Najdi forum

Pred kratkim sem ugotovila, da partner preko chata komunicira z dopisovalkami, ko sem prebrala, sem videla, da je z eno celo šel na zmenek. Po tem sva zvezo prekinila, ker se mi je gabnil do konca. Seveda mi ni lahko, trpim do konca in nazaj. On pravi, da je šele sedaj spoznal, koliko mu pomenim, ko sem šla in da naj pridem nazaj. Srce pravi, vrni se, samo kaj ko ni več zaupanja. Kaj naj naredim?

trpim do konca in nazaj.

Kadar preberem to primerjavo, se vedno vprašam, kako bi bilo to videti? Da pride do konca in se spet odbije k tebi? Ker naj bi bil tam, kjer je konec, zid?

Ponavljajo jo tu eni in isti ljudje. Ni šans, da na tak način oživite forum.

Ne hodi nazaj! Jaz sem po prevari ostala in mi je neizmerno žal. Po letu odkritja prevare je bolečina enaka kot prvi dan, sploh ne mine,ko dobi kakšno sporočilo mi še vedno zaledeni kri po žilah….ni več zaupanja, samo životarjenje.Mož je sedaj zelo pozoren in ljubeč in mu je neskončno žal, a popraviti stvari za nazaj se ne da.Toplo ti priporočam da ga ne vzameš nazaj ker to so res muke.

nova
Uredništvo priporoča

Čim dlje stran. Brez zaupanja nimata šans.

Čim dlje stran od njega. Verjamem, da je težko in bo še nekaj časa. A zapomni si težje bo, če boš z njim in se vedno spraševala kaj počne za tvojim hrbtom. Odločitev je pa tvoja.

Jas sem to doživel z mojo punco leta in leta me je varala ter seksala z drugimi fanti .
Vendar ko sem imel krizo me je prišla ubiskati vendar je imela seboj fanta ki je rekel v slovo kmalu bosta z drugo punco skupaj .
Čez nekaj casa sem prišel nazaj mi je rekla zakaj jas hočem biti z drugo punco skupaj na zimovanju .
Sicer jas nisem vedel kaj se dogaja med mano ter zaposlenimi .
Zapusleni so vedeli kakšno krizo je imela leto dni nazaj tista prijazna punca ki sva bila skupaj .
Ko smo šli me moja punca niti slovesa ni rekla no tisti fant jo pa nastimal da naj me zapusti .
Jas sem sem z kolegico resnično užival niti enega poljubčka ni dobila razen za lahko noč zadnjo noč .
Obema je bilo zelo hudo zato kjer sva doživela veliko leži za radi lubosumnosti prijateljev
tudi malo je mankalo da ni bilo opomina za radi tega .

New Report

Close