Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Zivljenski izziv… nujno iscem prijatelja/prijateljico!

Zivljenski izziv… nujno iscem prijatelja/prijateljico!

Hmmm…Kako zacnes tako debato na forumu za vse…?
Lep pozdrav!
Sem punce, zena, mama dveh, pri ze cisto skoraj 40ih! Zivim precej ugodno zivljenje z druzino, povprecno sluzbo in lepim pufom. Ne zelim prevec dolgovezit. Se pa RADA POGOVARJAM z LJUDMI. Kadim, kdaj kaj spijem (tudi sama!! – go figure….), poslusam rock (rock radio je zakon 🙂 ) in sem tudi drugace precej glasna… ne sodelujem na forumih (fb je samo za hec dober recimo, ostalega se ne poznam). Sem pa na koncu precej brez prijateljev s katerimi bi lahko popila kavico… Pomoje da nisem edina na goriskem 🙂 Rada bi se pa pogovorila s kom ki je enako osamljen/a. Veckrat pogovorila!! Osebno!! Se to da tukaj dobit?? Ce ne, upam da bo kdo tako prijazen in mi pokazal pravo pot/stran (malo mi manjka izkusenj s podrocja. To je moj prvi tak post kjerkoli) Ima se kdo podoben problem? P.S. zgleda da sem vseeno malo podolgovezila 🙂 tako pac je ko se prvic odpres zares in probas… aja pa z mozem nimava prevec tezav 🙂 rabim samo nekoga ve. Iskreno, nevem pravil foruma (upam da nebom zbrisana!!) Se ze veselim odziva podobnomislecih 🙂

Pojd na forum starsevski cvek in tam napisi. Tuki jih ni velik

Mnogo sreče pri navezovanju stikov – in lepo klepetajte na vašem koncu!

nova
Uredništvo priporoča

zanimiv iziv ni kaj, vsakdo rabi prijatelje

New Report

Close