Najdi forum

Da pristavim še moj piskrček:
Star sem 25 let, zaposlen, doštudiran, z roba Ljubljane (po stilu življenja nisem tipičen Ljubljančan, kot pade prva asociacija) in sem samski. Samski sem že nekaj časa in ugotavljam, da sem imel največje možnosti v študijskih časih, da si najdem kakšno punco. Sedaj, ko sem v službi teh možnosti bolj kot ne ni. Moji hobiji (šport, vrt, …) pa mi tudi ne namenjajo takih možnosti. Sam se počutim zrel za svoja leta in bi pač rad resno zvezo.
Torej kje spoznati samska dekleta mojih let (oz. primerne mojim letom)? Do žuranja in popivanja mi ni – tudi ko sem bil v tem obdobju ni bilo nič od tega. pa priznam, nisem najbolj fizično privlačenPa ne mi prosim s spletnimi klepetalnicami, dating stranmi.

Ne smes napisat da nisi fizicno privlacen.
Kaj pa ce zenskam si ali pa 1 pa tisti fejst.
Ko ce bos pisal se spust tist da si smotan……..ker res ni mus

Eh ja… ta love life ane :’)
Pri meni je tudi bolj zalostno, da te potolazim, ampak da se lotimo zadeve…

Sama tudi nisem zagovornica dating strani in podobnih zadevic, tako da to najbrz odpade, bi se pa moralo vsekakor najti se kaj drugega. Meni vsi govorijo, da bi morala hodit vec ven na zure, ampak mi preprosto ni do tega, tako da te cisto razumem. Jah, studij je v tem primeru vsekakor prednost, ampak to se ne pomeni da se pa drugace ne da.
Po svetu je na milijone punc, se bo pa ze nasla tista taprava 🙂
Ne bit osredotocen samo na to, da bi pa rad punco, ampak bodi odprt za stvari okrog sebe. Nikoli se ne ve, mogoce jo pa srecas ravno v sluzbi, na kavici s prijatelji, etc.
Mogoce bi blo fajn tudi to, da si cimvec med ljudmi al pa si najdes nek hobi ki vkljucuje to, da si bolj “na odprtem”. Napisal si, da mas rad sport, lahko je dovolj ze to, da gres laufat v park/malo na fitnes/kaksno prijateljsko tekmo fuzbala odigrat, pac to, kar te najbolj veseli 🙂

Uglavnem, daj casu cas. Mudi se nikamor ne, saj si se mlad.

Pa se nekaj: ne rect, da nisi fizicno privlacen, ker to je ponavadi ze kar velik minus. Bodi samozavesten, pa nc bat, ker razlicne zenske majo rade razlicne stvari. Tuki ni neke univerzalne formule 🙂

Upam da bo tole vsaj malenkost pomagal, pa seveda veliko srece ane 😉

New Report

Close