Najdi forum

zdravo!

prosim en odgovor.

prosim ne se mi smejati, ker sem veeelik laik v računalniških zadevah. Me pa zanima samo infomativno, ker sem gledal neko oddajo na tv pa mi neki ni jasno.

Recimo da iz fake maila nekdo dobi grd mail in se ta odloči za kazensko ovadbo (recimo tožbo zaradi psihičnih bolečin ipd) čeprav zaradi fake imena-maila ne ve tocno za koga se gre. To pa seveda policija lahko odkrije (sicer ne vem kako, a menda lahko odkrije). Pri tem me zanima, če si ti vmes ta svoj fake mail odnosno račun dokočno izbrisal, te bodo še kljub temu našli? In gledano tako, da je to vse delano iz računalnika in ne preko telefona.

Poudarjam pa da je to zgolj informativne narave, zato mi ne ne vem kake norije pisati. pač pa le bistvo in kratko predvsem pa razumljivo, ekr se res nič ne razumem na to.

En velik hvala vsem in lepe praznike!

oddajo si gledal.

Napiši kaj točno te zanima ? Če se napadalec vsaj malo potrudi zakriti sledi, potem policija ne more odkriti ničesar. Sploh pa misel, da bo policija, zaradi grdega mail, odkrivala sledi pošiljatelja je skrajno smešno. Potem lahko aretirajo kar večino prebivalcev.

Napiši točno, kaj te zanima, definiraj vprašanje in uporabi vsaj malo možganov ob snovanju le-tega.

New Report

Close