Najdi forum

Imam že par izkušenj s fanti.. Predstavljam si, da bo ti izpadlo zelo bedasto.. Ampak me vseeno malce grize… Ze dolgo si prek spleta pišem z enim fantom, prijateljem. Imela nisva čisto nič več kot le prijateljstvo
Me pa malo muči. Če ti nekdo ne piše par dni (ali pa tudi en teden, čeprav je bil standard vsaj vsak drugi/tretji dan) Kako vedeti da/ali te ignorira ali pač čaka da se ti prvi oglasiš?

Tisti, ki se gredo igrice, so znani po močnih živcih. Čez tedne se oglasijo, kot da je bilo včeraj, kar so vsakodnevno kramljali. A to lahko počnejo le z ljudmi, ki se jim tudi potem še odzivajo. Dvomim, da je tak odnos vreden vložene energije.

V redkih vidim tolikšen potencial, da ne odneham in vzamem v zakup, da nimajo nikogar, s katerim bi lahko vzpostavili podoben kontakt. Vendar to ni komunikacija, kot jo opisuješ ti.

Najlepša hvala za mnenje. Itak sem na poti da še malo manjka in bom to osebo odpisala iz življenja četudi bi mi za to lahko bilo kasneje žal. Nočem siliti v nikogar. Če bi bilo tej osebi karkoli do mene, se bo oglasil-a.

nova
Uredništvo priporoča

si odprla o istem fantu. več kot očitno je da tipa ne zanimaš, in je to to.

A si res piseta 17let in 1x sta se vidla.
In ti si stara 30let.

A me bos ubogala ce ti recem da mu vec ne pisi. Oz ko se on oglasi ga pu as t cakat .in ne odpis takoj.
No ce bi vidla vajin cvek bi ti lahko povedala a je kej med vama al ne.
Znam zlo dobr brat energijo in meed vrsticami.

Zakaj mu pa sama ne pišeš naprej? kakšne otročarije ljubi bog

New Report

Close