Najdi forum

Prosim za mnenja, vrnitev da ali ne… Ali poznate kaj ljudi, ki se je vrnilo iz tujine?

Koliko let šteješ in koliko časa si v tujini? Kakšni so tvoji razlogi za vrnitev?

Poznam nekoga, ki se težkega srca vrača z dopusta nazaj na tuje. Tudi takrat, ko pride, rabi nekaj časa za preklop. Na tujem je vase zaprl tisto, kar je v svoji biti. Tega mi je najbolj škoda…

Poznam, domotožje jih pripelje. V tujini si vedno tujec.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala ker ste se odzvali. Imam dokaj dobro zaposlitev v prodaji. Smo v Kanadi že 2leti. Otrok še ni šoloobvezen. Razlog za vrnitev je predvsem otrok. Problem je oddaljenost, načela in individualizem, votla prijaznost, da ne naštevam ker bi bilo preveč. Tehtal sem in nekako ne vem ali še vstrajati. Med tem časom otrok zraste mogoče se rodi še kakšen in se popolnoma prilagodi temu sistemu, vendar to je tisto kar si ne želim. Dejstvo je da je okolje eden izmed glavnih dejavnikov, ki oblikuje osebnost človeka.

Sever
Na ta odgovor si bos moral odgovoriti sam s tvojo druzino…..
Jaz osebno sem ze dolga leta v tujini.. Med teb casom sem se enkrat poiskusal vrniti,a sem po nekaj mesecih odsel nazaj ven…
a to je samo moja izkusnja… nisem v tvoji kozi…
Vseeno kaj se odlocis/te premisli in pretehtaj zelo dobro

Poznam ljudi, ki so se vrnili in ostali ter take, ki so se vrnili in ponovno odšli. Nekateri so cele familije sabo vzeli, nekateri sami. Od vsakega posameznika je odvisno, zakaj je sploh odšel…Jaz sem začela razmišljati o vrnitvi. Pa sem na dopustu v Sloveniji ugotovila, da me spomini vlečejo nazaj. Da razlogi zakaj sem odšla, so pa še vedno tam. Tako, da nekaj časa me še ne bo.
Ni lahka odločitev. V nobenem primeru. Kot že rečeno, dobro premisli.

New Report

Close