Najdi forum

Živjo vsem!
Imam problem in sicer da ne morem zaspati. Tudi če sem zelo zaspan spanec kar ne pride od nikoder. Razmišljam, da bi si kupil kakšne uspavalne tablete (npr. persenosan) ampak nevem če bi mi to pomagalo. Ima kdo kakšno idejo ali podoben problem?

Zivjo , tudi jaz sem leta nazaj imel podobne probleme …. Bil na tabletih cca pol leta , potem postal odvisnik ,…. nisem mogel zaspati kljub tabletom le če sem povečal dozo ! iz tableta na 2 in na koncu na 3 …. ker se mi je to zdelo zelo nenormalno oz nečloveško ….

sem se Začel ukvarjati s travo …. pred spanjem si zvijem špinel , in spim kot dojenček že leta !

Če to nepomaga, probaj s konopljino smolo deluje 100 procentno !

morda. samo predlog.
pomaga več stvari, samo probati je treba in dati času čas. ni nujno da bo takoj delovalo, tako da predlagam da vztrajaš vsaj kakšen teden pri vsaki stvari.

začni s tem da greš spati ob približno isti uri. Bioritem je zelo pomemben, in ko ga enkrat izgubiš zna biti kar kriza. vem iz izkušenj, spala sem po 4 ure na noč – nikoli bila zaspana ali utrujena. in to več let. po kakšnih 6 letih, sem pa spet začela spati dlje – 6,7,8 ur.
pomagajo lahko tudi razne dišave, kakšen zeliščni čaj pred spanjem ali kar res najbolj deluje, toplo mleko z žlico medu notri. nisem še srečala človeka ki ne bi zaspal kmalu po popitem kozarcu mleka.
lahko si privoščiš sproščujočo kopel, da se zares sprostiš in umiriš. Če ne to pa ne vem, klasika je da ljudje gledajo tv in tudi zaspijo pred njim. Mogoče kakšna umirjena glasba, na youtube se najde vse živo. lahko so namensko playliste ki te zazibajo v spanec, lahko pa je glasba po tvojem okusu, ki jo poslušaš vsak dan. pojdi v posteljo, prižgi glasbo, seveda potiho da ne bo prenaglas in pač naenkrat boš zaspal. najdi si kakšno oddajo, kjer ima kdo pomirjujoč glas, vem da mene velikokrat premaga spanec, če ima kdo res miren glas pa čeprav me oddaja zelo zanima.

nova
Uredništvo priporoča

Zelo priporočam Dominor. To ni uspavalna tableta, je prehransko dopolnilo na čisto naravni osnovi (ti bodo razložili v lekarni), ki ga je sicer treba nekaj časa redno jemati in je na splošno zelo učinkovito za vsakodnevno lažje prenašanje stresa. Se pa zelo dobro obnese pri ljudeh z nespečnostjo, meni je pomagalo. Obstajajo pa tudi učinkovite psihoterapevtske metode, a je treba najprej ugotoviti vzrok za nespečnost. Vem pa dobro kako hudo je to, naj te pa potolažim, da je “ozdravljivo”. 😊

Meni pomagajo zeliščne tablete Baldrimed.

New Report

Close