Najdi forum

Danes sem, kolikor se spomnem imela kar dolge sanje, bilo jih je vec a najbolj so se mi v spomin vtisnile te.

S prijatelji smo se odpravili na morje v Zrče. Čez nekaj dni sem ugotovila, da so moji starši in od moje tete družina na morju 2h stran od nas, zato smo se odpravili k njim. Tam sem spoznala fanta (kar je najbolj zanimivo je, da sem si zapomnila vse glede njega – ime in priimek, kako je zgledal in kaj vse sva počela). Bila je to ljubezen na prvi pogled. Po nekaj urah so prišli prijatelji do naju in rekli da je cas da se odpravimo nazaj v Zrce. Povedala sem jim da bom ostala tukaj s fantom. Cez dva dni se je moja družina odpravila domov in prav tako se je tudi družina mojega ‘fanta’. Preden so odšli, sem poklicala prijatelje ce me lahko pridejo iskat, a so bili zelo jezni name in niso želeli. Zato sem se domov odpravila s ‘fantom’. V glavnem to razmerje je trajalo do smrti, bila sva zelo srečen par, vsi so želeli biti kot midva a nikoli ni nikomur uspelo.

Kar pa je najbolj zanimivo je to, da ko sem to razložila svojemu prijatelju je rekel da je sanjal isto le da je bil on ta ki je spoznal punco itd.

Mogoce kdo pozna koga, ki bi znal razbrati sanje?

Lp

New Report

Close