Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Moški z glavo na mestu in urejenim življenjem – kako najti resno žensko

Moški z glavo na mestu in urejenim življenjem – kako najti resno žensko

Lepo pozdravljeni,

še sam ne vem kaj me je pripeljalo tako “daleč”, da sem si rekel pa poizkusi tukaj…malo sem bral raznorazne forume ter naletel na ta forum, kateri govori o ljubezni…partnerstvu…

Kaka je moja zgodba se sedaj morda sprašuje nekdo?

Sem 42 letni moški, vedno urejen, fit, športnik, mladosten, higiena mi veliko pomeni pa vendarle samski. Ja vem..morda si sedaj mislite kako hudiča samski pa še brez otrok pri teh letih? Tako pride v življenju…za seboj imam nekaj dolgoletnih vez, zadnja resna 10 letna veza se je končala lani, s partnerko o otrocih niti nisva govorila niti ona ni nikoli bila ljubiteljica otrok. 

V življenju mi zelo veliko pomenijo lepi partnerski odnosi, lahko bi za sebe rekel, da sem družinski človek, čeprav vizualno zgledam dosti nedostopen. Zavedam se svojih kvalitet, sem visok 190 cm, 86 kg, črnolas in modrook in nimam težav s samozavestjo.

Predvsem ne maram ljubosumja, posesivnosti, za mene je dovolj ena ženska z resnimi nameni. Veliko bi mi pomenilo, da je športnica, urejena, pozitivna ter da predvsem ve kaj si želi v življenju. Otrok še nimam in tudi to me bo zagotovo enkrat zamikalo saj imam rad otroke. Kadilec nisem, zdravo se prehranjujem. Živim sam in imam zanimivo službo. Moji hobiji kot sem rekel so šport, košarka, rad hodim v hribe in obožujem morje.

V življenju nekajkrat razočaran pa vedno sem se pobral in šel naprej. Globoko v sebi romantik, vedno se postavim na stran tistega kateri ima prav in ne maram neresnic.

Ne vem pa kje spoznati tako žensko….v službi sem večinoma na terenu, vedno pri istih strankah, ko pridem domov grem kam športati za sebe in ne grem spoznavati ljudi. Ven ne hodim kaj preveč, nisem več neki žurer…skratka ni tako lahko spoznati kako prijetno žensko.

Zato pa sem se obrnil sem…morda obstaja kje kaka urejena, simpatična postavna športna ženska, katera si išče v življenju nekaj podobnega kot jaz…jaz vedno pravim, da nekje obstaja neka sorodna duša, katera misli in doživlja enako kot ti…med sorodnost pa spada tudi ujemanje v karakterju, ker to je konec koncev za resno zvezo na daljši rok najbolj pomembno…kemija je na začetku vedno prisotna, če sta si dva všeč…s tem pride tudi do neomajne želje po intimi katera lahko traja in traja…vendar človeka bolje spoznaš po nekaj mesecih…njegovo srce…notranjost…razmišljanje…in če ugotovita, da sta si drugačna potem vse tisto začetno hitro mine…vsaj tako je moje mnenje…

Sicer niti ne vem ali sem se prijavil na pravi forum…niti ne vem kak odziv bo tole moje “pismo” zdaj doživelo vendar poizkusiti ni greh…

Naj dodam še moj kontakt, če to kaj pomaga…

[email protected].

Tudi moj mail med drugim vse pove…

Lep in prijeten dan pa želim vsem….

Po tem, kar sem doslej sledila, bi mogoče svojo temo dal tudi na foruma z normalno komunikacijo, ki sta bolj brana:

https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=163
https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=140

Srečno!

Pozdrav,
sem prebrala tvoje pisanje in moram napisati, da poznam kar nekaj primerov podobnih tvojemu. Ljudje z urejenim življenjem in zunanjostjo pa vendar sami. Morda so se preveč posvečali karieri in imeli smolo na področju partnerstva, da niso našli nekoga s katerim bi ustvarili družino. Izgleda, da je naša družba trenutno v taki fazi, ko se ne znamo več družiti razen elektronsko. Težko vzspostaviš stik z nekom, ker smo vedno v neki tekmi s časom in tudi če ti je nekdo všeč oz.si želiš pristopiti, je težko ker smo vsi podzavestno z mislimi že na drugem kraju, čeprav fizično tam prisotni.
Kakorkoli….malo me je zaneslo v pisanju, morda si v tem času že našel svojo sorodno dušico in veselo športata skupaj…nekatere zgodbe se tudi srečno končajo, naj bo taka tudi tvoja.

New Report

Close