Najdi forum

Pozdravljeni!

Sem komunikativen, iskren, preprost, prijazen, pozitivno naravnan, pošten ter zvest fant z 7. stopnjo izobrazbe. Star sem 31 let in se zaposlen. Sem nekadilec in ne pijem alkohola. Prosti čas rad preživim v naravi, občasno grem na kak izlet, kino ali pa ogled filma doma, preberem tudi kako knjigo, spremljam šport, zanima me tehnika.Visok sem 190 cm srednje postave, imam zelene oči in na kratko postrižene lase. Kar nekaj časa sem že samski in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po mestu, druženju ob vročem čaju v teh mrzlih dnevih, film v kinu ali kosilo veliko lepše v dvoje, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, preprosta, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvari družino in skupno življenje, nekadilka, katoličanka. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom res vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil. Razdalje med različnimi kraji me ne moti.

Moj kontakt [email protected]

New Report

Close