corone mimo, pa bo.

Mukica res si želim, da bi bilo več žensk z razmišljanjem in razumevanjem kot ga imaš ti. Predvidevam, da nisi samska, ker je skoraj nemogoče, da bi bila oseba s tako širino v razumevanju sama. Samozavesti mi trenutno res primanjkuje ampak je z vsakim izgubljenim kilogramov malce večja. Se pa popolnoma s tabo strinjam, da je izredno težko bit popolnoma zadovoljen sam s seboj. Npr meni so izredno všeč naravne ženske brez ličil, umetnih nohtov in trepalnic. Danes pa sej vidiš koliko je reklam o kozmetičnih izdelkih in nekih maskarah, ki že xy krat podaljšajo trepalnice in jim dodajo volumen pa barvo in ne vem kaj še. Zvečer pripelješ eno tako domov zjutraj se pa zbudiš z drugo osebo in polno kopalnico dodatkov 🙂
Da ne bo pomote, z veseljem pogledam lepo urejeno žensko ampak nekatere pa res znajo pretiravat. Potem jim pa ven seka 120% samozavesti in čisto izgubijo kompas za okus. Ampak kdo sem jest, da bom obsojal? Če jim tako paše potem pa naj tako bo.
Iskrenost in biti kar dejansko sem je pa moje najmočnejše orožje. Rad imam, da vem pri čem sem in to na prav vseh področjih. Ne maram neke negotovosti in cincanja al bi al ne bi. Povej mi direkt tko pa tko je, življenje gre prehitro, da bi čas zgubljal z neodločneži. Škoda energije in živcev za take.
Corona je pa res še otežila vse skupaj. Zdej je že težko povabit dekle na pijačo, da ne govorim o kakšnem kinu ali koncertu. Mah sej bo 🙂
Hvala ti za lepe misli in želje. Tudi jaz ti želim vse dobro v življenju.

Lahko mi pišeš: [email protected]

kar veliko je takih ki zavozijo svojo vezo po nepotrebnem, ker enostavno zanemarijo sebe ali svojega dragega.
če bi prej začel mislit o svojih kilogramih in bil v formi tudi v postelji, tvoja bivša nebi o drugem razmišljala.
ampak ko si imel vse nisi o tem razmišljal.
pazi, ko boš našel novo rožico jo skrbno neguj in zalivaj drugače ti bo tudi ta ovenela.

Kilogrami v najinem primeru nimajo nobene veze, ker je tip s katerim je bila prav tak bajsek kot jest, če še celo nima kakšen kg več od mene. Tako, da kaj jo je navleklo na njega ne vem in mi tega tudi ni povedala. Po pravici povedano me sedaj tudi ne zanima. Baje, da se ne videvata več, ker je on tudi vezan in ima svojo družino pa ju je mnda strah, da jest ne bi povedu njegovi.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Tudi sama imam težave z iskanjem partnerja. Stara sem 38 let, brez otrok in na svojem. Imam nekaj odvečnih kilogramov ampak nisem pa neka žogica, da bi se me bilo treba izogibati na kilometer. Res je težko, če nisi neka manekenka. Tudi jaz si želim nekoga, ki bo prepoznal dobrega človeka v meni in tudi jaz si ne želim življenja preživeti sama.

Verjemi mi, da nas je veliko takšnih. Zdele takoj iz prve ti lahko naštejem vsaj 6-7 ločenk iz našega kraja, ki so simpatične. Ampak kaj ko je to tako nedostopno. Ne vem no, sploh te ne spusti zraven. pa ne vem ali je to še vpliv propadle veze al kako si naj to razlagam. Povabilo na kavo razume kot: Kdaj se boš k meni preselila. Zato sem se pa jest odločil da tu odprem svojo temo in mogoče pa najdem kakšno iz drrugega konca Slovenije. Upanje umre zadnje.
Spodaj v podpisu je moj mail pa mi piši in bova videla kam naju to pripelje.

Lahko mi pišeš: [email protected]

New Report

Close