Najdi forum

Pozdravljeni. Imam težavo pa sem rekla da se oglasim v forumu, če se morda kdo prepozna v tem oz je imel kake izkušnje.

Pred leti sem imela na izvidih napisano, da imam nekakšne epileptične napade. Napadi so se spreminjali oz postajali bolj blagi, drugačni in sčasoma sem se navadila jih lajšati (ko začutim pač sama sebe motiviram, da ni težav, da je vse ok ipd in zelo pomaga).

Poleg teh, ki jih lahko preprečim, pridejo še neke vrste krči.
Par dni nazaj je bil nekdo ob meni, ko se je ta zgodil.
Naj bi imela kot nekakšen ‘krč’ (pišem, kar je ta oseba rekla, ker se jaz ne spomnem veliko, ker sem takrat nekako zgubljena). Sem postala cela ‘trda’, zgubljena, kot, da nevem kje sem, ne nič. Potem pa sva šla nekam, da sem se usedla, se malo umirila in je rekel, da ko sem se malo umirila-je videl da sem malo drugače kot, ko se je to začelo oz se dogajalo. Potem pa, ko sem želela kaj povedati, nisem mogla dati iz sebe. V bistvu takrat vem, da želim nekaj povedat .. Vem kaj bi rada povedala, ne znam pa iz črk sestavit besede, četudi bi želela oz kako naj rečem četudi v sebi besedo poznam pravo.

Sedaj v bistvu vem kaj se mi takrat zgodi-kako me nekdo vidi-ker je nekdo to videl in mi povedal kaj je on videl.

Bi to (lahko) bili nekakšni epileptični napadi? Vem da ni prav, ampak ne želim k doktorju ker ne želim težav – pustimo stat vse drugo, zanima me mnenje posameznikov, ne doktorjev,pa ne razumite narobe ampak ne bi o tem, zakaj.

Najlepša hvala vsem za mnenja oz kakršnokoli pomoč.
Lep pozdrav

New Report

Close