Najdi forum

iščem sorodno dušo

Dober dan

Mal spremlja tale forum in odločil da bom še jaz napisal svojo objavo. Dopolnil sem 31let. Moje lastnosti so, da sem pošten, preprost, skrben, pozitivno naravnan zanesljiv, resen fant z končano 7 stopnjo izobrazbe ter zaposlen, nekadilec. Merim 195 cm, sem srednje postave. Spremljam šport, prosti čas rad preživim v naravi pogledam kak dober filme, serijo zanimajo me tehnične stvari pa še kaj bi najdlo… Želim spoznati partnerko za resno zvezo, ki je iskrena, pripravljena na skupno družinsko življenje, rajši bi imel nekadilko, ker sem tudi sam nekadilec, imam opravljene zakremente zato bi bil vesel, da bi se mi oglasila kakšna taka ženska, ki ima tudi opravljene zakramente. Upam, da se najde kakšna resna ženska tuki gor na tem forumu in da se bolje spoznava. Vse resne ženske se dobrodošle, da se mi oglasite ma gmail tudi če ne izponljujete mojih pogojev, ker je treba dati tudi drugim ženska priložnost in jih spoznavati.

Če sem te prepriča, ter tiste, ki se najdete v opisu mi lahko pišete na: [email protected]

lep pozdrav

New Report

Close