Najdi forum

Pozdravljeni vsi prisotni 🙂

Vcasih je tezko najblizjim povedat kaj se ti v zivljenju dogaja. Vcasih se o tem ne zelimo pogovarjat ali pa koga s svojimi problemi ne zelimo obremenjevat.
Prosim vse ki to berete, dajte se zavedat posledic tega kar napisete, ker zelim samo nasvete ali ideje kako resiti svoj problem. Lazje mi je o tem govorit preko foruma. Ne zelim da se kdo zacne zaradi te teme zalit ali karkoli negativnega.
Moja starost: >30
Status: v zvezi
Z partnerjem sma v zvezi vec kot 6 let. Imava super medsebojne odnose, zivima okej, denarja ni prevec, niti premalo. Pred kratkim sva se preselila v hiso kjer zivijo dedek babica ter mlad fant.
Nasi odnosi so res zelo slabi. Najboljse bi bilo da jih sploh ne bi imeli, saj zivimo drug mimo drugega. Trenutno z partnerjem nimava prostora za svojo kuhinjo, imamo pa skupno. Jaz v skupni kuhinji kuham max 3x na mesec, pospravim za sabo kot je to normalno. Vec kot to ne kuham zaradi tega ker imam konstantno dedeka/babico ki mi diha za vrat, opazuje vsak moj gib, katero posodo vzamem, narekuje kako naj kaj skuham, pa koliko naj skujam. Kuham izkljucno takrat ko nobenega ni in imam mir. Vsakodnevno se zaradi slabih odnosov, zadrzujem v drugih prostorih hise ali pa grem raje od doma. Vecino jem zunaj, sendvice, ogromno hitro hrane. Saj imam le tako mir in nobenega ki mi diha za vratom. Vse skupne stroske placujeva z partnerjem. Tako da je poraba vode ter elektrike na najin racun. Ne samo, da se jaz ne zadrzujem v skupnih prostorih, tudi partnerju to ni ok. Vendar si je selitve on zelel, tudi zasluzi vec od mene, pa sem mu ugodila. Sedaj pa sem opazila, da se zelo slabo pocutim in redim saj ne morem pojesti nic zdravega. Marsikdo si nebo niti znal predstavljat kaksno je zivljenje ce ne mores kuhat. Dnevna soba v katero bi si dala kaksno kuhalno plosco je pa premala, ce upostevamo da je potreben se hladilnik. Ali vsaj nekaj kjer vso kramo drzis.
Zanima me ali imate kaksno zacasno resitev, idejo, podobno izkusnjo. Kuhinje se nebo do avgusta, sele takrat bo prosta soba. Vendar se mi ze mesa in se mi zdi krivicno da se partner normalno ne pogovori z njegovimi. Veckrat pomislim da bi najraje odsla nazaj domov, vendar se mi zdi to krivicno do partnerna saj imava super odnose. Ali delam napako jaz? Se naj prepustim in podredim ter poziram in tlacim jezo vsak dan ? Kako mate vi doma ce je skupna kuhinja ?? …Vsak pol hise z skupno kuhinjo?… Skupaj ne kuhamo kr nam ne disi hrana: nam od njiju kuha in njima moja kuha.

Hvala za odgovore,

Lp, Havana

Zakaj ješ samo sendviče tudi zunaj se da kaj pametnega pojesti za manj denarja če živiš na vasi kjer ni gostiln malo težje. En topel obrok na dan zadošča za zajtr lahko mleko ali vodo brez problema pogreješ v mikrovalovki. Pa malo več športanja pa kile nw bodo šle gor. Ampak ne sendvičev vem ker delam na terenu in kadar cel teden ne jemo drugega ker ni časa za toplo malico imam konec tedna že težave s prebavo.

New Report

Close