Najdi forum

rada bi bila spet na novoletni zabavi

leta in leta sem bila zaposlena v dobrostoječem podjetju, kjer smo se razumeli in me je delo veselilo. Vsako leto je bil junija piknik in decembra novoletna zabava-večerja. Šli smo v neko gostilno, jedli in pili, se smejali, sredi noči šli domov. Vsako leto je bilo (zame) to najlepše doživetje, leta in leta. Ne vem zakaj mi je bila ta novoletna večerja neka povezanost med sodelavci…to druženje tako pomembno. No pa je šlo firmi slabo, so jih pol odpustili, med njimi tudi jaz. Šok – ostala sem brez službe. Dolgo sem delala na črno tu in tam, po 2 letih končno dobila službo v podjetju, kjer je bilo čisto drugače. Klima slaba, nobene zabave, piknika, nobenih odnosov…skratka tuga. Ko so prišli prazniki kao ni novoletne zabave, niti večerje…ker ni časa….zabave ni bilo ne prvo leto, ne drugo, ne tretje…službo sem zaradi slabe plače uspela zamenjati…sedaj delam v mednarodni firmi…bližal se je čas praznikov in srčno sem upala, da bom končno spet “tudi jaz” imela novoletno zabavo, večerjo…karkoli…spet nič.
zadnja je bila 2012, in očitno jo ne bom nikdar več doživela….vsem je samoumevno, da jo imamo…jaz sem brez! cenite jo…..jaz sem brez, ne vem zakaj mi toliko pomeni!

Vprašaj se, kaj je pomembno. Da si zadovoljna z delom in plačilom? Bi slabe odnose odtehtala novoletna zabava, pri kateri bi bila prisiljena kramljati z ljudmi, do katerih ti sploh ni?

Prepričana sem, da zmoreš toliko prihrankov, da greš lahko z nekom, ki ti je blizu, na en dober obed. Naj je partner, prijateljica ali nenazadnje sodelavka, s katero si želiš biti tudi kako uro skupaj izven delovneg časa.

Draga kolegica povej kakšno zavbavo se ti sploh želiš .
Upam da si imaš družino in otroke .
Če se nisi poroče greš lahko sama tja kamor bo glasba tam se lahko zavbavaš do jutra .

New Report

Close