Najdi forum

kako se rešiti črnih misli

Prebolela sem dva raka. Po drugem sem padla v nekak pesimizem v smislu “da se nič ne splača”, ker bom itak kmalu šla rakom žvižgat. Dobesedno čakam, kdaj se bodo pojavile metastaze na kakem organu. Drugače povedano: občutek imam, da si bom, s pesimizmom in apatičnostjo, res priklicala nadaljevanje bolezni.
Sprašujem (ker je tole najbolj frekventen forum), če ima kdo izkušnje s kako alternativo, morda psihoterapijo, kakšnim postopkom, ki bi mi tok misli obrnil navzgor, na pozitivo.
Hvala!

Kar se tice dopolnilnega zdravljenja, je Ganoderma lucidum zakon. Glede psihicnega pocutja pa obstajajo razne tehnike pozitivnega misljenja (ki meni niso ravno sle od rok), lahko se posluzis tudi duhovnosti… Karkoli ti ustreza in karkoli TEBI sede. Ne oziraj se na nikogar. Jaz sem nasla smisel v katoliski veri.

Ce se zaposlis z necim kar kar te veseli, bos manj mislila na te stvari. Zacni potovati, mogoce vrtnariti, vpisi se v kaksen krozek, bodi kreativna, preberi kaksno knjigo, pojdi na kavo s kom. Ce se ne zaposlis ni cudno, da je tako. Uzivaj dokler lahko. Tudi jaz sem bila tak primer kot si ti, z enakimi problemi pa sem spoznala nekaj novih ljudi in sedaj uzivam, na kaj takega sploh ne pomislim vec. Lp.

nova
Uredništvo priporoča

Jz ti ne bom nakadala.
Te razumem,ampak glej.
Zivela bos se neki casa lahko se usedes v kot pa se mucis in cakas,lahko pa ta cajt zivis. Cim leps.vsi bomo sli ves.
Odloc se

Rak je zgolj ena izmed logičnih posledic ki se konotira na telesu. Običajno bolne duše.

Se mi zdi, da ji takšen odgovor ne bo koristil pri iskanju rešitev, kaj praviš? 😉

Pri meni je delovala joga in meditacija.

Tudi imam dve težki diagnozi, ampak sem se toliko stabilizirala, da ne mislim, kaj veliko, kaj še bo, ker kot je ena napisala, vsi bomo enkrat odšli, do takrat pa hočem preživeti čim lepše vsak dan.

Vse dobro ti želim.

Se mi zdi, da ji takšen odgovor ne bo koristil pri iskanju rešitev, kaj praviš? 😉
[/quote]

Zelo verjetno. Ker večina ima najraje možgane na off, s čustvi pa znajo mojstrsko nabijati raznorazne občutke, začenši s sočutjem. Vse s ciljem, da jim drugi pred nos servirajo točno tisto kar si v tistem trenutku želijo, =običajno laž, seveda dekorirano z leporečjem. Bog ne daj da jim poveš resnico, in še na prostaški način.

Tudi rak žre tisto in tiste, ki ne uporabljajo lastnih darov. Tako je naravno prav(o).

Zelo verjetno. Ker večina ima najraje možgane na off, s čustvi pa znajo mojstrsko nabijati raznorazne občutke, začenši s sočutjem. Vse s ciljem, da jim drugi pred nos servirajo točno tisto kar si v tistem trenutku želijo, =običajno laž, seveda dekorirano z leporečjem. Bog ne daj da jim poveš resnico, in še na prostaški način.

Tudi rak žre tisto in tiste, ki ne uporabljajo lastnih darov. Tako je naravno prav(o).
[/quote]

Kako si pa ti rešil probleme s črnimi mislimi, morda celo samomorilnimi? Vem, da je vsak človek drugačen, vsak ima svoje razloge, morda celo bizarne, pa me vseeno zanima.

Zelo verjetno. Ker večina ima najraje možgane na off, s čustvi pa znajo mojstrsko nabijati raznorazne občutke, začenši s sočutjem. Vse s ciljem, da jim drugi pred nos servirajo točno tisto kar si v tistem trenutku želijo, =običajno laž, seveda dekorirano z leporečjem. Bog ne daj da jim poveš resnico, in še na prostaški način.

Tudi rak žre tisto in tiste, ki ne uporabljajo lastnih darov. Tako je naravno prav(o).
[/quote]

In zato za rakom zbolijo tudi otroci??!!

Bom ponovila, kar sem ti v podobni temi že napisala: če nisi sposoben vsaj trohice sočutja, vsaj toliko da bi bil tiho, daj zlezi nazaj pod svoj kamen!

Pojdi ven, v cvetoco naravo, najdi si kak konjicek, da se znebis takih misli, pojdi med ljudi, ukvarjaj s kakim sportom … Samo doma med stirimi stenami ni fajn biti. Ko bos drugje – v drugem okolju in med ljudi, bos mislila na vse, le na tisto, kar je slabo, ne. To ti pisem iz izkusenj moje tete, ki je tudi prebolela raka, ki je bil zelo agresiven. Po zdravljenju je zacela potovati, ven hoditi, ukvarja se tudi z jogo in nordijsko hojo … Je postala prav velika optimistka. 🙂
Srecno!

Zelo verjetno. Ker večina ima najraje možgane na off, s čustvi pa znajo mojstrsko nabijati raznorazne občutke, začenši s sočutjem. Vse s ciljem, da jim drugi pred nos servirajo točno tisto kar si v tistem trenutku želijo, =običajno laž, seveda dekorirano z leporečjem. Bog ne daj da jim poveš resnico, in še na prostaški način.

Tudi rak žre tisto in tiste, ki ne uporabljajo lastnih darov. Tako je naravno prav(o).
[/quote]

Ti pa res nisi gladek, ane?

Rak se ponavadi pojavi zaradi škodljivih stvari, ki kvarijo delovanje zdravega organizma. To so razni strupi- tobak-kemikalije, predelana hrana z dodatki in aditivi, meso, razna sevanja-tudi telefon, smog,..
Poskušaj ugotoviti, kaj škoduje tvojemu telesu in se tega izogibati. Za ohraniti zdravje pomaga laneno olje, zdrava hrana-predvsem tista, ki odganja tvojega raka. Nisi napisala kje si imela raka. Poišči v knjižnici knjige, ki jih je na to temo ogromno.
Po vsem tem, kar si že prestala, si pogumna. V življenju se je potrebno tudi boriti. Izkoristi sedanji čas, za opravljanje stvari in dejanj, ki jih imaš rada in so ti všeč.
Držim pesti zate in za tvojo lepšo prihodnost.


Te zelo dobro razumem, kaj preživljaš. Si poskusila s konopljo? In zakaj ne?
Od raka ni potrebno nobenemu umreti. Če pa čakaš in se prepozno preusmeriš na konopljo, ko so metastaze na jetrih, slinavki, takrat je pa veliko težje reševat takega človeka.

To, kar pa ti iščeš, je pa tlačenje lastnih občutkov, ni rešitev. Rešitev je v konoplji in kvaliteti življenja, ki jo s tem dobiš. Je pa tukaj faktor, koliko umsko je človek odprt za te terapije. Veliko jih zaradi predsodkov, nepoznavanja, namišljenega strahu ne gre po tej poti. Potem so doma in se smilijo sami sebi. Narobe, rit je treba premakniti, tega namesto tebe ne bo nihče naredil.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Obrni si v glavi za 180 stopinj – ne da “se nič ne splača”, ampak da je “treba izkoristiti vsak trenutek in živeti na polno”. Delaj vse živo, poskusi vse, doživi čim več, ne životari ampak ŽIVI.
Konec koncev nikoli ne vemo, kdaj nam “cegu na glavo pade” – lahko že danes.


Te zelo dobro razumem, kaj preživljaš. Si poskusila s konopljo? In zakaj ne?
Od raka ni potrebno nobenemu umreti. Če pa čakaš in se prepozno preusmeriš na konopljo, ko so metastaze na jetrih, slinavki, takrat je pa veliko težje reševat takega človeka.

To, kar pa ti iščeš, je pa tlačenje lastnih občutkov, ni rešitev. Rešitev je v konoplji in kvaliteti življenja, ki jo s tem dobiš. Je pa tukaj faktor, koliko umsko je človek odprt za te terapije. Veliko jih zaradi predsodkov, nepoznavanja, namišljenega strahu ne gre po tej poti. Potem so doma in se smilijo sami sebi. Narobe, rit je treba premakniti, tega namesto tebe ne bo nihče naredil.
[/quote]

Konoplja, sploh CBD olje je drago in žal se ga ne more vsak privoščiti.
Kaj pa praviš na to?

Konoplja, sploh CBD olje je drago in žal se ga ne more vsak privoščiti.
Kaj pa praviš na to?
[/quote]
CBD smola ni najbolj primerna za raka, običajno potrebuješ thc smolo. Draga praviš, hm, koliko stane življenje? To mi odgovori. Denar ne neseš s seboj, še nihče ga ni. Zato je to nesmisel, kar si napisal.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


CBD smola ni najbolj primerna za raka, običajno potrebuješ thc smolo. Draga praviš, hm, koliko stane življenje? To mi odgovori. Denar ne neseš s seboj, še nihče ga ni. Zato je to nesmisel, kar si napisal.
[/quote]

Pardon, THC smola.
Nekdo, ki nima denarja in ne more dobiti kredita … kako naj si potem privošči/ kupi Thc smolo?
Od kje naj dobi denar?
To si lahko privoščijo samo tisti, ki imajo €.

Denar je sveta vladar.

Pardon, THC smola.
Nekdo, ki nima denarja in ne more dobiti kredita … kako naj si potem privošči/ kupi Thc smolo?
Od kje naj dobi denar?
To si lahko privoščijo samo tisti, ki imajo €.

Denar je sveta vladar.
[/quote]
Ne mislim se prerekati, vse se da, če je volja. Drugače je tako, kot ti pišeš….

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

1. :O)

New Report

Close