Najdi forum

Želim spoznati partnerko za resno zvezo

Pozdravljeni!

Sem prijazen, preprost, urejen, vljuden, izobražen, resen ter samski 31 letni fant, ki išče sorodno dušo. Sem zaposlen, nekadilec in ne pijem alkohola. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, raziskujem, pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika… Visok sem 190 cm normalne postave, imam zelene oči in na kratko postrižene lase. Čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po mestu, druženju ob kavi ali kosilo lepše v dvoje, zato bi rad spoznal žensko za resno zvezo, ki je je poštena, prijazna, iskrena, izobražena si želi nekega dne ustvari družino in skupno življene, nekadilka, katoličanka. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Razdalje med različnimi kraji me ne moti.

Moj kontakt [email protected]

Zelo bi rad spoznal kakšno punco ki se bi zaljubila .
Upam da me nebo kregala ter name lajala kakor na psa .
Vendar sem zelo zanimiv fant z puncam imam slabe izkusnje vendar čeme hočejo usvajati mi govorijo da sem pes .
Nakatere se kregajo če ji kaj povem uglavnem sem sam ter iščem kakšno prijazno dušo ki se bi imela resnično rada .
Star sem 46 let .

New Report

Close