Najdi forum

zaljubljena v afričana

HEY 🙂
Pred mesecem in pol smo z kolegicami odpotovali na Malto. Tam sem spoznala črnca iz Gane. Naj povem da prvo srečanje in pogovori niso bili osladni ampak bolj na ravni spoznavanja. Vendar vse odkar smo prišle domov se midva vsak dan pogovarjava preko facetima. Včasih tudi po 2-3. Nekako se mi zdi da je pristen vendar stvari jemljem z rezervo.

Zadeva je sledeča: Živi na Malti in je že 7let migrant na Malti. Ima svojo službo, dobro plačo in stanovanje. Po – veri je sicer Musliman. Letos prvo leto tekmuje kot profesionalni boksar.
Povedal mi je že celotno zgodbo kako je prišel na Malto, stvari mi ne skriva. Vsaj tako se mi zdi. Tudi na laži ga se nisem ujela, saj ga vprašam isto stvar več krat in so zdaj sem zmeraj dobila isti odgovor. Tudi brez težav mi govori o svoji družini in prijateljih. Njim me ne skriva.

Prihodnji mesec se vračam na Malto, in on je vztrajala da plača celotno karto. In ker ne želim prespati pri njemu prvič , tudi polovico nastanitve. Sam trdi da od mene ne želi dokumentov ter da sem mu zares všeč vendar vse to vzamem z rezervo. Povedala sem mu da poroka pri meni odpade ter da preden se zadeva razvije v kaj resnejšega si mora on priskrbeti Malteško osebno izkaznico. Vidno je bilo prisotno nekaj slabe volje vendar se s tem na koncu tudi strinjal. Sem pa malo močnejše postave a zato nič manj samozavestnejša in odločna ženska.

Me pa zanimajo vaša mnenja saj rabim objektivno mnenje. Naredila sem tudi ogromno raziskav na temo črnci in Slovenke. Zelo sem pozorna in nekako Ko govoriva se mi zdi da je pristen in vse, a se Nekako ne morem otrest filinga da me na samo za to da bi od mene ras samo državljansko. Mede me to da mi je plačal Pol karte, da je bil pripravljen dati denar ampak po drug stran zakaj bi on men plačal Pol karte?? Občutke krivde??

Če pa ima kdo kakršno koli vprašanje in predloge pa mi lahko piše tudi na meil: [email protected]

Od tebe verjetno ne želi samo državljanska ampak tdi državljanstvo. Poznam nekaj takih ki so si pripeljale može iz tujine predvsem Kube. Oni so šli bolj za državljanstvo ampak če te to ne moti je to to. Sedaj imajo otroke, ženske hodijo na šiht, moški jih doma pazijo. Če nimaš ravno lastnega stanovanja potem bo malo težje …

Ak ne verjameš da išče pot z otoka …probaj, sam ne jamrati kad bo tu i ti naštepal otroka ali dva

nova
Uredništvo priporoča

pazi da ti kakšne droge ne podtakne ko boš šla nazaj domov


Mogoče zato, ker mu je to investicija in tudi njemu vozovnica za naprej, da pride do tistega kar hoče, lahko je tudi
le državljanstvo.Veš kaj je moj bivši meni na začetku vse dal in grulil, da me je dobil in pol tako grdo izkoristil, da se nisem več pobrala.Previdno, muslimani so smooth talker, pa moj ni bil ne musli ne črn.

Mislim , da bi bilo dobro poslušati svoj šesti čut, ki te opozarja. Bodi previdna

Hej hvala vsem. Na koncu sem se odločila, da ne grem 🙂

Sicer ostajava v stikih in govoriva ampak prva pa ne bom šla na obisk. Sem se odločila, da raje počakam da on pride. Takrat bom točno vedela kam pes s taco moli.

Veze s tujci so zdaj moderne , vednar dostikrat neuspešne . Sam bi rekel , da jih velika večina propade . Tiste , ki laufajo pa so bolj izjema kot pravilo . Stvar je taka , da je življenje z nekom , ki ti je blizu tako po kulturi , jeziku , navadah , itd dosti dosti lažja . No , če iščeš pa veliko drame potem pa kar …

New Report

Close