Najdi forum

Hey… Nekaj časa že prebiram mon… Sem našla nekaj koristnih nasvetov in moje življenje je nekak boljše zaradi tega… Mam pa en problem ki ga ne najdem tu gor in upam da mi lahko svetujete tako ali drugače…
S partnerjem sva skupaj že 22 let vsi vzponi in padci itd… On dela na terenu. Že 20 let jaz pa otroci služba hiša vrt itd… Se ne pritožujem to sem izbrala. Slišiva se vsak dan se pomenim izmenjamo novice itd… Vse lepo in prav. Najbolj pa me “moti” to da zvečer sama sedim na kavču gledam tv(valda nič pametnega) in mi je dc! Rada bi se pogovarjala z odraslo osebo! Rada bi delila mnenje o dnevu o službi o politiki… Pa sem sama! Ok si mislim pa grem Mal na net pa se prijavim na baddo pa ona on itd… Da najdem nekoga za pogovor!!!! Nekih klepetalnic ful ni… Pa mi prvi po nekaj vjudnostnih stavkih napiše “kaj maš oblečeno?” ja pa dobro ooo hahaha POTAPLJAŠKO OPREMO!!!!! Povsod sami fuk fehtarji! Kaj res ni v naši lepi Sloveniji nekoga ki je pač osamljen? Ki bi se rad samo pogovarjal? Brez pričakovanja da mu bom noge narazen dala?!?!

Obstajajo knjige, igrice…….Da po meso ne greš v lekarno tudi verjetno že veš 🙂

Hišnik ti je vse povedal, ljudi za pogovor iščeš na napačnem mestu. Če bi bila vključena v kakšno skupino na socialnem omrežju bi lahko čvekala s podobno mislečimi.
Tudi otroke kdaj pa kdaj pokliči.
Zdaj pa pot pod noge in po meso v mesnico!

New Report

Close